Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

1 ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Ωραία μουσική, καλή χορογραφία αλλά στον στίχο χωλαίνει ρε παιδάκι μου! Ένα μονότονο δίστιχο είναι! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Cat Hat GIF

Μέρα...

 

1 ώρα πριν, το μέλος p55 έγραψε:

Μόνο ο @DEADLAZARUS και η αφεντιά μου λένε καλημέρες, οι υπόλοιποι κλάιν.

Μάλλον κάποιοι χρειάζονται...

 

 

Καλημέρα...

 

21 λεπτά πριν, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

[μπαρμπας mode on]

 

9793793_1fe85.gif

 

9340049_3b383.gif

 

[μπαρμπας mode off]


@astrolabosτυχαιο ταγκ γτσσ

 

:hehe: 

 

 

 

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μήπως έχω αλλεργία στη χώρα; :hehe:

 

WWW.PARAPOLITIKA.GR

Πολιτική - Αυτή την ώρα πραγματοποιεί η ομιλία της προέδρου της Κομισιόν, Ούρσουλας φον ντερ Λάιεν.

 

 

Παράθεση

Η Ελλάδα αποτελεί πυλώνα της διεθνούς δημοκρατίας

 

Παράθεση

Η Ελλάδα καθοδηγεί την ευημερία και την καινοτομία.

 

Παράθεση

Ο κόσμος βλέπει να αυξάνεται ο μισθός, η σύνταξή του, να βελτιώνεται η καθημερινότητά του.

 

Καλέ μου @PetrosD γίνεται να έχεις αλλεργία σε μια χώρα με τόση ανάπτυξη ; 

ΠΑΜ! 

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγο να υποθέσω ότι τα καλά της λόγια έχουν σύνδεση με τις καλές σχέσεις που διατηρεί εκείνη και ο σύζυγός της με τους πολιτικούς της φίλους, τους οποίους παινεύει.

 

Ας πούμε, δεν έχει προκύψει κάτι επιλήψιμο από την παρακάτω είδηση.

WWW.GREEKCORRUPTION.DK

Greece gave € 31,728,747.00 Grant to the husband of the President of the European Commission .Ursula von der Leyen. The Greek...

 

Πάντως, η κ. von der Leyen είναι καλό να σφίξει λίγο τα λουριά στους υφισταμένους της και να τραβήξει το αυτί στους συνεργάτες της από άλλους ευρωπαϊκούς θεσμούς, γιατί δεν μπορούν να την εγκαλούν δημόσια για ψύλλου πήδημα...

WWW.THEGUARDIAN.COM

European Commission defends appointing adviser Markus Pieper after selection process is questioned

 

Quote

Some of the highest-ranking people in Brussels, including the EU’s chief diplomat, Josep Borrell, and the French commissioner Thierry Breton, have written to von der Leyen to complain that the appointment of the German MEP Markus Pieper as a special adviser “has triggered questions about the transparency and impartiality of the nomination process”.

 

Pieper, who comes from the same CDU party as von der Leyen, was appointed recently as special envoy for small and medium-sized enterprises, but MEPs have already questioned whether he was the highest-performing candidate in the selection process. According to reports, the job has a ranking within the commission that commands a salary of €17,000 (£14,580) a month.

[...]

The EurActiv website reported that the Czech MEP Martina Dlabajová and Sweden’s Anna Stellinger “both scored higher than Pieper in the assessments by at least 30%”, while Transparency International has called for an investigation into a potentially flawed appointment process.

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, το μέλος acct έγραψε:

Δεν έχω λόγο να υποθέσω ότι τα καλά της λόγια έχουν σύνδεση με τις καλές σχέσεις που διατηρεί εκείνη και ο σύζυγός της με τους πολιτικούς της φίλους, τους οποίους παινεύει.

 

Ας πούμε, δεν έχει προκύψει κάτι επιλήψιμο από την παρακάτω είδηση.

WWW.GREEKCORRUPTION.DK

Greece gave € 31,728,747.00 Grant to the husband of the President of the European Commission .Ursula von der Leyen. The Greek...

 

Πάντως, η κ. von der Leyen είναι καλό να σφίξει λίγο τα λουριά στους υφισταμένους της και να τραβήξει το αυτί στους συνεργάτες της από άλλους ευρωπαϊκούς θεσμούς, γιατί δεν μπορούν να την εγκαλούν δημόσια για ψύλλου πήδημα...

WWW.THEGUARDIAN.COM

European Commission defends appointing adviser Markus Pieper after selection process is questioned

 

 

 

Υπονοείς ότι υπάρχει διαπλοκή στη σχέση της με την οικογένεια ΜΤΣΚ;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος Simon έγραψε:

 

Υπονοείς ότι υπάρχει διαπλοκή στη σχέση της με την οικογένεια ΜΤΣΚ;

 

 

Βρε, λες να υπάρχουν διαπλεκόμενα συμφέροντα και οικονομικά αλισβερίσια  ;

 

 

 

:wall:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

44 λεπτά πριν, το μέλος p55 έγραψε:

 

WWW.PARAPOLITIKA.GR

Πολιτική - Αυτή την ώρα πραγματοποιεί η ομιλία της προέδρου της Κομισιόν, Ούρσουλας φον ντερ Λάιεν.

 

 

 

 

 

Καλέ μου @PetrosD γίνεται να έχεις αλλεργία σε μια χώρα με τόση ανάπτυξη ; 

ΠΑΜ! 

 

Στα "Αστεία και ανέκδοτα" βάλτο...

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.