Jump to content



logitech los mpoulos???


amartolos

Recommended Posts

πριν καμια 1ωρα και ενω ακουγα τα αγαπημενα μου mp3s ποντικι και πληκτρολογιο νεκρωσαν χωρις λογο , εντελως ξαφνικα,πριν 2 μερες αυτο ειχε συμβει μονο στο πληκτρολογιο,επαιξα λιγο μαζι του (μπαταριες restart,reconnect και συνηλθε)τωρα παντως φαινεται πιο σοβαρο το προβλημα αφου δεν αναγνωριζει καν bluetooth hub μου βγαζει τοπ μηνυμα της photo...αμια ιδεα???τα φτυσε ο δεκτης??

rma???

post-91-1416071934,5175_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμενα απο Πλαισιο? Αν ναι πηγαινεις κανονικα εκει, και ζητας επιτοπου αντικατασταση.

Βασικα απο οπουδηποτε και να τα εχεις αγορασει ζητας επιτοπου αντικατασταση. Να κοψουν τον λαιμο τους να βρουν, δεν ειναι και φθηνο σετακι.

Link to comment
Share on other sites

Παρτο παραμασχαλα αυριο ολο το πακετο και βουρ για αντικατασταση. Να απαιτησεις να το ελεγξει εκεινη την στιγμη και αν δεν δουλευει να παρεις αλλο. Γιατι αν φυγει για ελεγχο, θα κανεις πολυ καιρο να το παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ας ειναι καλα τα 5 χρονια....

Παντως εισαι ο προωτος που ακουω να του χαλαει τετοιο πραγμα... Παντα ειχα στο μυαλο μου οτι αν ειναι να χαλασει το ΜΧ900 θα χαλαγε επειδη θα το πετουσα στον τοιχο, ή θα τα επαιζε ο αισθητητρας.... Ποτε δεν περιμενα οτι θα τα εφτυνε το ΒΤ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ας ειναι καλα τα 5 χρονια....

Παντως εισαι ο προωτος που ακουω να του χαλαει τετοιο πραγμα... Παντα ειχα στο μυαλο μου οτι αν ειναι να χαλασει το ΜΧ900 θα χαλαγε επειδη θα το πετουσα στον τοιχο, ή θα τα επαιζε ο αισθητητρας.... Ποτε δεν περιμενα οτι θα τα εφτυνε το ΒΤ...

Σε πτώση που είχε (το mx900) με 9,81m/sec^2 από ύψος 1 μέτρο, παρ'όλο που βγήκαν οι μπαταρίες (άνοιξε η θήκη) δεν έπαθε τίποτα. Οπότε δε σπάει - δε χαλάει :D

Αρχική απάντηση από amartolos

πριν καμια 1ωρα και ενω ακουγα τα αγαπημενα μου mp3s ποντικι και πληκτρολογιο νεκρωσαν χωρις λογο , εντελως ξαφνικα,πριν 2 μερες αυτο ειχε συμβει μονο στο πληκτρολογιο,επαιξα λιγο μαζι του (μπαταριες restart,reconnect και συνηλθε)τωρα παντως φαινεται πιο σοβαρο το προβλημα αφου δεν αναγνωριζει καν bluetooth hub μου βγαζει τοπ μηνυμα της photo...αμια ιδεα???τα φτυσε ο δεκτης??

rma???

Να δοκιμάσεις πρώτα αν δουλεύει στο bios. Δηλαδή χωρίς να φορτώσουν οδηγούς τα win. Πατάς το reset στη συσκευή και το connect στο hub.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 02:08]

απο ινφοβετ στην εθνικης αμυνης...

Φίλε μου την έκατσες. Πάντως αν σου κάνει μανούρα και σε αρχίσει στα ψέματα απείλησέ τον για ΙΝΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με αλλο πληκτρολογιο ή ποντικι να σβησεις οτι εχει σχεση με τα logi στο device manager και μετα κανε search να τα ξαναβρει.Εαν συνεχισει το προβλημα , τα πηγαινεις ειτε στην invofet( κωλοφαση) ειτε στην OKTABIT για rma.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgesod [Σήμερα, στις 13:01]

Φίλε μου την έκατσες. Πάντως αν σου κάνει μανούρα και σε αρχίσει στα ψέματα απείλησέ τον για ΙΝΚΑ

Και αν μπορούσε να πάει με αμφίεση σαν το τύπο της φωτό σου θα είχε ακόμη καλύτερα αποτελέσματα.....:jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από K.K [Σήμερα, στις 16:10]

Και αν μπορούσε να πάει με αμφίεση σαν το τύπο της φωτό σου θα είχε ακόμη καλύτερα αποτελέσματα.....:jump:

Ποιόν τύπο ρε φίλε; Εγώ είμαι αυτός :D

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με το usb δεν υπαρχει,ολες οι θυρες λειτουργουνε αψογα..

μετα απο restart δεν μπορω να μπω στο bios γιατι πολυ απλα δεν πιανει το delete...

παντως τωρα ειμαι 100% σιγουρος οτι φταει ο δεκτης γιατι το πληκτρολογιο λειτουργει ακομη και με αλλα δεκτη -απο το microsoft wireless desktop 2-!!!!!- αλλα οχι με τον μαμισιο αρα καπουτ..

οσο για την infovet μια φορα που μου ειχε χαλασει το dvdrom μου τα αλλαξε χωρις καν ελεγχο ,θα μου πειτε το dvdrom εχει 25 ενω το ετακι 150...αλλα λεμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.