Jump to content



Quake 4


Πριονέτο

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από blade_pan [Χθες, στις 21:54]

Mutliplayer gmt Μου ζηταει κωδικο!!

Δηλαδη εχω ενα δικτυο 2 Pc-ιων και δεν μπορω να παιξω διοτι λεει invalid password...και βαζω 2 διαφορετικους κωδικους!

Ξερετε τπτ?

Ναι. Αγόρασε το αυθεντικό... :p

Y.Γ. It rulezzzzz :banging:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από vdeseris

Ναι. Αγόρασε το αυθεντικό... :p

Y.Γ. It rulezzzzz :banging:

Μα αυθεντικο το εχω αλλα καπου εχασα τους κωδικους - κοιτα να δεις γκαντεμια ε?:rolleyes:

Εσεις πως παιζετε multi σε οικιακο δικτυο?Κανονικα με τους κωδικους σας?Εννοω χρειαζονται 2 κωδικοι ή ενας παιζει και στα 2 Pc?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια θελω την βοηθεια σας

πηρα το quake 4 οχι αυθεντικο και το εβαλα στο pc αφου το εκανα install μου ζητησαι serial key ,το εβαλα και συνεχισα το install .

αφου τελειωσε το install εβαλα το παιχνιδι να τρεξει και αφου εδειξε τα videakia με τις εταιριες και πριν μπω στο menu μου ζηταει παλι serial key βαζω παλι το ιδιο αλλα τιποτα:getlost: :getlost: :getlost::(

το serial key ειναι της μορφης πχ 1111-1111-1111-1111-1111 αλλα οταν παω να το βαλω χωρις τις παυλες γιατι με τις παυλες δεν χωραει ,μου λεει invalid key

τι να κανω ?????????????????:mad: καπου μεσα λεει να εμποδισω το quake4.exe με το firewall

θελω την πολυτιμη βοηθεια σας..........

ευχαριστω

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από therion

Γεια σας παιδια θελω την βοηθεια σας

πηρα το quake 4 οχι αυθεντικο και το εβαλα στο pc αφου το εκανα install μου ζητησαι serial key ,το εβαλα και συνεχισα το install .

αφου τελειωσε το install εβαλα το παιχνιδι να τρεξει και αφου εδειξε τα videakia με τις εταιριες και πριν μπω στο menu μου ζηταει παλι serial key βαζω παλι το ιδιο αλλα τιποτα:getlost: :getlost: :getlost::(

το serial key ειναι της μορφης πχ 1111-1111-1111-1111-1111 αλλα οταν παω να το βαλω χωρις τις παυλες γιατι με τις παυλες δεν χωραει ,μου λεει invalid key

τι να κανω ?????????????????:mad: καπου μεσα λεει να εμποδισω το quake4.exe με το firewall

θελω την πολυτιμη βοηθεια σας..........

ευχαριστω

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Δεν θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε, sorry αλλά κουβέντες περί cr@cks/s3rials κλπ, δεν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χιλια συγνωμη για το post που εκανα αλλα ημουν σε δυσκολη θεση και ειπα να απευθυνθω σε σας που κατα 99% λυνεται τετοιου ειδους προβληματα

ευτυχως βρηκα τη λυση ...........................;) ;)

συγνωμη και παλι :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

και εγω το τελειωσα, τλκ μου φάνηκε μια απο τα ιδια..τι ντοομ τι κουεικ

αν και το επαιζα στο δυσκολο η τελικη μάχη μου φανηκε πολυ ευκολη..εφαγε καποια κολημα και το νεξους δεν εκανε σπουν πολους αντιπαλλους...μμμμ

μαλλον θα υπάρχει και συνεχεια..λολ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.