Jump to content


Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται δύο τεράστιες κεραίες για Wireless Link. Έχουνε τεράστιο πιάτο σε μορφή πλέγματος περίπου 60cm*60cm και είναι στο κουτί τους. Τις είχα αγοράσει 150 ευρώ αλλά

δεν τις χρειάστηκα ποτέ.

Επίσης χαρίζονται δύο πολυμηχανήματα που δουλεύουν αλλά μάλλον θέλουνε μελάνια.

Επίσης χαρίζεται μια CRT οθόνη 17"

Τέλος χαρίζεται ένας επαγγελματικός φωτογραφικός εκτυπωτής Olympus χρωστικής εξάχνωσης που απλά τελείωσε το αναλώσιμό του toner.

Μοναδική προϋπόθεση να τα πάρει κάποιος ΜΟΝΟ ΌΛΑ ΜΑΖΙ και να έρθει ο ίδιος να τα παραλάβει από το Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Για όποιον έχει όρεξη να ασχοληθεί και να τα αξιοποιήσει.

Για επικοινωνία στο 6932.198415 ή στο george@gecon.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε ευχαριστώ για το μήνυμά σου. Το τόνισα ότι τα χαρίζω όλα μαζί και μόνο άμα έρθει κάποιος να τα παραλάβει από τον χώρο μου, άμα μπω στον κόπο να τα πακετάρω μόνο και μόνο λόγω όγκου δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν έχει φύγει στον ''ProPitsiriko$ '' το θέλω γιατί μόλις παρέδωσαν πνεύμα τα κουμπιά από το δικό μου...

Δυστυχως ακομα δεν το εχω παραλαβει διοτι δεν εχω λαβει απαντηση στο pm που εστειλα στο παλικαρι. :hm:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται δύο τεράστιες κεραίες για Wireless Link. Έχουνε τεράστιο πιάτο σε μορφή πλέγματος περίπου 60cm*60cm και είναι στο κουτί τους. Τις είχα αγοράσει 150 ευρώ αλλά

δεν τις χρειάστηκα ποτέ.

Επίσης χαρίζονται δύο πολυμηχανήματα που δουλεύουν αλλά μάλλον θέλουνε μελάνια.

Επίσης χαρίζεται μια CRT οθόνη 17"

Τέλος χαρίζεται ένας επαγγελματικός φωτογραφικός εκτυπωτής Olympus χρωστικής εξάχνωσης που απλά τελείωσε το αναλώσιμό του toner.

Μοναδική προϋπόθεση να τα πάρει κάποιος ΜΟΝΟ ΌΛΑ ΜΑΖΙ και να έρθει ο ίδιος να τα παραλάβει από το Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Για όποιον έχει όρεξη να ασχοληθεί και να τα αξιοποιήσει.

Για επικοινωνία στο 6932.198415 ή στο george@gecon.gr

Καλημέρα με ενδιαφέρουν ,

σε 2 ωρες θα είμαι Θεσ/νίκη για δουλειές , θα σου κάνω ένα τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ενα λαπτοπ Compaq Pressario 1700 (P3 @ 700MHz-512 MB RAM-DVDROM)

Απ'εξω ειναι σε μετρια κατασταση κ εχουν φυγει κατι πλαστικα στο πλαι. Η οθονη δουλευει κανονικα. Λειτουργικα ειναι μια χαρα .

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 οθόνες 17" CRT μια AOC και μια Philips. Και οι δύο σε άριστη κατάσταση.

προϋπόθεση να έρθουν οι ενδιαφερόμενοι να τις παραλάβουν από το σπίτι μου. πληροφορίες με pm

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται πολυμηχάνημα [ame=http://www.amazon.com/Hewlett-Packard-PSC500-Multifunction-Device/dp/B00001WRP3]HP PSC 500[/ame] με το εξής πρόβλημα:

Όταν επιχειρώ να σκανάρω μια σελίδα, το scanner ξεκινά τη διαδικασία προθέρμανσης κανονικά (ανάβει η λάμπα του), αλλά μετά από μερικά δευτερόλεπτα στο πάνελ βγάζει μήνυμα ότι το scanner αντιμετώπισε πρόβλημα και χρειάζεται επανεκκίνηση.

Όσες φορές κι αν το ανοιγοκλείσω, εμφανίζει πάντα το ίδιο πρόβλημα!

Αν και οι καιροί είναι χαλεποί και δεν υπάρχουν χρήματα ούτε για επιδιόρθωση ούτε για αντικατάσταση (άτιμη ανεργία), αποφάσισα να το δώσω σε κάποιον που μπορεί να το αξιοποιήσει, γιατί οι γνώσεις μου δεν μου επιτρέπουν να του βάλω χέρι και λυπάμαι να το βλέπω να σκονίζεται...

Ο εκτυπωτής λειτουργεί κανονικά, αλλά είναι τεράστιο για να το έχω επάνω στο γραφείο μόνο για να εκτυπώνω (άλλωστε, εκτυπωτή σκέτον έχω για να εξυπηρετηθώ).

Παραλαβή από Καλλιθέα, αφού προηγηθεί συνεννόηση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.