Jump to content



AMD A64 X2 & WIN 2K: 1 CPU? - ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ


spc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από SLN

Aααχ ετσι ειναι η σημερινη νεολαια Συριε μου... Μαγκια, κλανια και κ*λο φινιστρινι....

Πουλανε μουρη, αλλα μολις εχουν την αναγκη σου αρχιζουν τα

- "κ. Συριε, θα μπορουσατε αν σας ειναι ευκολο να μη μου το ζζζμπρωχνετε τοσο αγρια απο την αριστερη πλευρα του στοματος γιατι εχω ενα σφραγισμα και με ενοχλει... Αν θελετε μπορειτε να σπρωχνετε αφοβα απο την δεξια στοματικη κοιλοτητα!"

post-1061-1416072061,0616_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από SLN

Aααχ ετσι ειναι η σημερινη νεολαια Συριε μου... Μαγκια, κλανια και κ*λο φινιστρινι....

Πουλανε μουρη, αλλα μολις εχουν την αναγκη σου αρχιζουν τα

- "κ. Συριε, θα μπορουσατε αν σας ειναι ευκολο να μη μου το ζζζμπρωχνετε τοσο αγρια απο την αριστερη πλευρα του στοματος γιατι εχω ενα σφραγισμα και με ενοχλει... Αν θελετε μπορειτε να σπρωχνετε αφοβα απο την δεξια στοματικη κοιλοτητα!"

Εγώ φταίω που σταματάω το WoW για να σηκώσω το τηλέφωνο...

Υ.Γ. Next year's NBA finals sponsored by the the closest διανυκτερεύον προπατζίδικο:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Ο επεξεργαστης σου φταιει και σε παρακαλω να το προσεξεις.Με τους διπυρηνους λυνονται ολα αυτα λεμε! :nerd:

You MUST upgrade... :p

Ρε γαμώτο και το 'λεγα ότι οι DMA δεν πάνε βήμα στο multitasking, σάπιο πράμα μου πούλησαν. Πίσω στο DOS ολοταχώς

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τον ιδιοκτήτη: Την πραγματική (κατ'εμέ) διαφορά μεταξύ των απλών και των διπύρηνων επεξεργαστών (σε βαρύ multitasking αναφέρομαι) την πρόσεξες ή μήπως τα Windows κάναν πάλι το θαύμα τους και ακόμα και έναν Χ2 τον περιορίζουν?

(πέρα από το αστείο με τα fax)

Βλέπω στα X-Bit Labs αυτή την εικόνα και αναρωτιέμαι είναι πράγματι έτσι? Γιατί είναι πράγματι εντυπωσιακές οι διαφορές.

hl-winrar.png

Link to comment
Share on other sites

με γειες το συστηματακι παλιομουρακλα.............................

αλλα σε εχω ακομα και με τον Χ2 σου......

εσυ διπλοπυρηνο επεξεργαστη και γω διπλοταμπλοσταγκομενακια.........:hehe:

(γεια σου ρε πατριδα με τα ωραια σου γυναικακια.......τι να λεμε τωρα για επεξεργαστες......)

:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Σύριε μιας και θα έχεις 2 ζεύγη πρόχειρα στον εργαστηριακό σου χώρο δεν κάνεις εσύ την δοκιμη για 4*512 να μας πείς γιατί αν περιμένουμε απο άλλους το WOW δεν τελειώνει ποτε :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

gznp, αυτο το πινακακι μηπως ειναι για το winrar (οποτε και λογικη η διαφορα), 'η ειναι οντως του hl2? Το λεω γιατι πανω λεει hl2..και κατω winrar!

εγώ κατάλαβα ότι είναι για το HL2 με πίσω να τρέχει το WINRAR

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 09:28]

Αριστερά λέει ευκρινώς Processes in background

Επομένως μετράνε τα fps στο ΗL2 τρέχoντας στο BG το WINRAR

:]

Αυτό ακριβώς, γι αυτό και εμένα μου κίνησε την περιέργεια επειδή απλά είναι διπλάσιες οι επιδόσεις (όπως θα πρεπε να είναι)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.