Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Εγώ θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από όλο τον κόσμο διότι όταν βρέθηκα στο μοναστήρι του

Αγίου Ραφαήλ-Νικολάου-Ειρήνης στου Μανταμάδου, Λέσβου τη Δευτέρα 08/08/2005, αφου

ήμουν διακοπές στη Μυτιλήνη, (αν και είμαι γενικά βλάσφημος) άναψα κεριά να έχουν οι ’γιοι καλά την οικογένειά μου κ.τ.λ.,

άναψα και κεριά (με την ευχή, ειληκρινά με σεβασμό) να έχουν οι ’γιοι καλά όλο τον κόσμο και όσους είχαν ανάγκη από την ευλογία

τους. Δεν ήταν όμως αρκετό διότι την ίδια εβδομάδα και κατά την επιστροφή μου από εκεί

έπεσε το αεροπλάνο. Ίσως δεν πίστεψα αρκετά στην ευχή μου για την ευλογία των Αγίων.

Ειληκρινά συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre

Εγώ θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από όλο τον κόσμο διότι όταν βρέθηκα στο μοναστήρι του

Αγίου Ραφαήλ-Νικολάου-Ειρήνης στου Μανταμάδου, Λέσβου τη Δευτέρα 08/08/2005, αφου

ήμουν διακοπές στη Μυτιλήνη, (αν και είμαι γενικά βλάσφημος) άναψα κεριά να έχουν οι ’γιοι καλά την οικογένειά μου κ.τ.λ.,

άναψα και κεριά (με την ευχή, ειληκρινά με σεβασμό) να έχουν οι ’γιοι καλά όλο τον κόσμο και όσους είχαν ανάγκη από την ευλογία

τους. Δεν ήταν όμως αρκετό διότι την ίδια εβδομάδα και κατά την επιστροφή μου από εκεί

έπεσε το αεροπλάνο. Ίσως δεν πίστεψα αρκετά στην ευχή μου για την ευλογία των Αγίων.

Ειληκρινά συγνώμη.

μου φαινεται πρεπει οι υπολοιποι να αναψουμε κερακι για σενα ...

επισης no offense

Link to comment
Share on other sites

Αν κ δεν είμαι Admin ούτε Moderator ούτε ΚΑΝ News Poster θεωρώ ότι τέτοια σχόλια είναι περιττά !

Το θέμα του τί πιστεύει ο καθένας είναι αποκλειστικά κ μόνο προσωπικό κ με κανέναν τρόπο δεν πρέπει κάποιος να θίξει κάποιον άλλον. Μπορεί κ να πιστεύω ότι ΜΟΝΟ με το να σφάζουμε βόδια κ κάνοντας ανάλογα τάματα στον Δία θα βρούμε την "Σωτηρία" :p

Το μόνο όμως που θα καταφέρουμε με τέτοιες "συζητήσεις" είναι να μετατρέψουν το φιλικό κλίμα του TheLab σε μια Αρένα !!!!!

ΥΓ Δεν έχω απολύτως τπτ με κανέναν ούτε θέση παίρνω για το ποιός έχει "δίκιο", απλώς θέλω να προλάβω ορισμένες καταστάσεις.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ας μπούμε πάλι στο ψητό όμως !

Σωγγνώμη που προσέβαλα τους News Posters :p

Συγγνώμη για το προηγούμενο ΣΠΑΜ-άκι μου :p

Συγγνώμη που ... (καμιά ιδέα κανείς ?)

Α! ξέχασα, κ πάλι Συγγνώμη :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν σας αναστάτωσα ρε παιδιά. Δεν ήθελα να πώ τίποτα παραπάνω πέρα από την απογοήτευσή μου και για τους ανθρώπους (αν και υπάρχει και ανάλογο thread) και από μια κατάθεση εμπειρίας μου σε μοναστήρια της Ελλάδας μας, σε όμορφα μέρη, με μεγάλη κατάνυξη κ.τ.λ. Και στο κάτω κάτω έκανα μια ευχή για το καλό άλλων, με ειληκρίνεια και δεν βγήκε μεταγενέστερα. Τι να κάνουμε.....αυτά έχει η ζωή.

Οπότε φίλε esdee πρόσεχε σε ποιόν ανάβεις κεράκια. Εγώ το έμαθα, λέμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre

Οπότε φίλε esdee πρόσεχε σε ποιόν ανάβεις κεράκια. Εγώ το έμαθα, λέμε τώρα.

συγνωμη αν σε αναστατωσα με το post μου, αλλα προτειμω να πιστευω σε εμενα και στους γυρω μου παρα στο Θεο. ειμαι υπευθυνος για τις πραξεις μου...

ειμαι σιγουρος πως ο καλος Θεος θα μπορουσε να ειχε σωσει τους κακομοιρους που επεσαν με το αεροπλανο...

i have to consider the possibility that god doesn't like me , anyway

οποτε συγγνωμη H.A.Balafoutre

(αν θες να συζητησουμε παραπανω επι του θεματος στειλε μου το messanger σου)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 15:26]

Ζητω συγνωμη απο την μελαχροινη κοπελια που χτες, τηε εβαλα το δαχτυλο μου εκει που δεν επρεπε...(Κ δεν εννοω την μυτη) :devil::devil::devil:

:rofl: :rofl: ελιωσαααααααααααααααααα:rofl: :rofl:

(αμαν ρε γιαννη.......δε ντρεπεσαι καθολου?θα μπορουσες να της εδινες μια μπατονετα για τα αυτια της.......κατευθειαν δαχτυλο και συ):crazy:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει ειναι αγενεια ρε σι. συγνωμη στις γεμιστες πιπεριες που παω να φαω τωρα, και συγνωμη μαμα που με αφησες να τις ψησω και εγω τις εκανα καπως μαυρες επειδη ημουν στο νετ(thelab).

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη απο αυτό το thread που το αφήνουμε να κάθεται.

Συγγνώμη που έκανα το πρώτο post σε αυτό το thread για τον Σεπτέμβριο

EDIT:Συγγνώμη και απο τους χρήστες του IE για τη υπογραφή μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Zarras [07-09-2005 08:12]

pgm σορρυ για την αποδειξη ωρε...

την κουβαλουσα κανα 3μηνο στο τσαντακι,

ε και την παρασκευη τη σουταρα...

:flower:

Το θεμα τακτοποιηθηκε αδερφε! Η μνημη αλλαχτηκε...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.