Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Τηλεόραση CRT Funai 29" πλήρως λειτουργική

Οθόνη CRT 17" πλήρως λειτουργική

4*Toner για πολυμηχάνημα Xerox PE16 Γνήσια/Σφραγισμένα

1*Tower Compaq PIII πλήρως λειτουργικό πλήρες.

Μόνο ΟΛΑ ΜΑΖΙ και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για όποιον έρθει να τα πάρει ο ίδιος από Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Δεν έχω χρόνο να στείλω - πακετάρω κτλ. Απλά να μην μου πιάνουνε χώρο στην αποθήκη.

[MENTION=1401]SirGeorge[/MENTION]

Επανέρχομαι για τα toner. Μήπως μπορούμε να ξαναδούμε το θέμα να τα στείλεις Αθήνα με κάποιο τρόπο και έξοδα δικά μου;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1401]SirGeorge[/MENTION]

Επανέρχομαι για τα toner. Μήπως μπορούμε να ξαναδούμε το θέμα να τα στείλεις Αθήνα με κάποιο τρόπο και έξοδα δικά μου;

Εαν παραλαβω πολυ ευχαριστως να σου τα στειλω :hi::hi:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3624]GeorgeMan[/MENTION]

Φίλε μου επειδή έχω απηυδήσει με τον Epson που έχω και θέλω αν ξαναγυρίσω σε Canon θα ήθελα να έρθω να τον πάρω έστω και με καμμένο τροφοδοτικό και αν παίρνει φτιάξιμο να αλλάξω το χάρχαλο EPSON STYLUS PhotoR245. Σου στέλνω pm.

Ο Τζωρτζ έγραψε πως τον πέταξε, αδερφέ...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23187]fallen4ngel[/MENTION] Όπως είπα με ενδιαφέρει μόνο όποιος θα τα πάρει όλα και θα τα πάρει μόνος του από την αποθήκη, εφόσον έρθεις να τα πάρεις όπως είπαμε στείλε πμ να συνεννοηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Χτες ειπα να καθαρισω λιγο την αποθηκη και βρηκα αρκετα πραγματακια για πεταμα αλλα μπορει να χρειαζονται σε καποιον οποτε....

Ξεχασα να πω οτι βρισκομαι Θεσσαλονικη δυτικα Σταυρουπολη, εαν ειναι για καπου κοντα κανενα προβλημα.Εαν καποιος θελει για εκτος εαν ειναι διατεθιμενος να πληρωσει τα μεταφορικα το βλεπουμε.

1. Ανεμιστηρες κουτιου 80mm καμια 20 τεμ (ανα 5αδα εαν υπαρχει ενδιαφερον για να μην πανε ολα σε εναν) IMG_20140910_160805.jpg

2. Ενα KVM δεν εχω βρει ακομη την τροφοδοσια του αλλα μαλλον θα βρεθει. IMG_20140910_160834.jpg

3. Καλωδια S-Video αρκετα τεμαχια πανω απο 20 πρεπει να ειναι IMG_20140910_160901.jpg

4. Καλωδια προεκτασεις/Υ molex IMG_20140910_160901.jpg

5. Χαρτι Laser HP Glossy σφραγισμενο IMG_20140910_160924.jpg

6. Αδειες για antivirus 20-30 τεμαχια (ειναι 1 χρονου διαρκειας αλλα δεν ξερω εαν ισχυουν ακομη μιας και ηταν ξεχασμενα πολλα χρονια σε μια κουτα) IMG_20140910_161018.jpg

7. 2 καρτουλες HDD Guarder αυτος που θα τις παρει ξερει τι ειναι διαφορετικα Googlης IMG_20140910_161035.jpg

8. Πολλα 20-30 FDD καινουργια και αυτα ξεχασμενα σε κουτα :haha::haha: IMG_20140910_161122.jpg

9. Εξωτερικη θηκη CD/DVD μαζι με την τροφοδοσια της.Δεχεται IDE CD/DVD και εχει εξοδο firewire μαζι με 2 καλωδια. IMG_20140910_161152.jpg

10. Dreamcast λογικα λειτουργικο αλλα δεν βρηκα καλωδια κτλπ μονο αυτο που βλεπεται στην φωτογραφια. IMG_20140910_161227.jpg

11. Playstation 2 δεν ξερω λειτουργικη κατασταση λογικα με chip (δεν το ανοιξα να δω) με καλωδιο AV και μαλλον 1-2 χειριστηρια IMG_20140910_161358.jpg

Έγινε επεξεργασία από fallen4ngel
Link to comment
Share on other sites

Χτες ειπα να καθαρισω λιγο την αποθηκη και βρηκα αρκετα πραγματακια για πεταμα αλλα μπορει να χρειαζονται σε καποιον οποτε....

1. Ανεμιστηρες κουτιου 80mm καμια 20 τεμ (ανα 5αδα εαν υπαρχει ενδιαφερον για να μην πανε ολα σε εναν) IMG_20140910_160805.jpg

2. Ενα KVM δεν εχω βρει ακομη την τροφοδοσια του αλλα μαλλον θα βρεθει.

3. Καλωδια S-Video αρκετα τεμαχια πανω απο 20 πρεπει να ειναι

4. Καλωδια προεκτασεις/Υ molex

5. Χαρτι Laser HP Glossy σφραγισμενο

6. Αδειες για antivirus 20-30 τεμαχια (ειναι 1 χρονου διαρκειας αλλα δεν ξερω εαν ισχυουν ακομη μιας και ηταν ξεχασμενα πολλα χρονια σε μια κουτα)

7. 2 καρτουλες HDD Guarder αυτος που θα τις παρει ξερει τι ειναι διαφορετικα Googlης

8. Πολλα 20-30 FDD καινουργια και αυτα ξεχασμενα σε κουτα :haha::haha:

9. Εξωτερικη θηκη CD/DVD μαζι με την τροφοδοσια της.Δεχεται IDE CD/DVD και εχει εξοδο firewire μαζι με 2 καλωδια.

10. Dreamcast λογικα λειτουργικο αλλα δεν βρηκα καλωδια κτλπ μονο αυτο που βλεπεται στην φωτογραφια.

11. Playstation 2 δεν ξερω λειτουργικη κατασταση λογικα με chip (δεν το ανοιξα να δω) με καλωδιο AV και μαλλον 1-2 χειριστηρια

θα με ενδιεφερε το dreamcast...ισως και κανενα καλωδιακι, αλλα βασικα αυτο!

Σε ποια περιοχη εισαι?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23187]fallen4ngel[/MENTION]

Ενδιαφέρον για τα εξής:

1)Ανεμιστήρες κουτιού 80mm (μία 5αδα)

2) Καλώδια προεκτάσεις/Υ molex (3 τεμάχια)

3) FDD (2 σε μαύρο χρώμα αν έχει)

4)HDD Guarder (1 τεμάχιο)

Σου στέλνω pm! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23187]fallen4ngel[/MENTION]

Θα με ενδιέφερε το ps2 εμένα και μια 5άδα ανεμιστήρες αν περισσεύουν!!

Ναι φυσικα υπαρχουν στειλε pm

[MENTION=23187]fallen4ngel[/MENTION]

Ενδιαφέρον για τα εξής:

1)Ανεμιστήρες κουτιού 80mm (μία 5αδα)

2) Καλώδια προεκτάσεις/Υ molex (3 τεμάχια)

3) FDD (2 σε μαύρο χρώμα αν έχει)

4)HDD Guarder (1 τεμάχιο)

Σου στέλνω pm! Ευχαριστώ!

Ok φιλε μου περιμενω το pm

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3624]GeorgeMan[/MENTION]

Φίλε μου επειδή έχω απηυδήσει με τον Epson που έχω και θέλω αν ξαναγυρίσω σε Canon θα ήθελα να έρθω να τον πάρω έστω και με καμμένο τροφοδοτικό και αν παίρνει φτιάξιμο να αλλάξω το χάρχαλο EPSON STYLUS PhotoR245. Σου στέλνω pm.

Έφυγε προς κάδο, sorry! :bye:

Link to comment
Share on other sites

@fallen4ngel

Με ενδιαφέρει το

5. Χαρτι Laser HP Glossy σφραγισμενο

Μπορώ να στείλω άτομο να παραλάβει.

Κανονισε και ενημερωσε φιλε μου, γιατι πρεπει να φυγουν τα πραγματα μιας και εβγαλα και αλλα :slap::slap::slap:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20421]blade_[/MENTION] [MENTION=23187]fallen4ngel[/MENTION]

Το dreamcast ας παει στον blade, μιας και μαλλον δε θα εχω χρονο να ασχοληθω να βρω καλωδια κλπ οποτε απο το να σαπιζει σε ενα ντουλαπι μου ας το παρει καποιος που να το εκμεταλευτει! Ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.