Jump to content



Επεσε χθες το βραδυ το internet?


Vadergr

Recommended Posts

Παρα πολλοι χθες σε ΟΛΗ την Ελλαδα ειχαν προβλημα.Περνοντας την οτενετ ακουσα εκπληκτος απο τον τηλεφωνητη τους πως υπαρχει γενικοτερα,λογω σφαλματος στα μηχανηματα τους, προβλημα με ΟΛΕΣ τις pstn,isdn,dsl συνδεσεις σε ΟΛΗ την Ελλαδα!

Δεν γνωριζω αν το ειχε μονο η οτενετ.

Εγω ειχα προβλημα με isdn,dsl απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 4 πρωι σιγουρα.Ξαναδοκιμασα στις 9 παλι σημερα και μπηκα.Δεν ξερω τι ωρα φτιαχτηκε αλλα απο οτι καταλαβαινω τωρα κανεις δεν αντιμετωπιζει προβλημα.

Σε εσας δεν συνεβη?Μου φαινεται λιγο παραξενο που δεν το συζητησε κανεις.

Ξερει καποιος τι εγινε ακριβως και αν το προβλημα εχει λυθει οριστικα?

Link to comment
Share on other sites

Στο γραφειο απο τις 8το πρωι μεχρι τις κ τις 9μιση το βραδυ, δεν ειχαμε καποιο προβλημα. Μιλαμε για συνδεση με προσβαση ΟΤΕ και ΙSP HOL Oλα στα 1024 kbps

Σπιτι απο τις 9μιση κ ολο το βραδυ δεν εβγαλε τιποτα. Συνδεση με προσβαση ΟΤΕ και ΙSP Τellas και ταχυτητα 384 kbps

Link to comment
Share on other sites

μου κοπηκε κατα τις 9 παρα... και ηρ8ε κατα τις 11,30

isp forth. γραμμη ote <dsl>

οταν τους πηρα τηλ μου πανε επι λεξη...

οτι εχουν πεσει καποιοι σερβερ του οτε, και δεν

εχει ιντερνετ ολη η νοτιος ελλαδα....

keep on walkin' OTE :fist:

Link to comment
Share on other sites

Παντως, εγω που εχω οτε και ...οτενετ παρατηρω μια σταθεροτητα στο download.Εκει που κατεβαζα 122mb/hour κατεβαζοντας torrents,τωρα εχω φτασει στα 138!Απλησιαστο νουμερο μεχρι τωρα στην διμηνη dsl θητεια μου!Μακαρι να συνεχισει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Παντως, εγω που εχω οτε και ...οτενετ παρατηρω μια σταθεροτητα στο download.Εκει που κατεβαζα 122mb/hour κατεβαζοντας torrents,τωρα εχω φτασει στα 138!Απλησιαστο νουμερο μεχρι τωρα στην διμηνη dsl θητεια μου!Μακαρι να συνεχισει.

αυτή την βελτίωση την έχω παρατητήσει κι εγώ εδώ και μερικές εβδομάδες

εμείς χθες στο γραφείο (OTE / OTEnet) δεν είχαμε λίγο το πρωί και καθόλου μετά τις 7-8 το βράδυ

σήμερα το πρωί ΟΚ

σύμφωνα με τον ΟΤΕ ήταν πρόβλημα της ΟΤΕnet

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καταπληκτικό αυτό που συναίβει χθές το βράδυ. Εγώ δεν είχα Internet απο τις 10 μέχρι της 12:30 τουλάχιστον. Δεν ξέρω τι ώρα ήρθε γιατί τα πήρα και έκλεισα τα PC. Αλλά τους πήρα ενα τηλέφωνο στις 12:30 οπου μου είπαν την εξής απίστευτη αττάκα

" Λόγο αστοχίας του τεχνολογικού εξοπλισμού δεν έχει Internet όλη η Ελλάδα "

Αυτο είναι! Το πιο ακριβό Internet του Δυτικού κόσμου και πάλι, υπολειτουργεί (η 384 είναι πιο κοντα σε 256 καθώς δεν έχει πιάσει ποτέ πάνω απο 40 σταθερά download απο server) και τώρα έχει και προβλήματα σταθερότητας του συστήματος. Τι να πει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.