Jump to content


ΑΙΜΑ, ΔΑΚΡΥΑ, ΝΕΡΟ κι ΙΔΡΩΤΑΣ


SLN

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από haris1984

sln σε ησυχο δωματιο ακουγονται καθολου στα 5βολτ οι ανεμιστηρες?

Οι δικοί μου πάντως όχι, αλλά θέλει push-pull στα 5v για να κάνουν δουλειά.

Στα 7v ακούγονται ελάχιστα.

Panaflo έχω στα ίδια πάνω κάτω specs με του Σόλωνα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 15:40]

Πολύ ωραία δουλειά και μερακλίδικη...’μα πιάνουν τα χέρια σου ρε παιδί μου...

μερακλίδικη όντως αλλά από που το συμπέρανες ότι πιάνουν τα χέρια του? κόπηκε με τους σωλήνες, πλημμύρισε το σαλόνι, κόντεψε να κάψει την dfi και είμαι σίγουρος ότι από την ταραχή του μπορεί να του έπεσε κανένα σώβακο όπως το άπλωνε, στο μπαλκόνι της γειτόνισσας από κάτω!!! αν δεν πιάνανε δηλαδή τα χέρια του τι θα είχε γίνει? πυρηνικός όλεθρος?

best 12άρι ανεμιστήρι κατά τη γνώμη μου το thunderblade της thermaltake. το πήρα για την xp-120 και είμαι υπερευχαριστημένος, πολύ ήσυχο και κάνει δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ναι, επαιξε και αυτη η ιδεα απο μεγαλο αντμιν τις πρωτες πρωινες ωρες, καθως τα επινε στο "booty bay".

Απλα σκεφτηκα το 600αρι θα δουλευει που θα δουλευει και θα τρωει ο,τι τρωει... ποσο ρευμα παραπανω θα καταναλωσει η ερμη η μητρικημε το chipset fan μονο επανω.... "Καντο οπως ειναι να τελειωνεις"

τιποτα δεν καταναλωνει απλα για να μην την εχεις ανοιχτη..:)

Link to comment
Share on other sites

no aircondition καρδια μου.... φτωχοι ανθρωποι ειμαστε

Παντως ειχε "σχετικα" δροσια την Κυριακη... Δεν καναμε μπανιο στον ιδρωτα. Καμμια 25-30 κοβω

Link to comment
Share on other sites

Mεγειες Σολωνα.Μην μασας και εγω πριν 3 βδομαδες τα κανα ενα μπανακι ολα.Οταν πηγα να αλλαξω νερο στο WC.Αμα σου πω κι ολας τον τροπο που την πατησα αφου πηρα και καθε precaution θα γελας.Τελικα ισως μου βγηκε και σε καλο καταστραφηκαν το Pioneer DvD rom και το floppy που απο καιρο εψαχνα ευκαιρια να τα πεταξω στα σκουπιδια και καθαριστικε το υπολοιπο μηχανημα απο τονους σκονης και βρωμιας.Επομενο test πλυσιμο της CRT 5.5 χρονων Sony.Eιναι fun και συμφερει :D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 17:07]

μεγειές μεγάλε χημικέ, τι νεράκι βάλαμε (αδιάκριτες ερωτήσεις:p) ??

3D εννοειται....

θες φωτογραφια της διαταξης?? :p

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο Σολωνακο μεγειες μεγειες Ετσι αμα πιανουν τα χερακια σου (μην παει ο νου σου σε τιποτα μπουτακια κτλ :whistle2: )βλεπεις τι καταφερνεις

Αντε με το καλο να το τελειωσεις

Αρχική απάντηση από SLN

Παντως σιγουρα είναι πολύ «υποπτες» οι χαμηλες θερμοκρασιες

Τι υποπτες βρε??????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.