Jump to content



την πηρα παιδια...


amartolos

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 16:32]

Έχουν τη νομική κάλυψη να ισχυριστούν ότι έγινε λάθος και να ακυρωθεί η παραγγελία σας παιδιά.

’λλα καταστήματα μπορούν (ιδιαίτερα του εξωτερικού), το συγκεκριμένο από ότι είδα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 16:46]

Ωραια...ε.χω ηδη παρει 5....3 με αντικαταβολη και 2 με πιστωτικη σε ξεχωριστες διευθυνσεις κτλ κτλ....αλλα ηταν η πρωτη φορα με πιστωτικη απο κει...

Λυπάμαι που στο λέω αλλά δεν έχεις ελπίδες. Η αντικαταβολή είναι χαμένη από χέρι και η πιστωτική έχει ελπίδες μόνο αν χρεωθεί πρώτα, που στην περίπτωσή σου δεν γίνεται γιατί στο συγκεκριμένο κατάστημα χρειάζονται αποδεικτικά προσωπικών στοιχείων πριν κάνουν οτιδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Λυπάμαι που στο λέω αλλά δεν έχεις ελπίδες. Η αντικαταβολή είναι χαμένη από χέρι και η πιστωτική έχει ελπίδες μόνο αν χρεωθεί πρώτα, που στην περίπτωσή σου δεν γίνεται γιατί στο συγκεκριμένο κατάστημα χρειάζονται αποδεικτικά προσωπικών στοιχείων πριν κάνουν οτιδήποτε.

Αυριο θα εχω ηδη στειλει φωτο κτλ κτλ..κριμα ρε γαμωτο...λες να προλαβω....?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

λοιπον παιδες πηρα καμια 500αρια κομματια... απο δευτερα με το καλο οποιος θελει μου στελνει pm..και με 3,22 αγοραζει ...το κουτι της...!!!! :p

Εκει στη Λαρσα εχετε πολους τσιφλικαδες ε; :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Και φυσικά αυτοί που παρήγγειλαν περισσότερα από όσα έχουν διαθέσιμα στο eshop έχουν ακυρώσει την παραγγελία τους εξ αρχής.

εγω παντως πηρα 2 μια για τον εαυτο μου,και μια για μενα

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν αγοράσω μερικά πραγματάκια και κοτσάρω μέσα στην παραγγελία και μία τέτοια φωτογραφική μηχανή, (αφού η χρέωση γίνεται πάντα με πιστωτική από τις πρώτες μου αγορές στο e-shop) την πήρα; :jump:

Link to comment
Share on other sites

Τοσο θεμα που το κανατε το διορθωσαν Σαββατιατικα!!ΠΑντως ακομα και αν δεν εχουν την νομικη καλυψη θα την επαιρνε το πολυ ο πρωτος και μετα "..σορυ.. εξαντληθηκε"!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 18:41]

Τοσο θεμα που το κανατε το διορθωσαν Σαββατιατικα!!ΠΑντως ακομα και αν δεν εχουν την νομικη καλυψη θα την επαιρνε το πολυ ο πρωτος και μετα "..σορυ.. εξαντληθηκε"!!!

Θα έκαναν και μαμώ τα μάρκετινγκ έτσι... Θα καθόμασταν μετά ολημερίς στο eshop να ψάχνουμε πότε θα βγει η νέα τους "πρσφορά". :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.