Jump to content


ΝΥ 9/11 ---- London 7/7 !!!!!!!!!!!!!!


backgman

Recommended Posts

Σίγουρα η καταστροφή δεν είναι ίδιας κλίμακας αλλά η συμβολική αξία των δύο ενεργειών είναι συγκρίσιμη. Ειδικά αν όντως είναι παρακλάδι της Αλ-Καϊντα υπεύθυνο για αυτή την επίθεση.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ερασιτεχνικό το είδα εγώ. Αντι να βάλουν χημικά στο μετρό έβαλαν εκρηκτικά ??

Ήμαρτον...

Το μεγαλύτερο ενδιαφέρον είναι πάντως οτι μέσα σε λίγα λεπτά ο Μπλέρ έβγαλε ανακοίνωση "...θα καταπολεμίσουμε την τρομοκρατία...", πολυ "αξονας του κακού" μου φέρνει η δήλωση

Link to comment
Share on other sites

Εχει αμεση σχεση με την αναλυψη της Ολυμπιαδας 100%.

Εδειξαν (οι μαυροτσουκαλοι) οτι μπορουν να χτυπησουν οταν θελουν κι οχι οταν μπορουν.

Για να βεβαιωθουν (οι ασπρουλιαρησες) οτι θα ειναι ασφαλης η Ολυμπιαδα ειναι σιγουρο οτι θα μετατρεψουν την Βρετανια σε μια μεγαλη φυλακη.Φανταζομαι οτι ο αγγλικος λαος σε μερικα χρονια θα αρχισει να κλοτσαει για τον πολεμο στο Ιρακ.

Για μενα ,ειναι πολεμος,

οσο δικαιολογουνται οι βομβαρδισμοι της Φαλουτζα, τοσο δικαιολογουνται και οι βομβες του Λονδινου.

Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξετε λίγο την ιστορία της ανθρωπότητας θα δείτε ότι η αλαζωνεία και η έπαρση είναι 2 αρετές που άν έλειπαν από τον άνθρωπο θα ζούσαμε έναν πραγματικά όμορφο κόσμο αγγελικά πλασμένο. Δεν είναι το μίσος μην μπερδεύεστε, είναι η γροθιά σε όποιον νομίζει ότι είναι μαχαίρι. Κανείς δεν είναι μοναδικός και μόνος σε αυτόν τον κόσμο. Ας το καταλάβουμε όλοι μας.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα ειναι δουλεια ισλαμοταλιμπαν? Αποκλειετε την περιπτωση να ειναι δημιουργημα μυστικων υπηρεσιων?(το ξερω ακουγεται συνωμοσιολογικο αλλα με αυτους ποτε δεν ξερεις)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι να γινει η συνατηση των G8?????

Εδειξαν αυτες τις μερες κατι τρελες φασαριες που εγιναν νομιζω στην Σκωτια.

Οποτε πετανε μια βομβα για να ασχολειται ο κοσμος και να καθεται χεσμενος στο σπιτι και να μην βγαινει σε διαδηλωσεις........

Αρε πως δουλευουν τον κοσμο!!!!!

Παντως μου αρεσε οτι λεγανε οι Αγγλοι οτι την Μοσχα την τρομοκρατουν οι Τσετσενοι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προβλέπω η σκότλαντ γιαρντ σε συνεργασία με τη ΣΙΑ να ανακαλύπτουν πυρηνικά και τρομοκράτες και σε άλλες χώρες με άφθονο πετρέλαιο και να κυρήττουν τον πόλεμο στο όνομα της ελευθερίας των λαών

Link to comment
Share on other sites

/ειναι που φοβοταν για την ελληνικα ολυμπιαδα και μας αναγκασανε να σπαταλισουμε τοσα χρηματα για την ασφαλεια μας.. Ξυπνατε ευρωπη .. εσεις πρεπει να βοβαστε οχι εμεις..

η ελλαδα ειναι μια χωρα που εχει το κουτελο της καθαρο...

το 2012 θα γινει ενα τεραστιο παρτυ .. το παρτυ του BIN LADEN .... yo . .. για dj θα παρει τον TIESTO αφου αυτος ανοιξε την ολυμπιαδα της αθηνας να κλεισει την ολυμπιαδα του ΛΟΝΔΙΝΟΥ>>

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα δεν αποκλειεται να ειναι προβοκατσια.Ειναι ικανοι για ολα, αλλα βολευει και τους αραβες.Ολον τον τρομο που ζουν στην πατριδα της ,ευχαριστιουνται να τον βλεπουν να μεταφερεται στα σπιτια των ευησηχασμενων δυτικων.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πιστευω οτι το εκαναν για να δειξουν οτι εχουν την δυνατοτητα να το κανουν και οτι δεν ξεχαστηκε τιποτα. φισικα και εχει σχεση με την αναληψη των ολυμπιακων αγωνων του 12. δεν νομιζω να γινει ποτε τρομοκρατικη επιθεση σε διαρκεια αγωνων διοτι θα υπαρχουν αθλητες απο ολο το κοσμο και απο αραβικες χωρες.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνίσω με τον Chosen. Μερικά απο αυτά τα posts που γράφονται είναι τελείως :rofl: / :wall: / :tomato:

Αυτό το νταβαντούρι έγινε για την ανάληψη των αγώνων του 2012 ε? Καλά δεν θα αναφερθώ στο μύνημα (του οποίου η γνησιότητα ακόμα εξετάζεται) το οποίο σαφώς διευκρινίζει οτι η επίθεση έχει σχέση άμεση με τον πόλεμο στο Ιράκ. Αλλά δηλαδή θέλετε να μου πείτε οτι οι όποιοι υπεύθυνοι οργάνωσαν, συντόνησαν, και εκτέλεσαν αυτή την επίθεση μέσα σε κάτι λιγότερο απο μία μέρα???? Ή ότι έιχαν βάλει τις βόμβες και σε περίπτωση που το Λονδίνο δεν οργάνωνε τους αγώνες δεν θα τις ενεργοποιούσαν???? Ρε σείς σοβαρευτείτε λιγο...

Και μιά που είμαστε επι του θέματος, ο λόγος που δεν είχαμε παρατράγουδα στην Αθήνα με τους ΟΑ ήταν οτι τα έιχαμε σκάσει στους διάφορους και όχι το ότι είμαστε 'και γ@μώ τα παιδιά'. Έλεος...

Και μου αρέσει που είναι κάποιοι τόσο βέβαιοι οτι πίσω απο αύτα βρίσκεται η Scotland Yard ή η C.I.A. ή ότιδήποτε σχετικό. Δε λέω πλάκα έχει το συνομοσιλίκι αλλά δεν είναι η ΜΟΝΗ πιθανή εξήγηση όπως την αντιμετωπίζουν κάποιοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

:rofl: :rofl:

Η ελλαδα τουλαχιστον τα τελευταια 10 χρονια δεν εχει βομβαρδισει 4 χωρες...

αυτο εννοω.. οι αλλοι που τα εχουν κανει γιαυτο φοβουνται..

πειτε μου μια χωρα η οποια ειναι τελειως αθωα..

καμια...

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ εμεις ειμνασταν οι βλακες/// 13 διεκ.δολλαρια για 35 μερες αγωνες..

και φυσικα καναμε τρελα εργα.. δεν υπαρχει ουτε μια λακουβα στην Αθηνα.. σωστα ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro [Σήμερα, στις 05:12]

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ εμεις ειμνασταν οι βλακες/// 13 διεκ.δολλαρια για 35 μερες αγωνες..

και φυσικα καναμε τρελα εργα.. δεν υπαρχει ουτε μια λακουβα στην Αθηνα.. σωστα ...

Πές μου σε παρακαλώ πολύ οτι κάνεις πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.