Jump to content



3 Μήνες ADSL πρόσβαση τσάμπα - τρέχτε


alex_000

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LordOfRings

Eμενα δεν με συμφερει..... εχω συμβολαιο για ενα χρονο με την hol .... .:flex:

καλυτερα να ειναι 10ωρο ,, ,, :hehe::hehe:

Ο κλασικος ο ελληνας που οταν ψοφησει η κατσικα του παρακαλαει να ψοφησει και του γειτονα :D :D :D

Χιουμορ κανω ..Αυτο που νιωθεις εσυ με αυτην την προσφορα την νιωθω εγω με το νετ για φοιτητες γιατι ειμαι στο 5ο ετος φετος ενω η σχολη μου εχει 4 και ξενερωνω στην ιδεα να μην με συμπεριλαβει και μενα αυτη η προσφορα του πΟΤΕ.......

Στους υπολογιστες ομως ετσι ειναι ...Οτι σημερα το πληρωνεις 10 δραχμες αυριο κανει 5...

Αν πεσει οτνως η ταχυτητα σου ομως τοτε θα ειναι *******...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 03:17]

εγω παντως αν δω οτι πεφτει η ταχυτητα μου θα διμαρτυριθω να σας το κοψουν όλους :spell: .... :whistle2:

τζαμπατζίδες..... :jump1:

Θα πάρω 5-6 να τα μοιράσω σε φίλους ώστε να σέρνεται η ADSL σου :devil: LOL Γίνεται κάτι τέτοιο???:boxed:

EDIT:Φάγαμε τον γάιδαρο και έμεινε μια ώρα αλλά έχω μια μαστούρα και βλέπω το κρεβατάκι που με περιμένει και δεν μπορώ να κρατηθώ να πάω για νανάκια ΖΖΖzzzZZZ... Νύχτα και ελπίζω να είναι για τρεις μήνες η σύνδεση ώστε να πάρω το RAM να μορφωθώ :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

την τεταρτη που μας περασε μπλεχτηκα σε ενα στενο και βγηκα σε αδιεξοδο,διπλα στις εγκαταστασεις του πρακτορειου διανομης τυπου "αργος"

εξω στο δρομο,ειχανε αφυλακτη μια(τουλαχιστον) παλετα τυλιγμενη με ναυλον που θα ειχε ισαμε 2000-3000 τευχη

μολις ειδα οτι ηταν το RAM αηδιασα και εφυγα.σκεφτηκα να βουτηξω ενα τευχος αλλα αυτο το πραμα δε διαβαζεται....................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 03:42]

την τεταρτη που μας περασε μπλεχτηκα σε ενα στενο και βγηκα σε αδιεξοδο,διπλα στις εγκαταστασεις του πρακτορειου διανομης τυπου "αργος"

εξω στο δρομο,ειχανε αφυλακτη μια(τουλαχιστον) παλετα τυλιγμενη με ναυλον που θα ειχε ισαμε 2000-3000 τευχη

μολις ειδα οτι ηταν το RAM αηδιασα και εφυγα.σκεφτηκα να βουτηξω ενα τευχος αλλα αυτο το πραμα δε διαβαζεται....................

παλι καλα που δεν τα πηρες......θα ειχε μπουκωσει ηδη η ταχυτητα μας....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγώ σκέφτομαι πάντως ότι τέτοιοι στόκοι που διαβάζουν το RAM ούτε θα την ενεργοποιήσουν τη σύνδεση φραγμα ακόμη δεν σε πέταξε έτσι?Μία ώρα έμεινε?Πήγαινε λίγο αν θες να δεις τη σελίδα του λογαριασμού σου στην HOL. Μερικοί ήδη πήραν 6 μήνες στο λογαριασμό τους με 2 ενεργοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kagelar34 [Σήμερα, στις 03:54]

εγώ σκέφτομαι πάντως ότι τέτοιοι στόκοι που διαβάζουν το RAM ούτε θα την ενεργοποιήσουν τη σύνδεση φραγμα ακόμη δεν σε πέταξε έτσι?Μία ώρα έμεινε?Πήγαινε λίγο αν θες να δεις τη σελίδα του λογαριασμού σου στην HOL. Μερικοί ήδη πήραν 6 μήνες στο λογαριασμό τους με 2 ενεργοποιήσεις

καλη φαση οι 2 ενεργοποιησεις..........αν και απο οτι ειδα στο σαητ δεν γινεται να κανεις και 2η πανω απο την πρωτη.....απλα μπαινεις με την επομενη και καταργειται η προηγουμενη....αν δεν καταργειται τοτε την εχεις παραλληλα.....τουλαχιστον αυτο καταλαβα.........σε 40λεπτα θα ξερουμε παιδες.......:)

Link to comment
Share on other sites

Το περιοδικό όντως δε λεει πολλά ρε παιδιά. ΑΝ και πάντα χαίρομαι να διαβάζω καλά πράγματα για την Ζ3 . Κατα τα άλλα απλά θυμήθηκα γιατί 6 χρόνια δεν έχω αγοράσει ούτε ένα περιοδικό...!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

:D μεχρι 2 δεκεμβριου ειναι καλα?:D

ωραία τι 10 ώρες δηλαδή κτλ..? Θα το επιβεβαιώσεις και στην πράξη σε λίγο. Αν θες πήγαινε στις τελευταίες σελίδες του adslgr.com εκεί είδα για ένα τύπο με 6μήνες κ αλλους να λένε για 5 μήνες. Ξέρεις ότι μπορείς να κάνεις καινούρια ανανέωση στο τέος του οκτώβρη και να έχεις +2 σίγουρα(σεπτεμβριος-οκτ)

Βουρ και εγώ αυριο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kagelar34 [Σήμερα, στις 04:33]

ωραία τι 10 ώρες δηλαδή κτλ..? Θα το επιβεβαιώσεις και στην πράξη σε λίγο. Αν θες πήγαινε στις τελευταίες σελίδες του adslgr.com εκεί είδα για ένα τύπο με 6μήνες κ αλλους να λένε για 5 μήνες. Ξέρεις ότι μπορείς να κάνεις καινούρια ανανέωση στο τέος του οκτώβρη και να έχεις +2 σίγουρα(σεπτεμβριος-οκτ)

Βουρ και εγώ αυριο

και γω αυριο παω για 2ο περιοδικο......ο μονος λογος που θα το κανω δεν ειναι τοσο για το επιπλεον 3μηνο μιας και μετα απο αυτες τις εξελιξεις σε 3 μηνες δεν θα πληρωνουμε σχεδον τιποτα για 512(μακαρι μακαρι μακαρι) αλλα για να εχω μια μπακ απ δσλ αν τυχει κατι με τον αλλον παροχεα σε περιπτωση που βαλω αλλον οικονομικοτερο.........σκεφτειτε το.....αξιζει;)

:hi: οι 10 ωρες περασαν απο τις 4μιση.........απλα ειπα να το καθυστερησω λιγο μπας και γινοταν καμια στραβη......:hi:

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε:clap: :banging: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Σας έφεξε όσους εχετε dsl γραμμή. Εγώ σαν φοιτητής περιμένω αλλά αν ο Κωστάκης μας τα μασήσει στην εκθεση που μάλλον θα γίνει η ανακοίνωση , μπαινω και εγώ στο κόλπο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.