Jump to content



αγορα ενος  Πολυμηχάνηματος μέχρι 700  ευρω σε inκjet η σε lazer; να παω ;


edwin

Recommended Posts

Εφόσον δε χρειάζεσαι καλή φωτογραφική εκτύπωση πας σε λέηζερ, ταιριάζει καλύτερα σε αυτά που ψάχνεις

 

https://www.bestprice.gr/cat/7117/polymixanimata/f/1_1|20_135_4895_137_1_1183_38636_2415_1|3_2482_1_3375_3/hp-lexmark-laser-aytomath-ektyposh-diplhs-opshs-egxromo-wi-fi-ethernet-aytomatos-trofodoths-fax.html?o=2

εδώ τα τρία που θα εστίαζα

 

Νομίζω θα προτιμούσα το ΗΡ. Το ακριβό lexmark έχει μεγαλύτερη ανάλυση εκτύπωσης, αλλά δεν νομίζω να τη χρειαστείς.

Πάρε το φθηνό θα σου έλεγα και με τα ρέστα, πάρε έξτρα τόνερ να υπάρχουν

 

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/f/6717_6726_6734_6737_6738_486057_486058_635348/egchromos-ektyposi-diplis-opsis-Fax-Wi-Fi-Ethernet-LAN-polymichanima-ektyposi-apo-mobile-syskeyes-Laser.html?o=πολυμηχανημα

 

Παρόμοια μηχανήματα βλέπω κι εδώ.

 

Τα ακριβά κάνουν και σκανάρισμα διπλής όψης αυτόματα, αν είναι κάτι που θα χρειαστεί κατά κόρον οκ, αλλιώς κρίμα να δώσεις 200 ευρώ για ένα άχρηστο χαρακτηριστικό

Έγινε επεξεργασία από schumifer
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, schumifer said:

Εφόσον δε χρειάζεσαι καλή φωτογραφική εκτύπωση πας σε λέηζερ, ταιριάζει καλύτερα σε αυτά που ψάχνεις

 

https://www.bestprice.gr/cat/7117/polymixanimata/f/1_1|20_135_4895_137_1_1183_38636_2415_1|3_2482_1_3375_3/hp-lexmark-laser-aytomath-ektyposh-diplhs-opshs-egxromo-wi-fi-ethernet-aytomatos-trofodoths-fax.html?o=2

εδώ τα τρία που θα εστίαζα

 

Νομίζω θα προτιμούσα το ΗΡ. Το ακριβό lexmark έχει μεγαλύτερη ανάλυση εκτύπωσης, αλλά δεν νομίζω να τη χρειαστείς.

Πάρε το φθηνό θα σου έλεγα και με τα ρέστα, πάρε έξτρα τόνερ να υπάρχουν

 

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/f/6717_6726_6734_6737_6738_486057_486058_635348/egchromos-ektyposi-diplis-opsis-Fax-Wi-Fi-Ethernet-LAN-polymichanima-ektyposi-apo-mobile-syskeyes-Laser.html?o=πολυμηχανημα

 

Παρόμοια μηχανήματα βλέπω κι εδώ.

 

Τα ακριβά κάνουν και σκανάρισμα διπλής όψης αυτόματα, αν είναι κάτι που θα χρειαστεί κατά κόρον οκ, αλλιώς κρίμα να δώσεις 200 ευρώ για ένα άχρηστο χαρακτηριστικό

Τελικα κατεληξα σε αυτον

γι αυτον πια ειναι η γνωμη σου?

https://www.skroutz.gr/s/25486435/Epson-EcoTank-L6550-Έγχρωμο-Πολυμηχάνημα-Inkjet-με-WiFi-και-Mobile-Print.html?fbclid=IwAR3oJXX3ssKlsFMSZm18ZVidD-i-Mf6cIppcM9fr8duaiMM6OnJSDJv_DFg

image.thumb.png.824aa835de51d8ef15c77976f2a6a916.png

Just now, edwin2030 said:

απλα  καθαρισα τα cookies απο τον explorer και εχασα τους κωδικους για  το lab.gr  και εκανα ενα νεο gmail. απλα ειμαι το ιδιο ατομο. και εκανα ενα νεο acc.

Link to comment
Share on other sites

απλα στο lab.gr συνδεομουνα αυτοματα μεσο του gmail και  καθαρισα τα cookies και το history και εκανα νεο acc , απλα ειμαι το παιδι  που ανοιξε το θεμα με τον εκτυπωτη.

 

αυτα ειναι τα χαρακτηριστικα του   Epson EcoTank L6550 Έγχρωμο Πολυμηχάνημα Inkjet με WiFi και Mobile Print

 

 

image.thumb.png.faaf2f3d915a8debd5cfc0295b89aa48.png

 

 

 

 

 

image.thumb.png.c3801b1ea05f589f5aabebb6356d5f37.png

Έγινε επεξεργασία από edwin2030
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, schumifer said:

Δε συμφωνώ, γιατί πας σε αυτόν; Θέλεις να δώσεις οπωσδήποτε αυτό το ποσό πχ; Πήγαινε σε λέηζερ και δώσε τα υπόλοιπα σε τόνερ.

Δεν πρόκειται να πάρει εκτυπωτή. Απλά επεκτάθηκε από κάρτες ήχου , σε εκτυπωτές . Έχει κάνει 500 accounts. 

Νταξει η ανοχή έχει όρια.

Link to comment
Share on other sites

tomi ειναι  για  τους  γονεις  μου  ο εκτυπωτης

9 hours ago, schumifer said:

Δε συμφωνώ, γιατί πας σε αυτόν; Θέλεις να δώσεις οπωσδήποτε αυτό το ποσό πχ; Πήγαινε σε λέηζερ και δώσε τα υπόλοιπα σε τόνερ.

ο συγκεκριμενος  περα απο το κοστος του  δεν ειναι  καλος;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος edwin2030 έγραψε:

tomi ειναι  για  τους  γονεις  μου  ο εκτυπωτης

ο συγκεκριμενος  περα απο το κοστος του  δεν ειναι  καλος;

 

Kαλός είναι αλλά έχω διαβάσει οτι καπου κάπου ρετάρει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάθε καλή πρόθεση να βοηθήσω το φίλο μας τον πρώην edwin και νυν edwin2030 και μελλοντικό taramosalata karapipoglou γιατί έχει το κακό χούι να σβήνει τα κούκις αλλά θα ήθελα πριν να μου απαντήσει σε μια απλή ερώτηση.


Έστω συνάρτηση f : R-> R συνεχής και  g : R->R  γνησιως αύξουσα ώστε να ισχύει ln(f (x))=g(x)  για κάθε x που ανήκει στο R


να αποδειχθει οτι ο Τριαντάφυλλος άξιζε τη νίκη στο Survivor.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, edward said:

Έχω κάθε καλή πρόθεση να βοηθήσω το φίλο μας τον πρώην edwin και νυν edwin2030 και μελλοντικό taramosalata karapipoglou γιατί έχει το κακό χούι να σβήνει τα κούκις αλλά θα ήθελα πριν να μου απαντήσει σε μια απλή ερώτηση.


Έστω συνάρτηση f : R-> R συνεχής και  g : R->R  γνησιως αύξουσα ώστε να ισχύει ln(f (x))=g(x)  για κάθε x που ανήκει στο R


να αποδειχθει οτι ο Τριαντάφυλλος άξιζε τη νίκη στο Survivor.

κοιτα εβλεπα survivor.. οσο αναφορα  για τον  τριανταφυλο τον πηγαινα με χιλια με τις ατακες και τους ρολους του στο παιχνιδι..

. απλα εχεις την καλη καλοσυνη  αν  μπορεις  φυσικα να με  βοηθησεις;

Τον συγκεκριμενο εκτυπωτη μου τον προτεινε ενας γνωστος  του πατερα μου και  γι αυτο ρωταω αν ειναι παρα  πολυ καλο καλος ανεξαρτητα οτι κοστιζει παρα  πολυ.

Ο συγκεκριμενος ο ανθρωπος δουλευει χρονια με τους ecotank. στην εταιρια.και μας προτεινε αυτον.

δεν εχω βρει reviews  για τον συγκεκριμενο εκτυπωτη..απλα αυτος ο γνωστος μας ειπε οτι αξιζει σαν εκτυπωτης.

Έγινε επεξεργασία από edwin2030
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Εγώ λέω οτι αξίζει κοστίζει.

Στην τελική αν δε σου κάνει τον γυρνάς πίσω.

reviews για τον συγκεκριμενο υπαρχουν στο διαδικτυο; απλα να διαβασω  για να παρω μια ιδεα.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.