Jump to content



AMD A64 X2 & WIN 2K: 1 CPU? - ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ


spc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spc

στης δουλειάς βρε συ;

όταν προλάβω και στήσω του σπιτιού θα δούμε....

μιας και το συζητάμε: δεδομένου ότι θέλω 2 GB, έχει νόημα να δοκιμάσω με 4*UTT ή δεν.... ; (η εναλλακτική είναι 2*1 GB της Twinmos τα οποία προφανώς δεν....)

επειδή όμως δεν νομίζω να προλάβω να ασχοληθώ με o/c (ζήτημα να προλάβω να τον στήσω), όποιο καλό παιδί θέλει είναι ευπρόσδεκτο να αναλάβει (πλην του Βασίλη γιατί έχουν τελειώσει οι Χ2 στην αντιπροσωπεία και δεν έχω σκοπό να περιμένω RMA - άσε που εκείνα τα κάνιστρα δεν τα έχει γυαλίσει ακόμα :p)

Μπορω να αναλαβω εγω??????Σε παρακαλωωωωω????Μεγιες βρε.....(Κριστιαν Καρεμπε)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

4 μνημες χλωμο να παιξουν σε ddr400.Απο την αλλη ομως οι διπυρηνοι δεν ειναι venice?

Λογικα θα μπορεις να βαλεις τους νεους πολλαπλασιαστες ωστε να τις φερεις στα ''ισια'' τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Σύριε αυτά που αναφέρεις δεν έχουν να κάνουν με την χρήση του δεύτερου πυρήνα. Μάλλον το αντίθετο πιστεύω. Και το φαξ αλλά και η εφαρμογή δεν βλέπουν το ένα πυρήνα και ουσιαστικά μένει ελεύθερος για χρήση απο το λειτουργικό. Και εμένα το μοντέμ κολλάει για μισό δευτερόλεπτο το μηχάνημα ότι επεξεργαστή και να βάλω

:confused:

λέμε τα ίδια πράγματα ή μου φαίνεται;

δεν έχει να κάνει με την χρήση αλλά την ύπαρξη του 2ου πυρήνα;

(ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΓΕΛΟΙΟΙ ΤΥΠΟΙ!)

Link to comment
Share on other sites

Σύριε κάνε κανα o/c να δούμε πώς πάει . Λογικά αφού είναι από τα πρώτα κομμάτια πρέπει να ανεβαίνει αρκετά. Οι μετέπειτα παρτίδες να δούμε τι ψάρια θα πιάνουνε:p (για εμάς τους φτωχούς που περιμένουμε να πέσει η τιμή τους:cry: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Πήγε να κάνει κι ο Σύριος ενα σοβαρό θεμα και πεσατε ολοι πάνω του να τον φάτε. :p:P

Με συγχωρείς πολύ αλλά μην με προσβάλεις κατ' αυτόν τον τρόπο!

Δεν πήγα να κάνω κανένα σοβαρό θέμα. Μία ερώτηση έκανα ο άμοιρος (την οποία απάντησε ευγενικότατα ο shido).

Τα υπόλοιπα αποτελούν αποτέλεσμα αδυναμίας κατανόησης των πραγματικών αναγκών ενός χρήστη!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 12:38]

απο την γνωστη αγνωστη γιαφκα του spc...

κοιταχτε τι μαζεψε.... ολοι Χ2

(οκ βοηθησε και το xs λιγο)

Κάνεις που κάνεις το κάλο κάνε και ένα rename στην εικόνα...... (με τον Κώστα Μακεδόνα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc []

στης δουλειάς βρε συ;

όταν προλάβω και στήσω του σπιτιού θα δούμε....

μιας και το συζητάμε: δεδομένου ότι θέλω 2 GB, έχει νόημα να δοκιμάσω με 4*UTT ή δεν.... ; (η εναλλακτική είναι 2*1 GB της Twinmos τα οποία προφανώς δεν....)

επειδή όμως δεν νομίζω να προλάβω να ασχοληθώ με o/c (ζήτημα να προλάβω να τον στήσω), όποιο καλό παιδί θέλει είναι ευπρόσδεκτο να αναλάβει (πλην του Βασίλη γιατί έχουν τελειώσει οι Χ2 στην αντιπροσωπεία και δεν έχω σκοπό να περιμένω RMA - άσε που εκείνα τα κάνιστρα δεν τα έχει γυαλίσει ακόμα )

τώρα σοβαρά για απντήστε σε αυτό που έγραψε ο spcs..... παίζουν οι νεοι Α64(τολεδο,βενετσιανος) με 4*512?

Σύριε κανουμε ομαδική? το BF2 σερνεται:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl

τώρα σοβαρά για απντήστε σε αυτό που έγραψε ο spcs..... παίζουν οι νεοι Α64(τολεδο,βενετσιανος) με 4*512?

Σύριε κανουμε ομαδική? το BF2 σερνεται:p

Μήπως σου έρχονται fax όταν παίζεις?:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Χθες, στις 14:01]

πσσσσ ειδατε ολοι φανταζομαι ΠΟΣΟ γρηγορα απαντησε με τον καινουργιο του 2πυρηνο cpu?

βλεπετε? τελικα αξιζουν οι Χ2....

Χαχαχααχχααχαχαχαχχα :laughing::D:hehe: :hehe: :rofl: :rofl: :rofl:

Το φάγατε το παιδί... :)

Με γειες ο Χ2, άντε και καλά πουσαρίσματα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Μήπως σου έρχονται fax όταν παίζεις?:p

επειδή δεν μ' αρέσει το υφάκι σου, βαριέμαι κι εγώ να τρέχω σήμερα......:tongue:

Αρχική απάντηση από NoDsl

τώρα σοβαρά για απντήστε σε αυτό που έγραψε ο spcs..... παίζουν οι νεοι Α64(τολεδο,βενετσιανος) με 4*512?

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Καταδευτερον φαγωθηκατε ολοι με τα μετροπρογραμματα οταν μπορειτε καλλιστα να μπειτε στο www.xbitlabs.com και να τα δειτε ;):blink:

πείτε τα ρε παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

επειδή δεν μ' αρέσει το υφάκι σου, βαριέμαι κι εγώ να τρέχω σήμερα......:tongue:

Μηηηηηηηηηηηηηηηη

ένα αστείο κάναμε να μπούμε στο κλίμα βρε αδερφέ:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin [Σήμερα, στις 15:56]

Μήπως σου έρχονται fax όταν παίζεις?:p

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 16:20]

επειδή δεν μ' αρέσει το υφάκι σου, βαριέμαι κι εγώ να τρέχω σήμερα......:tongue:

Αρχική απάντηση από Ujin [Σήμερα, στις 16:36]

Μηηηηηηηηηηηηηηηη

ένα αστείο κάναμε να μπούμε στο κλίμα βρε αδερφέ:flower:

Aααχ ετσι ειναι η σημερινη νεολαια Συριε μου... Μαγκια, κλανια και κ*λο φινιστρινι....

Πουλανε μουρη, αλλα μολις εχουν την αναγκη σου αρχιζουν τα

- "κ. Συριε, θα μπορουσατε αν σας ειναι ευκολο να μη μου το ζζζμπρωχνετε τοσο αγρια απο την αριστερη πλευρα του στοματος γιατι εχω ενα σφραγισμα και με ενοχλει... Αν θελετε μπορειτε να σπρωχνετε αφοβα απο την δεξια στοματικη κοιλοτητα!"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.