Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Παιδιά χαρίζονται κάποια stylus pen καινούρια απλά έμειναν στην άκρη επειδή ήταν ελαφρώς κακοβαμμένα ή είχαν ελαφρές γρατσουνιές από την μάνα τους.

Προς το παρών υπάρχουν 3 και θα προστεθούν πολλά ακόμα μόλις παραλάβω την επόμενη φουρνιά. Λογικά θα έχει μπει ο νέος Λάμπης μέχρι τότε. Θα ήθελα ένα ο καθένας να πάρει εκτός και αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον.

Screenshot by Lightshot

Χαρίζονται 5 Stylus Pen πλέον αυτά που είναι στην παρακάτω φωτό, ελαφρώς μια γρατζιουνιά μόνο το μαύρο. Θα μπούνε και άλλα πολλά αν δεν τα θέλουν φίλοι :T:

IMG_20141113_015630.jpg

IMG_20141113_015641.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

 

Επειδή έχω βρεθεί με 200 ζευγάρια In ear ακουστικά και φυσικά όταν είχε γίνει ο χαμός είχα πάρει 2 για να δοκιμάσω τα γνωστά απο το παρτουζοθρεντ Xiaomi Piston μου ήρθανε προχτές μετά απο 1.5+ μήνα και ε δεν τα χρειάζομαι. 

 

Δεν ξέρω ακόμα αν θα δώσω και τα 2 ή μόνο το 1 ζευγάρι γιατί η αλήθεια είναι πως για τα λεφτά του έχουν μια χαρά ήχο, και η ποιότητα κατασκευής τους τα σπάει.

 

Οπότε 

 

1 ή 2, Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug, Updated Verstion 

 

Σε αυτό το σημείο θέλω να πω πως τα ΧΑΡΊΖΩ που μου δίνει το δικαίωμα να έχω προτιμήσεις σε παιδιά εδώ μέσα που ξέρω / γνωρίζω. 

Οπότε QQ-Train πόστς που θα μου λέτε γιατί διάλεξα τον πχ τον Borg ενώ κάποιος πόσταρε πριν απο αυτόν θα με απασχολήσουν τόσο όσο απασχολεί ένα περιστέρι αν λερώνει την πλατεία Συντάγματος.

 

Επίσης θα τα φέρω Ελλάδα όταν έρθω για Χριστούγεννα στις 24/12 και θα είμαι Αθήνα για κοντά 2 βδομάδες, τότε θα γίνει η παραλαβή / αποστολή. 

 

Το κουτί που θα δώσω σίγουρα είναι ΚΛΕΙΣΤΟ, αν δώσω και τα 2α έχουν παίξει κοντά στις 5 ώρες για να τα δοκιμάσω αλλά φυσικά έρχεται με όλα τα συμπράγκαλα. 

 

Πείτε ποιος τα θέλει. 

 

Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dolly, δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον αν μπορεί να γίνει η αποστολή και σε βολέψει/θες  :D

 

παιδιά και εγώ με την σειρά μου εκτός από τα 4 stylus pen που έμειναν ακόμα στο παραπάνω ποστ χαρίζω ένα power bank 10.000mAh το οποίο κάνει μια φόρτιση 1,700mAh περίπου σε κινητό και tablet. Εγώ το χρησιμοποιούσα ως φακό μέχρι σήμερα  :p

 

Έχει ένα σημαδάκι μονο καθώς πήγα να το ανοίξω για να δώ αν μπορώ να του αλλάξω μπαταρίες. Χωρίς καλώδια δίνεται.

Link to comment
Share on other sites

@Dolly, δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον αν μπορεί να γίνει η αποστολή και σε βολέψει/θες  :D

 

παιδιά και εγώ με την σειρά μου εκτός από τα 4 stylus pen που έμειναν ακόμα στο παραπάνω ποστ χαρίζω ένα power bank 10.000mAh το οποίο κάνει μια φόρτιση 1,700mAh περίπου σε κινητό και tablet. Εγώ το χρησιμοποιούσα ως φακό μέχρι σήμερα  :p

 

Έχει ένα σημαδάκι μονο καθώς πήγα να το ανοίξω για να δώ αν μπορώ να του αλλάξω μπαταρίες. Χωρίς καλώδια δίνεται.

 

 

Υπάρχει περίπτωση για το power bank ??

 

(πριν βάλετε τις φωνές εχω χαρίσει πράγματα στο παρελθόν :) )

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση για το power bank ??

 

(πριν βάλετε τις φωνές εχω χαρίσει πράγματα στο παρελθόν :) )

 

Αν κάποιος Modarator μπορεί να επιβεβαιώσει για να είμαστε σύμφωνοι με τους κανόνες, δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

 

Επειδή έχω βρεθεί με 200 ζευγάρια In ear ακουστικά και φυσικά όταν είχε γίνει ο χαμός είχα πάρει 2 για να δοκιμάσω τα γνωστά απο το παρτουζοθρεντ Xiaomi Piston μου ήρθανε προχτές μετά απο 1.5+ μήνα και ε δεν τα χρειάζομαι. 

 

Δεν ξέρω ακόμα αν θα δώσω και τα 2 ή μόνο το 1 ζευγάρι γιατί η αλήθεια είναι πως για τα λεφτά του έχουν μια χαρά ήχο, και η ποιότητα κατασκευής τους τα σπάει.

 

Οπότε 

 

1 ή 2, Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug, Updated Verstion 

 

Σε αυτό το σημείο θέλω να πω πως τα ΧΑΡΊΖΩ που μου δίνει το δικαίωμα να έχω προτιμήσεις σε παιδιά εδώ μέσα που ξέρω / γνωρίζω. 

Οπότε QQ-Train πόστς που θα μου λέτε γιατί διάλεξα τον πχ τον Borg ενώ κάποιος πόσταρε πριν απο αυτόν θα με απασχολήσουν τόσο όσο απασχολεί ένα περιστέρι αν λερώνει την πλατεία Συντάγματος.

 

Επίσης θα τα φέρω Ελλάδα όταν έρθω για Χριστούγεννα στις 24/12 και θα είμαι Αθήνα για κοντά 2 βδομάδες, τότε θα γίνει η παραλαβή / αποστολή. 

 

Το κουτί που θα δώσω σίγουρα είναι ΚΛΕΙΣΤΟ, αν δώσω και τα 2α έχουν παίξει κοντά στις 5 ώρες για να τα δοκιμάσω αλλά φυσικά έρχεται με όλα τα συμπράγκαλα. 

 

Πείτε ποιος τα θέλει. 

 

Ευχαριστώ. 

Αν δεν κατσει με τους απο πανω, πλερωνω royal mail ή collect plus για αποστολη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@rastafari, πέρα απο τα πράγματα που χάρισες βοήθησες και κάποια μέλη απο ότι είδα κατά τη μετάβαση. Σε ευχαριστούμε γι' αυτό και φυσικά ελεύθερος απο εμάς :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

χαρίζονται 3 εκτυπώτακια για ανταλακτικά

ενας samsung ml 2020 αν θυμάμαι καλά

και δυο hp 2645 αν θυμάμαι καλά

 

5 οθόνες από 15,4 15,5 φορητούς σπασμένες για ανταλλακτικά

 

αν θέλει για κάνενα λαπτοπι κανείς έχω καμια 20 512mb ddr2 so dimm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.