Jump to content



την πηρα παιδια...


amartolos

Recommended Posts

Εγω παρεγγειλα με αντικαταβολη.Δεν θα την παρω που την χρειαζομαι και για τις διακοπες μου? :hm:

Θελω να δω τι θα πουνε (αν τελικα μπουν στον κοπο να εξηγησουν και απλα δεν στειλουν τιποτα)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Και να δωθεί πιστωτική κάρτα μέσω διαδυκτίου δεν σημαίνει σόνι και καλά ότι χρεώθηκε κιόλας. Η χρέωση είναι στην διακριτική ευχέρεια του πωλητή για να την κάνει ή όχι. Σε περίπτωση λοιπόν που καταλάβουν το λάθος τους απλά δεν την χρεώνουν και η όλη ιστορία φτάνει στο τέλος της. Μοναδική περίπτωση είναι να μην προσέξουν το λάθος και επομένως να συνεχίσουν τη διαδικασία κανονικά.......:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Ακριβώς. Συνήθως η χρέωση στις πιστωτικές γίνεται την ίδια μέρα (μέσα σε λίγα λεπτά) και η αποστολή του προϊόντος την επόμενη.

ναι αλλά σήμερα είναι Σάββατο.

γαμώτο, δεν πρόλαβα:p

πείτε όμως τι θα γίνει στο τέλος να γουστάρουμε;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Την διαφημιση τους την κανανε παντως αρα και να χασουν καποιες ψηφιακες που δε νομιζω παλι κονομα τους κοβω!

Eλπιζω να μην ειναι διαφημιστικο κολπακι γιατι σε τετοια περιπτωση ο υπευθηνος του μαρκετινγκ θα πρεπει να αρχισει να ψαχνει νεα δουλεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοω με την εννοια του fantacid οτι και καλα την βαλανε φθηνα για να συζητηθει σε κανενα φορουμ οπως εδω το λαθος τους. Τεσπα ολα υποθεσεις ειναι αρα ας μην ασχοληθουμε περαιτερο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν κανενα μηνα ειχαν πλασμα τβ 44" με 2,7ε εκανα παραγελια αλλα με πηρανε τηλ .....και μου ειπανε για το λαθος .....εκανα αγορα με βιζα.......

Παντα βιζα.....

:whistling

Link to comment
Share on other sites

PER.562408 : CANON DIGITAL IXUS 500

(ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ - ) Τιμή: 270.59 + 19% ΦΠΑ: 51.41

5 MP, 2592 x 1944, COMPACT FLASH, ZOOM 3X 322.00

Για σύγκριση επιλέξτε * περισσότερα >> Προσθήκη στο καλάθι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα μου έστειλαν email ζητώντας μου

"Η παραγγελία σας βρίσκεται σε αναμονή προς αποστολή των δικαιολογητικών για την χρέωση της κάρτας σας.

Τα δικαιολογητικά που χρειαζόμαστε είναι: η φωτοτυπία της κάρτας και της ταυτότητας του κατόχου (μπρος πίσω).

Στο φαξ 210 6835837.

Έγραφα που ζητούνται από τις τράπεζες για την δική μας και δική σας κάλυψη σε περίπτωση που η κάρτα είναι κλεμμένη ή υποκλεμμένη.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η παραγγελία σας μπορεί να πληρωθεί και με αντικαταβολή (πληρωμή κατα την παράδοση).

Ευχαριστώ."

...

δηλ τη δίνουν με 3.22?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

Λοιπόν σήμερα μου έστειλαν email ζητώντας μου

"Η παραγγελία σας βρίσκεται σε αναμονή προς αποστολή των δικαιολογητικών για την χρέωση της κάρτας σας.

Τα δικαιολογητικά που χρειαζόμαστε είναι: η φωτοτυπία της κάρτας και της ταυτότητας του κατόχου (μπρος πίσω).

Στο φαξ 210 6835837.

Έγραφα που ζητούνται από τις τράπεζες για την δική μας και δική σας κάλυψη σε περίπτωση που η κάρτα είναι κλεμμένη ή υποκλεμμένη.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η παραγγελία σας μπορεί να πληρωθεί και με αντικαταβολή (πληρωμή κατα την παράδοση).

Ευχαριστώ."

...

δηλ τη δίνουν με 3.22?

Aκομα να στηλεις το φαξ?? :-O

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ! παιδια ευχομαι ειλικρινα να την παρετε! θα γελαω ενα χρονο αν γινει κατι τετοιο!

αμα γινει αυτο θα το καταγγειλω οτι ξερατε το λαθος και τις πηρατε με 3ευρο μονο:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.