Jump to content



εχω ενα προβλημα ,., πριν 2 ημερες εστειλα λεφτα σε ενα φιλο μου.. και λεει ο φιλος μου οτι τα λεφτα αυτα που εστειλα ειναι σε Payment is on hold γιατι το λεει αυτο?


Recommended Posts

εχω ενα προβλημα  ,.,  πριν 2 ημερες εστειλα λεφτα σε ενα  φιλο μου.. και λεει ο  φιλος μου οτι τα λεφτα αυτα που εστειλα   ειναι σε Payment is on hold   γιατι το λεει αυτο?

 

και  πως  μπορει να λυθει  αυτο το προβλημα;  και που  οφειλεται αυτο το  προβλημα?

 

Έγινε επεξεργασία από protonweb
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος protonweb έγραψε:

πως  μπορει να λυθει  αυτο το προβλημα;  και που  οφειλεται αυτο το  προβλημα?

Σβησε τα στοιχεια στη φωτο. Θα σας κλεψουν.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Αυτος πυ εστειλες τα λεφτα ειναι πραγματι φιλος σου ? Εαν δε πεις ολες τις πληροφοριες/ιστορικο χωρις σαλτσες λιγα μπορουμε να σου πουμε.

Το paypal σου λεει οτι η μεταφορα χρηματων δεν εγινε παρανομα οποτε δε μπορει να σου τα επιστρεψει.

 

Το "Payment is on hold" εμφανιζεται οταν γινεται αγοροπωλησια και οχι μεταφορα χρηματων και εμφανιζεται στον πωλητη, οταν ο αγοραστεις παραλαβει το προιον τοτε δινει εγκριση και τα χρηματα πανε στον πωλητη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.