Jump to content



προτασεις παιχνιδιων για LAN PARTY


Elpis

Recommended Posts

-Battlefield. Παλιά 1942, τώρα το 2 (αφού το καταφέραμε να παίξει και co-op!)

-Serious Sam SE: γέλιο και χαμός!

-NFSU2. No comments...

-NBA LIVE (05)

-Starcraft - το απόλυτο RTS

-Battle for Middle Earth (για πιο σύγχρονο RTS)

-Warhammer 40K (άλλο καλό RTS)

-PES4 αν είσαι fan (εγώ δεν είμαι, αλλά οι άλλοι πορώνονται)

Link to comment
Share on other sites

BF2

κολλάς για πολλές ώρες. Νομίζω είναι ένα κλίκ παραπάνω από το CS (ου να χαθώ που λέω τέτοια).

:devil:

Θέλει κόσμο για να το ευχαριστηθείς στο μαξ, ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ Γ@@ΝΟ ΤΟ ΠΑΤΣ ΑΝΤΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

cs source sucks bad ειδικα με το προχτεσινο update του σκισανε τον πατο, more info here -> http://www.cgmag.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2325 και steamforums διαβασα καπου εκει μεσα πως μεχρι και 10χρονα το παιζουνε rofl ασε που ειναι καπως βαρυ και θελει καποιο tweaking εδω περα για να παιξει χωρις τα fps να πεφτουν κατω του 35 ( και παλι δεν ειναι σιγουρο μιας και οποιος εφτιαξε de_port και inferno ειναι λακαμας μεγαλος δεν εχω δει πιο βαρια map ποτε μου)

τουλαχιστον σε athlon xp 2400+ gf3 1gb ddr samsung kt400 mobo winxp sp1 71.89 forceware με ολα low detailed σε 800*600 Και DX7 Mode παει ικανοποιητικα αλλα δεν ξερω τι θα γινει σε καμια inferno μιας και δεν εχω βρει ακομα κανεναν μαζοχα να την παιζει ( italy και greece servers παντα) η νεα assault τρωγεται παντως ..... μετα απο 20 λεπτα εκνευρισμου λογω του #(!@!@#)( netcode δεν αντεξα και πηγα 1.6

αλλα αφου προκειται για lanaki προτεινω cs 1.5 οπως και bf2 αφου εχει 16 player versions για τα maps του ενω ολο και καποιο custom για 8πλο θα υπαρχει στο net για κατεβασμα ;-) , αμα ειστε 3-4 προτεινω brain bread κ sven coop ( HL mods)

dm_steelball_v20004.jpg

η το steelball map για half-life 2 deathmatch οπου εχετε ολοι gravity gun και παιζετε μπαλιτσα :p

bb_chp4_slaywatch0001.JPG

μην ξεχναμε και το all time classic starcraft και το AoE II conquerors , τελος ενα coop match σε κανα delta force ετσι για χαλαρωση, ΠΡΟΣΟΧΗ ! πρωτα το starcraft και μετα brainbread/delta force coop διαφορετικα θα ναι σαν να ειστε μεθυσμενοι και παιζετε Mohaa :woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Σήμερα, στις 19:50]

CS: Source. Με μηχανη γραφικων απο HL2

μπα δεν εχουν ολοι καλο πισι και δεν νομιζω να το παιζει (δεν ξερω κιολας βεβαια αλλα τεσπα) μιας και δεν εχω ασχοληθει πολυ με cs πιο ειναι πιο καινουργιο το 1,6 η το zero και τι διαφορες εχουν ?

Link to comment
Share on other sites

ε αμα εχουν χειροτερο pc απτο παραπανω καλα κρασα :p το condition zero ειναι αλλη μια αποτυχια που αργησε καπου 2 χρονια να βγει, 1.6 βγηκε πιο πριν απτο conidition zero στην αγορα, στο multiplayer περα απο καποια διαφορετικα skins στα οπλα και στους χαρακτηρες και 3-4 ramakes καποιων maps ειναι το ιδιο πραγμα με 1.6 , ή cs 1.5/ παλιοτερο η καθολου cs (imo)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.