Jump to content



Linksys Wag354g


chriss

Recommended Posts

Μετά από αρκετή ταλαιπωρία δεν έχω καταφέρει ακόμα να καταλάβω τι συμβαίνει με το Linksys.

Με το παλιό (WAG54G) όλα πήγαιναν ρολόι , μόλις έβαλα το καινούριο (λόγω βλάβης του παλαιού , η intersys το αντικατέστησε με το νέο μοντέλο) όλα πάνε καλά εκτός...........από το Enemy Territory.

Αν κατεβάσω αρχεία με FTP,HTTP κλπ όλα πάνε σφαίρα , μέσα από το ET ομως η ταχύτητα που χτυπάει είναι εξωπραγματική: 2 ΚΒ/sec

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει , καμμιά ιδέα;;;;

(Port triggering , forwarding , disable firewall κλπ , όλα έχουν δοκιμαστεί και το setup είναι ίδιο με του παλιού router)

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι "σούρνεται" πλέον, ούτε καλό ping έχω ούτε καλή απόκριση όταν καταφέρω να συνδεθώ κάπου (lagggggg).

Οταν μπαίνω σε κάποιον server και πρέπει να κατεβάσει καινούριο "χάρτη", τότε βλέπω το 2ΚΒ/sec.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια επιλογή έχει όλη κι ολη το εργαλείο

"Applications & Gaming" - "Port Forwarding"

Στην λίστα συμπληρώνεις τα ports και τέλος.

Απο Σάββατο που θα είμαι σπίτι θα σου στείλω ένα prtscr να το δεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από psyber

παιδια εχω αυτο το router και δεν μπορω να κανω port forwarding για το dc++ ωστε να μπω active.please help

Κοιτα εδω ...Βεβαια ειναι για το παλιοτερο 54G

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/WAG54G/DC++.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.