Jump to content



δημιουργία DB;  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Θα σας ενδιέφερε ένα DB βασισμένο στο super pi mod; Μπορεί να βρεθεί εδώ και εξασφαλίζει πιο έγκυρα αποτελέσματα βάση του checksum και του χρόνου υπολογισμού σε msec. Το μόνο πρόβλημα, αν ανανεωθεί η έκδοση τα score ίσως χρειαστεί να ξαναγίνουν με τη νέα έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil

Οχι και απο μενα.Η γλυκα ειναι στο να πεσει ενα ολοκληρο δευτερολεπτο:D

ακόμα και όταν ο "αποπανω" τρέχει patched αλλά κάνει τη κινεζικη πάπια;

Link to comment
Share on other sites

εγω ψηφίζω ναι παρόλο που δεν έχω τα μέσα να ξανατρέξω.....όπως οταν ειχα κάνει τις καλυτερες επιδόσεις μου.....

πιστευω θα είναι πιο σωστη έτσι η διάκριση των θέσεων....αυτό το με βάση την χρονολογική σειρά......είναι πολύ λάθος κατά την γνώμη μου ........εφόσων υπάρχει η δυνατότητα με τα msec.......

να σβηστουν εντελώς όμως οι παλιές λίστες ......

να ξαναρχίσουμε όλοι απο την αρχή.......:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει νεο DB θα είναι εντελως ξεχωριστό από το υπάρχον και θα ανανεώνονται ξεχωριστά. Ξέρω χώνω λίγο παραπάνω τους συναδελφους έτσι αλλά τελευταία μόνος μου κάνω τα updates anyway :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

ο "αποπάνω" είναι κάποιος συγκεκριμένος;:o

Σαφως και οχι, δεν είμαι των "πλαγίων μπηχτών". Αν είχα κάτι να πω θα το έλεγα ευθέως, αν έμπαινα στη βαβούρα του poll και ενός νέου DB μόνο και μόνο για αυτό.. ε θα ήμουν τρελή μαζόχα. :shutup::whip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 01:26]

Να ρωτήσω το εξής.... αυτό το pi (super_pi_mod-1.4) που κατέβασα απο εδώ

είναι νορμαλ οπως το παλιο ή patched? μην χαίρομαι άδικα και μην ποστάρω και μπαρούφες.....

καρά νορμαλ είναι...........:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.