Jump to content



Το νεο μου WC με 4απλο ψυγειο....


Vagouridis

Recommended Posts

πολυ xtreme νερο, και πολυ πατεντα!

αληθεια τι δικαιολογια μπορει να προβαλει μια γυναικα στο phase? δεν μπορει να φτασει η φαντασια μου την λογικη της γυναικας :D

/edit

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Οταν ερχεται το ρευμα ουρλιαζει

got it

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vagouridis

Απο θερμοκρασιες ειμαι κοντα στους 10 βαθμους κατω στο νερο

Αρχική απάντηση από Vagouridis

transit , L20 με τα ιδια μπλοκ

ε καλα ....10 βαθμους διαφορα στο νερο???

δεν ειχες βαλει ανεμιστηρες στο ψυγειο (σορρυ κιολας) αλλα 10 βαθμους διαφορα στο νερο?πολλοι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ωραιος , εντυπωσιακο το σεταπ. Μια ομως ερωτηση ασχετη φιλε , στο τσιπακι της DFI τι κουλερακι εχεις βαλει?

Eιναι για vga κανονικα το ειχα παρει απο hac πριν πολυ καιρο .Εαν θυμαμαι καλα ειναι REvoltec.

Αρχική απάντηση από Skinny13

ε καλα ....10 βαθμους διαφορα στο νερο???

δεν ειχες βαλει ανεμιστηρες στο ψυγειο (σορρυ κιολας) αλλα 10 βαθμους διαφορα στο νερο?πολλοι ειναι

Καλως η κακως τοσο ειδα με τον τροπο που μετρησα , με την θερμοκρασια του χωρου να μην αλλαζει , ολα εγιναν το ιδιο βραδυ.Μην ξεχνας οτι απο διπλο πηγα σε τετραπλο πιο δυνατα fan μεγαλυτερη αντλια ......

Link to comment
Share on other sites

Vagouridis μπραβο,πολυ καλη δουλεια.Και 10 βαθμοι στο νερο ειναι αρκετα καλη διαφορα στην αποδοση.Το 4πλο πολυ τερας παντως...Με τους 8 ανεμιστηρες τι γινεται?Δεν σου παιρνουν το κεφαλι ακομα και σε χαμηλες στροφες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

και το ειχε ορθιο και χωρις ανεμιστηρια...

Μα παντα ορθιο τον εχω, και χωρις ανεμιστηρια για να μυριζει καμμενο λαστιχο παλιογκεϊκουλα...

Πολυ ωραιος Vag. Μερακλιδικη δουλεια, ομορφη, καθαρη. Απλα ΑΨΟΓΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Μα παντα ορθιο τον εχω, και χωρις ανεμιστηρια για να μυριζει καμμενο λαστιχο παλιογκεϊκουλα...

LOL!!! Ω πωπω εχω λιώσει λεμε. Αυτο SLN ξεπλειρωνετε μονο με αιμα...

BTW Παρη πανεμορφες οι φοτο αν και απο κοντα ειναι ακομα πιο ομορφο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman

LOL!!! Ω πωπω εχω λιώσει λεμε. Αυτο SLN ξεπλειρωνετε μονο με αιμα...

Ναι, σιγα η τροφαντη μαυρη αδερφαρα μην σκισει κανενα καλσον....και ειναι και λυκρα..

Link to comment
Share on other sites

Χοχοχοχο γελασαμε παλι σημερα....

Απο σεβασμο στο θεμα του Παρη, και μονο, ΔΕΝ θα κατσω να σου πω να πας να βαλεις το reserator (που πηρες για να αντικαταστησεις το 4Χ12 πρωην ψυγειο σου) στο... ρουθουνι σου... Ειναι κι ορθιο+χωρις ανεμιστηρια και πιο ανατομικο για drifting καταστασεις....Εχει και βαση μην γλιστρισεις και πεσεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.