Jump to content



Τι windows έχετε;


trendy

Τι windows έχετε  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Υπέρμαχος και εγώ του Linux, αρκετές φορές έχω αγοράσει περιοδικά που αναφέρονται στο συγκεκριμένο λειτουργικό, για να απολαύσω τις ελάχιστες μεν αλά ενδιαφέρουσες φωτογραφίες που περιέχει.

XP Σπιτικά αγορασμένα μόνα τους

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 11:40]

Υπέρμαχος και εγώ του Linux, αρκετές φορές έχω αγοράσει περιοδικά που αναφέρονται στο συγκεκριμένο λειτουργικό, για να απολαύσω τις ελάχιστες μεν αλά ενδιαφέρουσες φωτογραφίες που περιέχει.

ενα πραγμα σαν το... playboy δηλαδης???

Εχει και αναδιπλουμενη αφισσα στην κεντρικη σελιδα το shell της εκαστοτε διανομης...

Σορυ φορ δι οφτοπικ... ευτυχως δεν σπαμμαρω στο WoW για να το δει και να μου την πει ο Θοδωρας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 11:46]

ενα πραγμα σαν το... playboy δηλαδης???

Αν και έχει διαφορετική αφετηρία η αγορά των δύο περιοδικών έχει κοινό παρανομαστή: Φάτε μάτια ψάρια!!

Link to comment
Share on other sites

Ε να μην πάρουμε και κάτι αυθεντικό μωρέ? Αφού ότι άλλο μπει μέσα θα είναι patced! :woot:

Εξάλλου έδωσα 1800 ευρώ για να πάρω μαζί και το υπόλοιπο PC, εκεί θα κολλήσουμε?! :tomato:

Αρχική απάντηση από sotiris [Χθες, στις 09:45]

Η τιμή των xp έχει πέσει εδώ και αρκετό καιρό, γιατί πάνε για φούντο.

Όταν βγούνε τα vista, να δω πόσοι θα δώσουνε τα 200-300 ;)

Τι λες ρε? δεν ξαναπληρώνω Windows! Μια φορά το κάνουμε αυτό για θέμα γοήτρου!:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Το τραγικό δεν είναι να κατεβάζουμε λογισμικό, το τραγικό είναι όταν βλέπεις κάτι νιάνιαρα να έχουν όλα τα προγράμματα και το λειτουργικό σπασμένα και να βγαίνουν κάθε 2 μέρες και να κλαψουρίζουνε "Πάλι κράσαρε", "Να ψοφήσει ο Bill Gates", "Όλο μπλε οθόνες είναι τα κωλο-Windows" και τα ρέστα.

Είναι σα να κλέβεις μια 7800 και μετά να παραπονιέσαι ότι σε κάποια παιχνίδια σέρνεται ή ότι βγάζει artifacts όταν την κάνεις overclock.

Με άλλα λόγια, μεγάλε χαλιέσαι με τα Windows του Bill Gates; Βάλε Linux και stfu, να ηρεμήσουμε κι εμείς οι υπόλοιποι :)

Μην με κατηγορείς άδικα, μιας κ ποτέ δεν έχω πεί κάτι τέτοιο ;)

Τέλος-πάντων, αυτό που είπα είναι ότι ... αν βρείς κάτι αξίας >100Ε σε κάποι σοκάκι της Αθήνας με 15, "λογικό" δεν είναι να τα προτιμήσουμε ? Κι εγώ, δε λέω, από σπασμένα προγράμματα την έχω πάθει αλλά δεν κατηγορώ τον Μπίλυ για αυτό! Για άλλα φταίει ο μπαρμπα Βασίλης, αλλά ... αυτό είναι άλλη ιστορία :p

Αυτά :)

Patched Rulez ;)

Link to comment
Share on other sites

Win Xp Pro Cracked στο σταθερό και

Win Xp Pro Original αγορασμένα στο φορητό...γιά να έχουμε και το κεφάλι μας ήσυχο.Από την εως τώρα πείρα μου,καλό είναι στο μηχάνημα που κάνουμε δουλειά,να έχουμε γνήσιο λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.