Jump to content



Την γνωμη σας παρακαλω


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Sorry αν αυτή μου η κίνηση είναι κάπως off topic μα θέλω να μου πείτε την γνώμη σας...

Έχω δημιουργήσει μια αγγελία πώλησης στο Φλεα για να πουλήσω κάποια πράγματα (ποια κάποια ,όλο τον υπολογιστή μου) τσεκάρεται το και πέστε μου αν την βρίσκεται normal ή ότι ζητάω πολλά ώστε να κατεβάσω την τιμή... :)

http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=3473291

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις εντελώς άδικο αλλά να σε διορθώσω σε κάποια σημεία... το mobo που εχω(και πουλάω) είναι καλύτερο απο αυτό που δείχνεις και Barton δεν νομίζω να κυκλοφορούν ποια...η γνώμη σου είναι σεβαστή έτσι και αλλιώς...αν το χτυπήσει κάποιος από το THE LAB 450 eura Τώρα καλύτερα ???:wassat:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κι εγω οσονουπω θα δωσω την τωρινη συνθεση αποτελουμενη απο:

P4C HT 2.8@3.5

ABIT MAX-3

2X512mb Kingston Hyper-x pc4000 dual channel kit

MSI NX6800@GT

Arctic Silencer Rev.6

Thermalright SP94 w Enermax 92mm fan

και σκεφτομαι οτι τελικα 500 ειναι πολλα...

δεν παιζει ρολο ποσα λεφτα ειχες δωσει εσυ τοτε

αλλα τι παιρνει ο αγοραστης με αυτα τα λεφτα σημερα...

η καλυτερη λυση για εσενα ειναι να δωσεις την vga χωριστα στα 220e

και τα υπολοιπα καμια 150αρα πακετο...

κατα την ταπεινη μου αποψη παντα...

Link to comment
Share on other sites

και ολα αυτα χωρις κουτι?????

πολλα λες..

τον μπαρτον κανα 40αρι οπως και την μητρικη .

οι μνημες οσο μπορεσεις .. συμφωνα με τις τορινες τιμες τους ,, μια απο τα ιδια για το HHD

...

την καρτα γραφικων πουλα την οσο περισσοτερο μπορεσεις.. :T: :T: :nerd: :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία(τι παιδία μεγαλύτεροι από εμένα είστε) σας ευχαριστώ παρα πολύ και όλες σας οι γνώμες είναι σεβαστές. Για να ξεκαθαρίσω την θέση μου... εγώ το μόνο που θέλω πουλώντας όλα αυτά είναι να βγάλω λεφτά για να πάρω μια κάρτα γραφικών pci-e ώστε να πάρω μια ωραία μητρική pci-e (έχω τα λεφτά για αυτήν) ώστε να βάλω τον επεξεργαστή μου που κάθεται στο κουτάκι του(64 bit 4000) :( . Πόσο δηλαδή προτείνεται να τα ξεφορτωθώ ώστε να πάρω μια ΚΑΛΗ καρτουλα γραφικών????:confused: καταλάβατε ??? Ξαναευχαριστω για το ενδιαφέρον και αν θέλετε να δήξετε κι άλλο ενδιαφέρον εδώ είναι το reply για να μου δώσετε την συμβουλή σας :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 21:55]

Ποσο μπορεις να τα δωσεις χμμ

35-45 ο σκληρος

35-40 οι μνημες

80-90 μητρικη επεξεργαστης

και κανα 200-220 η vga

Για παραπανω δεν το βλεπω.

οκ. Ευχαριστώ πραγματικά για την βοήθεια σας . Ξέχασα να αναφέρω πως ο δίσκος δεν είναι SATA( μην με μουτζοσεται ) και περιττό επίσης να πω πως αυτά που πουλάω τα έχω αυτήν την στιγμή που σας μιλάω (εκτός μνήμες)

EDIT:Θα βρω κάποιον να μου κάνει ένα post στις πωλήσεις γιατί δεν έχω αρκετά post :mad:...

Link to comment
Share on other sites

οι αγγελίες στο forum έχουν κάποιες προϋποθέσεις (αριθμό post / χρονικό διάστημα εγγραφής).

δεν είναι πολύ κομψό να τους παραβαίνουμε (έστω και με πλάγιους τρόπους;))

θα το έστελνα κατευθείαν, αλλά υποθέτω (θετικά προδιατεθειμένος) πως το άνοιξες το θέμα επειδή πραγματικά σε ενδιέφερε να ρωτήσεις τιμές;)

αν θες διόρθωσε την άνωθεν καταχώρησή σου ώστε να μην έχει χαρακτήρα αγγελίας:)

Link to comment
Share on other sites

off topic

παντως ισως πρεπει να κατεβει λιγο το οριο των ποστ για να μπορουμε να βαζουμε αγγελια.δε ξερω αν συμφωνειτε αλλα αυτη ειναι η αποψη μου.αν ασπουμε οτι καποιος νεος θελει να πειραματιστει γιατι να ψωνιζει μεταχειρισμενα απο το flea και να τα πληρωνει χρυσο ενω εδω ειναι πιο συγκρατημενα τα πραγματα.τεσπα.μια αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το όριο και όσο αφορά τον αριθμό και όσο αφορά τον χρόνο. Υπάρχει άλλο thread για το συγκεκριμένο θέμα και καλό είναι να αποφεύγουμε το off topic έτσι για πλάκα επειδή βαριόμαστε να ψάξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μην βαράτε ρε σεις!!! οκ sry μη με σκοτώσετε... Θα προσέχω να μην ξανακάνω αυτό το λάθος...:cry:

Αν το θεωρείτε τόσο πολύ άσχημο αυτό το thread, η δουλειά των moderator είναι να τα κλείνουν...:( .

Ευχαριστώ όπως και να έχει... :flower:

Υστερόγραφον : το τελευταίο post το έκανα edit

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Μια χαρά είναι το όριο και όσο αφορά τον αριθμό και όσο αφορά τον χρόνο. Υπάρχει άλλο thread για το συγκεκριμένο θέμα και καλό είναι να αποφεύγουμε το off topic έτσι για πλάκα επειδή βαριόμαστε να ψάξουμε.

το «μια χαρά» είναι δική σου άποψη, όχι των άλλων. Σαφώς και δε θα γίνει τέτοια συζήτηση εδώ, αλλά υποδείξεις σε αυτό το ύφος δεν είναι και πολύ ευγενικές. ’σε τους μοντς να κάνουν τη δουλειά τους, όπως και όποτε αυτοί κρίνουν...

Φιλικά πάντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sbeetle

το «μια χαρά» είναι δική σου άποψη, όχι των άλλων. Σαφώς και δε θα γίνει τέτοια συζήτηση εδώ, αλλά υποδείξεις σε αυτό το ύφος δεν είναι και πολύ ευγενικές. ’σε τους μοντς να κάνουν τη δουλειά τους, όπως και όποτε αυτοί κρίνουν...

Φιλικά πάντα

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=9075

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.