Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Ζηταω ταπεινα συγνωμη απο τον μαϊμουδακο...εεε..... Gorillako για τις αθλιες ωρες που του τηλεφωνω για να τον ρωτησω ποσο κανει 1+1.....:p :p :p

αϊ λοβ γιου μαϊ μαν....:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra [Σήμερα, στις 02:26]

Ζηταω ταπεινα συγνωμη απο τον μαϊμουδακο...εεε..... Gorillako για τις αθλιες ωρες που του τηλεφωνω για να τον ρωτησω ποσο κανει 1+1.....:p :p :p

αϊ λοβ γιου μαϊ μαν....:hehe: :hehe: :hehe:

και η απαντηση που σου δωσε φανταζομαι.......

Gorillakos:

ποσο κανει 1+1 ?!?!?!

ε αναλογα......αμα μιλαμε για ΑΤΙ crossfire.......αμα μιλαμε για Nvidia.......SLI:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

Ζηταω ταπεινα συγνωμη απο τον μαϊμουδακο...εεε..... Gorillako για τις αθλιες ωρες που του τηλεφωνω για να τον ρωτησω ποσο κανει 1+1.....:p :p :p

αϊ λοβ γιου μαϊ μαν....:hehe: :hehe: :hehe:

Δεν νομιζω να περιμενεις να ξανασηκωσω το τηλεφωνο......:mad:

Δεν λεω για την ωρα ...αλλα αυτα που ρωτας μπορουν και εδω μεσα να στα απαντησουν..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

και η απαντηση που σου δωσε φανταζομαι.......

Gorillakos:

ποσο κανει 1+1 ?!?!?!

ε αναλογα......αμα μιλαμε για ΑΤΙ crossfire.......αμα μιλαμε για Nvidia.......SLI:p

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Δεν νομιζω να περιμενεις να ξανασηκωσω το τηλεφωνο......:mad:

Δεν λεω για την ωρα ...αλλα αυτα που ρωτας μπορουν και εδω μεσα να στα απαντησουν..

θα το ξανασηκωσεις......:o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ενα μεγαλο συγνωμη στον totally wired που του καβατζωσα την καρτα μεσα απο τα χερια, ενω ειχε συμφωνησει με τον Θεμη.

Δυστυχως τα πλεονεκτηματα της δικης μου "προτασης-αγορας" δεν μπορουσε να τα συναγωνιστει ο Μακης.

Φιλικα

Ο αμειλικτος αγοραστης

Υ.Γ. Μακη μην αγχωνεσαι... εχω σχεδιο για εκδικηση. Θα πω του gay οτι θα του πουλησω τον 6300 και... μολις συναντηθουμε για να του τον δωσω θα του πω

"βρωμανε τα ποδια σου" και θα αρχισω να τρεχω.

Απλα σκεφτομαι μηπως να αρχισω να τρεχω ΑΦΟΥ του παρω τα λεφτα...

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο συγνώμη που έδωσα το κινητό του totally στον Φράγμα και πυροδότησα αυτήν την μοιραία σύγκρουση.

Πηνελόπη , μου χρωστάς ένα Ευχαριστώ (δεν ξέρω αν υπάρχει σχετικό thread) γιατί χωρίς εμένα δεν θα είχες κάρτα και ένα Συγνώμη (στο παρόν thread περικαλώ) γιατί μου στέρησες μία πώληση.

Φιλικά

Γεωργία

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 19:40]

Ένα μεγάλο συγνώμη που έδωσα το κινητό του totally στον Φράγμα και πυροδότησα αυτήν την μοιραία σύγκρουση.

Πηνελόπη , μου χρωστάς ένα Ευχαριστώ (δεν ξέρω αν υπάρχει σχετικό thread) γιατί χωρίς εμένα δεν θα είχες κάρτα και ένα Συγνώμη (στο παρόν thread περικαλώ) γιατί μου στέρησες μία πώληση.

Φιλικά

Γεωργία

Συγνωμη που στερησα στην Μαριγω/Γεωργια/Αφροξυλανθη/Τζουλια μια ακομα πωληση και η αγορα της πολυτελους mercedes S600 που εχει ταξει στον .38-.45 για την ημερα του γαμου τους θα καθυστερησει 1 μερα ακομα...

Επισης να ζητησω συγνωμη που προκαλω αναστατωση απο το πουθενα...

Οποιοσδηποτε ανθρωπος με IQ παραπανω απο 2 αποκλειεται να πιστευει οτι υπαρχει αγοραστης απο τον "Δοσά".

Προφανως δεν εχω καμμια συναλλαγη με τον εν λογω "κυριο Θεμη" ουτε αποτελω το "χρυσο παλληκαρι με τα ξανθα μαλλια" ή την "δασκαλα με τα καστανα ματια" ή οποιοδηποτε αλλο υποκοριστικο θελει να μου προσαψει ο χονδρεμπορας.

Απλα βαρεθηκα να πακεταρω πραγματα για την μετακομιση και ειπα να κανω κανα ποστ να περασει η ωρα...

Θοδωρα/vailer γραψε αλλα 2 ποστ στο ΟΤ μαζι με τα 1599 ον-τοπικ ποστ για το τρυπιο μαντολινο. Σβησε και τα 3040 on topic ποστ σου απο το thread του WoW που τσακωνεστε σε ποιο guild θα μπειτε και με ποσα enchantment ειναι καλυτερος ο rogue απο τον druid που σου κανει 456dmg+45 χ20.

Link to comment
Share on other sites

>ητώ συγγνώμη που οικειοποιούμαι την ατάκα του Γιώργου εκαασρδφι;βδρ12341234 και τη βάζω στην υπογραφή μου. Μαν παραλίγο να ξυπνήσω το σπίτι...

δεν εισαι εδωωωω δεν υπαααααρχειςςς πια μεστη καρδιαααα μουυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Χθες, στις 20:10]

ουτε αποτελω το "χρυσο παλληκαρι με τα ξανθα μαλλια"

τουλαχιστον μην τα λες δημοσια

Αρχική απάντηση από SLN [Χθες, στις 20:10]

ή την "δασκαλα με τα καστανα ματια"

εχμμμ αυτο θα φανει οταν γυρισεις απο την μαμα πατριδα ;p

post-306-1416072869,1351_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη από μένα που δεν έψαξα αλλού και περιμένω απο τις 28 του μηνός απάντηση από κάποιον να μου πει ότι τελικά δεν μου δίνει την κάρτα διότι την πρόλαβε άλλος.

Αλλά από ότι φάνηκε και αυτός ο "άλλος" υπολόγιζε λάθος. Ευτυχώς που το κλειδώσατε κύριοι το θέμα. Ευτυχως!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.