Jump to content



LTT backpack alternatives


Recommended Posts

Θέλω backpack!

 

Είχα ένα ΗΡ για 17αρι λαπτοπ που το έλιωσα - 6 μήνες τώρα χρησιμοποιώ αυτό που μου έδωσε η εταιρία που δουλεύω αλλά δε μ'αρέσει.

Είναι decent αλλά δε κάνει γιατί το χρησιμοποιώ για τα ταξίδια στην Ελλάδα και αλλού.

 

Το καλύτερο που έχω δει, με διαφορά, είναι του Linus.

Αλλά επειδή είναι ακριβό και κυρίως επειδή είναι του Linus, δε το παίρνω.

Ψάχνω για alternative αυτού με παρόμοια ή ιδανικά ίδια διάταξη, σχήμα, μέγεθος, αισθητική.

Κόστος ψιλοαδιάφορο αν αξίζει.

 

Βασικά τι χρησιμοποιείτε εσείς?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω αυτο απο περυσι. Δεν εχω 17, αλλα 15αρι Dell τυπου gaming και ειναι γομαρακι. Κουβαλω φορτιστη/ακουστικα/ταμπλετ/moyse/k380 keyb και εχει ΠΟΛΥ χωρο ακομα.

Εξαιρετικο κατ'εμε

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω εξαιρετική εμπειρία από Samsonite τσάντα, υποθέτω ότι μεταφέρεται και στα backpacks ;)

Για backpack daily driver έχω ένα φτηνό Dell, που από χώρους και σχεδιασμό με έχει βολέψει πολύ, αλλά δεν είναι για πολύ κακομεταχείριση.

  • Like 1
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εγώ πρόσφατα μπήκα στη διαδικασία να ψάξω, αλλά έχω 15" (σε μέγεθος 14") laptop και θέλω πχ να το παίρνω σε ταξίδια τριημέρου μαζί με ρούχα πληκτρολόγιο, ακουστικά, ποντίκι. Οπότε σκέφτομαι να παραγγείλω αυτό:

WWW.AMAZON.DE

 

είναι αρκετά φθηνό, ώστε και να μη μου κάνει τελικά να μην κλάψω τα λεφτά μου. Το να δώσω 150+€ χωρίς να το έχω δει από κοντά έστω το βρίσκω λίγο ρίσκο.

 

Ένα ακόμα πιο μεγάλο που το είδα να το προτείνουν στο Verge και έχει πολλές θετικές κριτικές είναι αυτό:

WWW.AMAZON.COM

αλλά είναι σε μέγεθος βαλίτσας σχεδόν (κάπως μεγαλύτερο και από του LTT)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tragikos said:

Ένα ακόμα πιο μεγάλο που το είδα να το προτείνουν στο Verge και έχει πολλές θετικές κριτικές είναι αυτό:

WWW.AMAZON.COM

αλλά είναι σε μέγεθος βαλίτσας σχεδόν (κάπως μεγαλύτερο και από του LTT)

 

Αυτό μοιάζει ενδιαφέρον. Θα το σκεφτόμουν αν ήταν ευκολότερο διαθέσιμο και δεν είχε τη δερματίνη που θα θρουλήσει σε 6 μήνες και θα γίνει σκέτη μαγαρισά...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.