Jump to content



3 Μήνες ADSL πρόσβαση τσάμπα - τρέχτε


alex_000

Recommended Posts

ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ απο την HOL για 3 μήνες dsl 384K στο RAM Σεπτεμβρίου που έχει το κουπόνι της προσφοράς.

Οδηγίες στο http://www.ramonline.gr/ram/index.asp

Το πήρα παρόλο που δεν εχω adsl γραμμή.

Παιδιά το μόνο που εχω να πώ είναι τρέχτε γιατι γίνεται πανικός. Δεν υπάρχει λάκος στη φάβα από ότι εχω διαβάσει στα φόρουμ, 3 μήνες τσάμπα πρόσβαση adsl απο HOL αρκεί να ενεργοποιηθέι μέχρι 30 οκτωβρίου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

τρεχω στα περιπτεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:blink::jump: :clap: :flex: :banging:

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.........ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ..........ΡΩΤΗΣΑ ΜΗΠΩς ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΡΟΣ ΣΤΑ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.......(εμμεση επιβαρυνση/χρονικη διαρκεια συμβολαιου κλπ)

ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........

βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρΡΡΡ

:banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.........ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ..........ΡΩΤΗΣΑ ΜΗΠΩς ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΡΟΣ ΣΤΑ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.......(εμμεση επιβαρυνση/χρονικη διαρκεια συμβολαιου κλπ)

Δεν επρεπε να το κάνεις αυτό, με πλήγωσες βαθύτατα γιατι αμφισβήτησες την αξιοπιστία μου. :hehe:

και ενα μηνυμα προς όλους :

Μην διαβάζεις, μην πατάς reply, απλά ΤΡΕΧΑ

Link to comment
Share on other sites

μολις το τσιμπησα......απο οτι ειδα τα περιπτερα εχουν πολυ πραμα απο το περιοδικο στη γειτονια μου........

ετοιμαζω φωτογραφιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:jump1:

7.5ευροπουλα κανει το τευχος μαγκες.....μην πατε χωρις λεφτα.....χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να εχω και μία 384 γραμμή τσάμπα παρακαλώ? :tomato:

Αρχική απάντηση από Sbeetle

Έτσι έτσι, δώστε ίντερνετ στο λαό............:D

Έχει και για dial up? Αν και δε ξέρω αν συμφέρει...

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί η προσφορά και σαν pstn/isdn αν και είναι ΚΡΙΜΑ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 18:01]

Μπορώ να εχω και μία 384 γραμμή τσάμπα παρακαλώ? :tomato:

Ψψττ νεαρε πιασε αλλη μια κι εδω...

Αντε ευκαιρια να παρουμε το Ραμ να ενημερωθουμε λιγο για τις εξελιξεις στα θεματα υπολογιστωνενενε... Κατι ακουσα οτι θα βγαινανε λεει διπλες καρτες γραφικων και διπλοι επεξεργαστες....:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ψψττ νεαρε πιασε αλλη μια κι εδω...

Αντε ευκαιρια να παρουμε το Ραμ να ενημερωθουμε λιγο για τις εξελιξεις στα θεματα υπολογιστωνενενε... Κατι ακουσα οτι θα βγαινανε λεει διπλες καρτες γραφικων και διπλοι επεξεργαστες....:hehe: :hehe: :hehe:

ο ένας πάνω στον άλλο?

Link to comment
Share on other sites

To μόνο σίγουρο απο αυτήν την ιστορία είναι ότι το RAM θα κάνει ρεκόρ πωλήσεων. Τέτοιες ποσότητες αμφιβάλλω αν θα ξαναπουλήσει. Μπορεί μόνο αν δίνει επεξεργαστές δώρο:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Αντε ευκαιρια να παρουμε το Ραμ να ενημερωθουμε λιγο για τις εξελιξεις στα θεματα υπολογιστωνενενε...

Exει και απ' αυτό μήν μασας :hehe:

post-138-1416072151,1718_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

μολις ενεργοποιησα και ειμαι μεσα με την HOL.......

καλη φαση.........ΜΠΑΗ ΜΠΑΗ ΟΤΕΝΕΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤττ:TD:

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

οκ, περίμενε τώρα σε μερικές εβδομάδες που θα έχουν τρέξει όλοι να πάρουν το RAM, να δεις τι ωραία που θα σέρνεται :devil:

Link to comment
Share on other sites

:cool: χμμμμμμ.......αραγε τι να εννοει με αυτο.......:cool:

παιρνω λοιπον τηλεφωνο μια υπευθυνη νομικου τμηματος και μου λεει οτι ακομα δεν εχει παρει επισημη ενημερωση για την συγκεκριμενη παραγραφο.........εδωσα τηλεφωνα και δευτερα πρωι θα με ενημερωσουν επισημα........για να δουμε:...:

post-596-1416072151,1998_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.