Jump to content



FABLE στο PC


Maximus

Recommended Posts

Απίστευτο...

Το έφερε ένας φίλος (αντιγραφή) και το τερμάτισα σε 2 μέρες, το πιο εθιστικό παιχνίδι που έχω παίξει τελευταία. Τρομερή δουλειά από τον Molyneux, εξαιρετικό παιχνίδι. Ψάξτε το, βρείτε το και παίξτε!

Υ.Γ. Σίγουρα όταν το βρω σε μαγαζί το έχω αγοράσει αυθεντικό. (πάντα έτσι κάνω με αυτά που μου αρέσουν ;) )

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα εις διπλούν (καλός σχεδον ως το τελος , μετά το χώρισα σε 2 save για να δω καλό και κακό path) και τώρα συνεχίζω να παίζω ως κακός ψάχνοντας.

Αλλά πολύ κοντό βρε παιδί μου και πάρα πολύ εύκολο.

Πάντως μπορείς να κάνεις φοβερά πράγματα , όλο βρίσκω και κάτι καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Και ο περίεργος.

Ροκάκιας την ημέρα , το βράδυ καμαριέρα.

Πάντως οι φωτογραφίες δεν δείχνουν ούτε τα μισά.

Ο χαρακτήρας ξεκινάει από παιδάκι και φτάνει μέχρι τα 65 (η χρήση του αλλάζει το πόσο γρήγορα γερνάει).

Και από εκεί και πέρα , το alignment , οι ουλές (!) , τα tatoo , η κλάση , ακόμα και η έκθεση στον ήλιο (μαυρίζει!) , αλλάζουν την εμφάνισή του.

post-159-1416072162,6843_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η μαπα του δικου μου εχει γινει λιγο χαλια.Αλλα εχει φαση σαν game.Λιγο kids staff αλλα εχει μεγαλη ποικιλια,δεν το χω τερματισει ακομα αλλα αξιζει να το παιξει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Σορρυ gia to gravedigging αλλά προχθές το έπιασα τελικά στα χέρια μου.TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!Απλά.Είχα πραγματικά πάραααα πολύ καιρό να πιάσω παιχνίδι στα χέρια μου που με κάνει να ξεχνάω να τρώω.Και το Fable ανήκει σε αυτήν την κατηγορία.Όσοι είναι φαν του είδους βρείτε το.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.