Jump to content


Αγορά ποντικιού για καθημερινή χρήση.


Recommended Posts

20210113140524_sharkoon_shark_force_ii_g
WWW.SKROUTZ.GR

Δες τιμή, χαρακτηριστικά & πραγματικές κριτικές χρηστών για το προϊόν Sharkoon Shark Force II Γκρι. Αγόρασε εύκολα μέσω Skroutz!


Στην μισή τιμή. Δεν καταλαβαίνεις οτι κοστίζει 8€.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Αυτο εχω στο γραφειο κ εγω. Ελαφρυ στο χερι και κυλαει σε οτι επιφάνεια το βαλω.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
On 16/3/2022 at 6:57 ΜΜ, το μέλος Proteas έγραψε:

Επανερχομαι γιατι εγινε αγορα 30/8 και εδω και μια εβδομαδα η ροδελα κανει τα δικα της, σημερα αγανακτησα τοσο που πηγα στο πλαισιο για αλλαγη, μολις με βλεπει ο υπαλληλος με το ποντικι στα χερια το πρωτο που ειπε ηταν "ροδελα ?" σκεψου ειπα ποσα τους εχουνε γυρισει..anyway πηρα το DeathAdder V2 σε προσφορα στα 40 ευρω και θα δουμε τι μελλον θα εχει. Να πω βεβαια οτι χρησιμοποιω razer ποντικια πολλα χρονια και ειναι η πρωτη φορα που εγινε κατι τετοιο...

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

3 μηνες το DeathAdder Essential,  4.5 μηνες το V2, ροδελα και τα 2... η παρτιδα ειναι η πλεον πρεπει να ψαχνω αλλη εταιρια ? Δεν αντεξα και ανοιξα ενα

CM310 να κανω την δουλεια μου μπορω να πω ποντικαρα αν και ειναι στενο και λιγο βαρυ για τα γουστα μου και δεν εχει software για λαμπακια και dpi.. 

Anyway πηρα το V3, για να δουμε πως θα παει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

3 μηνες το DeathAdder Essential,  4.5 μηνες το V2, ροδελα και τα 2...

 

Δεν είχαν εγγύηση?

 

Θα σου πρότεινα G502 logitech, αλλά λες δεν σου αρέσουν τα "βαριά", ενώ εγώ τα προτιμώ. Ούτε θυμάμαι πότε το αγόρασα πάντως, το έχω πολλά χρόνια με βαριά χρήση και είναι άνιωθο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

 

Δεν είχαν εγγύηση?

 

Θα σου πρότεινα G502 logitech, αλλά λες δεν σου αρέσουν τα "βαριά", ενώ εγώ τα προτιμώ. Ούτε θυμάμαι πότε το αγόρασα πάντως, το έχω πολλά χρόνια με βαριά χρήση και είναι άνιωθο.

και εγω επισης x 2 TMX.

 

Η ροδελα δεν θα με χαλουσε να ειναι ελαφρυτερη ομως. (προερχομενος απο το θρυλικο MX518)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ειχαν εγγυηση κανονικα δεν ειναι εκει το θεμα.. παιζω χρονια με razer, καποτε χαλουσαν φυσιολογικα σε 2-3 χρονια αναλογα την χρηση τους, πλεον δεν μπορω

να κλεισω 6μηνο... και αν παλι θελετε πραγματικα να προτεινετε ποντικι πειτε τροπο να παρω απο την Κινα το DeathAdder 3500 με 3 κουμπια χωρις τα πλαϊνα.

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

καποτε χαλουσαν φυσιολογικα σε 2-3 χρονια αναλογα την χρηση τους,

 

Sorry, αλλά ένα ποιοτικό ποντίκι δεν πρέπει να χαλάει στα 2-3 χρόνια. Το ξέρω ότι είμαστε στην εποχή του "πέτα το και πάρε άλλο", αλλά προσωπικά δεν συμφωνώ με το να αγοράζουμε προϊόντα που έχουν μερικούς μήνες ζωής μετά τη λήξη της εγγύησής τους.

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.