Jump to content



Recommended Posts

Ακριβώς, χρειάζεται και το Rivatuner να λειτουργεί ταυτόχρονα.

Να σου πω την αλήθεια, απλώς ενεργοποίησα το Enable background monitoring από το Hardware Monitoring και έβαλα το Rivatuner να ξεκινά με τα Windows. Δεν το έχω ψάξει παραπάνω δυστυχώς.

Xμμ....Το θεμα ειναι οτι σε μενα δεν υπαρχει το hardware monitoring, για να κανω enableo to background monitoring... :(

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, χρειάζεται και το Rivatuner να λειτουργεί ταυτόχρονα.

Να σου πω την αλήθεια, απλώς ενεργοποίησα το Enable background monitoring από το Hardware Monitoring και έβαλα το Rivatuner να ξεκινά με τα Windows. Δεν το έχω ψάξει παραπάνω δυστυχώς.

Και ποιο Gadget είναι αυτό που χρησιμοποιείται? Το ΝVidia GPU Temp???

Link to comment
Share on other sites

Xμμ....Το θεμα ειναι οτι σε μενα δεν υπαρχει το hardware monitoring, για να κανω enableo to background monitoring... :(

To ίδιο και στο δικό μου!!! Το ψάχνω τόση ώρα και δεν το βρίσκω το ''Low Level hardware monitoring module'' για να το κάνω enable!!!

Καμιά βοήθεια βρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο και στο δικό μου!!! Το ψάχνω τόση ώρα και δεν το βρίσκω το ''Low Level hardware monitoring module'' για να το κάνω enable!!!

Καμιά βοήθεια βρε παιδιά?

Δεν ξερω τι καρτα εχεις,αλλα αμα εχεις ΑΤΙ δες λιγο εδω

*Ξερει καποιος αν εχει βγει το Rivatuner 2.25 η ποτε θα βγει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Η κάρτα μου είναι μια 9600GT.

Βέβαια, κάτι που ξέχασα να ανεφέρω, όταν φορτώνει το RivaTuner κάτι μου λέει για drivers...αλλά δεν το θυμάμαι καλα αυτή τη στιγμή. Αργότερα που θα έχω πρόσβαση στο μεγάλο PC θα το δω και θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Eμενα βγαζει αυτα το error:

1)Cannot load Rivatuner64.sys driver. Please ensure that this file exists in Rivatuners folder and your user account has administrarative rights

2)Driver signing enforcement must be disabled in order to start Rivatuner under Vista x64.Do you want to disable driver signing right now and reboot the system to apply the changes?

Τεσπα,θα περιμενω και την 2.25v να βγει..αμα δεν εχει βγει και θα δω

**To rivatuner64.sys υπαρχει στον φακελο...

Link to comment
Share on other sites

*Update

desktop3qv.th.jpg

Ειναι theme αυτο που χρησιμοποιεις? γιατι το taskbar ειναι διαφορετικο ... (αν ναι,σε παρακαλω,αν εχεις την δυνατοτητα, δωσε ενα λινκ :p)

Είναι η έκδοση Εxtreme Edition. (sorry για την αργοπορημένη απάντηση :X:)

Έγινε επεξεργασία από daospi
Link to comment
Share on other sites

*Update

desktop3e.jpg

Είναι η έκδοση Εxtreme Edition. (sorry για την αργοπορημένη απάντηση :X:)

Ωραιο..αυτο πηγα να βαλω στην αρχη αλλα δεν τα καταφερνα..:hehe:

*Συγχωρεμενος για την μη αμεση απαντηση σου :p

**Τουτο το πλαινο τι ειναι? sidebar να φανταστω? :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.