Jump to content



Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου


Recommended Posts

22 ώρες πριν, το μέλος skepasti21 έγραψε:

Hola all, οικογενειάρχης 4 μελών γαρ σε νησί (Λέσβος), θέλω να μου προτείνετε μεταχειρισμένο αυτοκίνητο αυτής της κατηγορίας έως 18κ. Σας Ευχαριστώ.

 

Nissan Qashqai ? Εκτός αν δεν θέλεις suv. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2023 at 11:04 PM, skepasti21 said:

Hola all, οικογενειάρχης 4 μελών γαρ σε νησί (Λέσβος), θέλω να μου προτείνετε μεταχειρισμένο αυτοκίνητο αυτής της κατηγορίας έως 18κ. Σας Ευχαριστώ.

 

Για οικογένεια 4ων μελών είναι πολλά αυτά που μπορείς να διαλέξεις. Από fiesta μέχρι βανάκι.

Εξαρτάται το τι θες να αφήσεις πίσω όταν ταξιδεύεις. 

Αν πας για μεταχειρισμένο από μάντρα πιστεύω πως είναι κρίμα να δώσεις τόσα λεφτά.

Όλο το κατακάθι της ευρώπης πωλείται στη χώρα μας σε τριδιπλες τιμές, γυρισμένα χιλιόμετρα και ψεύτικες εκδόσεις στην πλειονότητα των περιπτώσεων.

 

Αν έχεις άμεσα ανάγκη αυτοκίνητο σεβάσου τα λεφτά σου και πάρε κάτι φθηνότερο να κάνεις τη δουλειά σου αλλιώς δώσε λίγα παραπάνω και πάρε καινούργιο. Οτιδήποτε θα είναι καλύτερο από τη σαπίλα που πουλάνε.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2023 at 10:01 ΜΜ, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Nissan Qashqai ? Εκτός αν δεν θέλεις suv. 

Γιατι να πληρωσει nissan ενω μπορει να παρει Captur? 😛

17 λεπτά πριν, το μέλος Oric έγραψε:

Αν ήμουν στη θέση σου... 

 

 

 

 

Με το Leasing μπορεις να κανεις εξαγορα πλεον?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Είναι και αυτό μια επιλογή. Απλά επειδή δεν μου αρέσει δεν το πρότεινα  😝

 

η αληθεια ειναι οτι η επιλογη αμαξιου εχει γινει πολυ δυσκολη πλεον...

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

 

η αληθεια ειναι οτι η επιλογη αμαξιου εχει γινει πολυ δυσκολη πλεον...

 

Γενικά με τις συγχωνεύσεις σε εταιρείες που έχουν γίνει και είναι πλέον group, πολλά είναι ίδια από "κάτω" και αλλάζει το σουλούπι μόνο. Επίσης έχει γίνει δύσκολη γιατί οι τιμές έχουν πάει στο θεό.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι πως γινεται με τις τιμες στον θεο οι πωλησεις να ειναι και αυτες στον θεο

περιμενω την στιγμη που θα πεσουν και θα μας παρακαλανε να αγορασουμε καινουριο αμαξι, οπως τις παλιες καλες εποχες

τωρα δεν φτανει που τους δινει ενα καρο λ7 τους παρακαλας κιολας να στο φερουν, δεν γινονται αυτα τα πραγματα. γιαυτο εχουν αποθρασυνθει τελειως, η τιμη ανοιχτη, ο εξοπλισμος αυτος ειναι και αμα σου αρεσει και αλλα τετοια ωραια απο πωλητες που δεν κανουν ουτε για την λαϊκή. που θα παει θα αντιστραφει ολο αυτο, θεμα χρονου ειναι

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, BloodMage said:

αυτος ειναι και αμα σου αρεσει και αλλα τετοια ωραια απο πωλητες που δεν κανουν ουτε για την λαϊκή. που θα παει θα αντιστραφει ολο αυτο, θεμα χρονου ειναι

 

 Μακάρι αλλά μόνο χειροτερεύουν τα πράγματα προς το παρόν. 

H φάση σε όλες τις αντιπροσωπείες είναι ασπρο χιλιάρι με χειροκίνητο σασμάν του χρόνου or gtfo.

 

H μεγαλύτερη παράνοια είναι οι μάντρες πάντως που τα ίδια αμάξια πρακτικά τα πουλάνε σε 2πλή τιμή από πριν την καραντίνα ενώ στην κατηγορία των κουβάδων (15 ετών και άνω) οι τιμές παίζει να 4πλασιάστηκαν.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2023 at 10:05 ΠΜ, το μέλος BloodMage έγραψε:

dacia sandero κουτα βγαινει κοντα στα 18000

εγω θα επαιρνα αυτο με τα 100αλογα lpg

 

Κι εγώ το Sandero θα έπαιρνα για καινούριο, εργάτης, πάει και λίγο εκτός δρόμου το stepway etc.

 

@skepasti21

Μεταχειρισμένο τόσο ακριβό δεν ξέρω αν αξίζει, εγώ ήμουν όταν έψαχνα προ 1.5 χρόνου να πάρω ένα Mini Paceman με 16κ και μετά οδήγησα τη θεά (citroen c5) με κόστος 8.5κ και την πήρα αμέσως. 

Δεν μπορώ να προτείνω citroen c5 παρ'όλο που τό 'χω, γιατί πρέπει να είσαι συνειδητοποιημένος ότι παίρνεις κάτι τεράστιο με ακριβή συντήρηση και δεν θέλω να μαι αυτός που στο πρότεινε :p 

Εγώ πάντως αυτό θα ξανάπαιρνα :p 

 

δεν το προτείνω αλλά:

WWW.CAR.GR

Πωλείται λόγω αγοράς νέου αυτοκινήτου. Είναι το μοντέλο με τις υδροπνευματικές αναρτήσεις με τρε...
WWW.CAR.GR

ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΤΕΛΗ 2023. Όλα τα service στην αντιπροσωπεία, βιβλίο service. Ιδιώτης
 
 
Bir araba ve yazı illüstrasyonu olabilir

 

Έγινε επεξεργασία από sotiris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

Καλέ, ναι, αλλά αυτός έχει σιτροέν του 2010! Δεν είχε 7ετή η σιτροέν από όσο θυμάμαι. Κι εγώ με το ΚΙΑ μετά τα 7 ξεπόρτησα

 

Ααα επειδή δεν έκανες παράθεση για την C5 νόμιζα ότι ήταν ξεκάρφωτη ερώτηση...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.