Jump to content



Shark VS Armor


cptkoulis

Recommended Posts

εδω και δυο μηνες περιπου εχω στησει το συστημα της υπογραφης και χρησιμοποιωντας τις ευκολιες τις DFI,το εχω ως καθαροαιμο desktop(δλδ χυμα πανω στο γραφειο μου)

εχω καταληξει αναμεσα στα 2 cases που αναφερω στον τιτλο αλλα δεν ξερω ποιο απο τα 2

θελω παραθυρο και ετοιμαζεται υδροψυξη με το τριπλο extreme της asetek και 6 ADDA fans

καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αν δε κανω λαθος στο εσωτερικο ειναι ιδια αυτα τα κουτια

Καθολου ιδια George. Το shark εχει removable motherboard tray και τους δισκους πλαγια. To Armor ειναι τελειως "classic".

Shark

Armor

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

to shark ειναι φλατ απο πανς και μπορει να μπει εκει πανω το ψυγειο.

το αρμορ εχει εξαγωγη απο πανς και αποκλειεται να μπει εκει ,σωστα????

Ωπα μπαστα λιγο. Οταν λες απο πανω τι εννοεις? Θα καθησει απλα επανω στο κουτι ολο το ψυγειο? Και αερα απο που θα παιρνει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Χθες, στις 23:17]

to shark ειναι φλατ απο πανς και μπορει να μπει εκει πανω το ψυγειο.

το αρμορ εχει εξαγωγη απο πανς και αποκλειεται να μπει εκει ,σωστα????

Έχει δεν έχει εξαγωγή.... Όλα γίνονται...

(Φυσικά και δεν θα το αφήσω έτσι... και γω για ποδαράκια ψάχνω...)

post-2138-1416072158,7019_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η Λύση είναι μια και ο μπαγλαμάς γωνία :cool: . Εγώ σου λέω να πάρεις το Armor ή το Stacker ξεχνά το Shark (για midi είμαστε τώρα? ) ... ΟΣΟ για το αν χωράει διπλό ψυγείο... εγώ πως το έχω βάλει??? με μαγικά :p ? Πάρε μια photo του ψυγείου μου και πως το έχω βάλει να πάρεις μια ιδέα (την ψηφιακή την έχω δώσει και η Φώτο δεν είναι καθαρή :( )

radiatoronkandalf7cd.th.jpg ΣΩΣΤΟΣ?

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω η βλέπω στην φωτό :tomato:

Το ψυγείο είναι μέσα στο κουτί?

edit

Μετά από 5 λεπτά κατάλαβε τι παίζει με το ψυγείο...

Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι χωράει... τι έχεις κρεμάσει από πίσω από το κουτί... δεν το έχεις βάλει μέσα... άρα δε χωράει :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.