Jump to content



Μονταροντας ενα CHIEFTEC


xrist

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από 3likos

να ρωτήσω πώς στερέωσες το ψυγείο της υδρόψυξης? έχω ένα ψυγείο ford transit και δεν μπορώ με κανένα τρόπο να στο σςτερεώσω δλδ δεν έχει τρύπες... κανένα τρόπο?

Αν και παλιό το θεμα...Δοκίμασε με 2 μεγάλα ταιρ-απ ένα πάνω ένα κατω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist [Χθες, στις 23:58]

Αν και παλιό το θεμα...Δοκίμασε με 2 μεγάλα ταιρ-απ ένα πάνω ένα κατω

το πρόσεξα ότι είναι παλιό το θεμα και ότι δεν έχεις πλέον το κουτί αλλά είχαμε μάλλον το ίδιο ψυγείο.... αυτά τα ταιρ-απ που τα πουλάνε και τα ζητάω ως ταιρ-απ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 00:30]

Xrist φιμέ plexy απο πιο κατάστημα προμηθεύεσαι; Κόβει και στέλνει κατα παραγγελία;

Εδω Θεσσαλονίκη έχει αλλά δεν στέλνει αλλου
Αρχική απάντηση από 3likos [Σήμερα, στις 10:56]

το πρόσεξα ότι είναι παλιό το θεμα και ότι δεν έχεις πλέον το κουτί αλλά είχαμε μάλλον το ίδιο ψυγείο.... αυτά τα ταιρ-απ που τα πουλάνε και τα ζητάω ως ταιρ-απ?

Ναι ζήτα τα έτσι σε μαγαζιά με εργαλεία η ηλεκρολογικα ειδη η Πρακτικερ

Παρε μαυρα μεγαλης διαστασης.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από Theovaz [Σήμερα, στις 00:56]

Η αναζήτηση δεν κάνει κακό....λινκ

Εντάξει, φίλε, μη βαράς... Αυτός δεν είναι και ο λόγος ύπαρξης του forum. H ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Χρήστο, όσα δεν φτάνει η αλεπού......

Πόσο μου την "σπάνε" κάτι τέτοιο τύποι.

Η δουλειά που κάνει ο Χρήστος (ειδικά στο συμμάζευα του εσωτερικού του κουτιού) και αρκετά παιδιά ακόμα εδώ μέσα είναι καταπληκτική!!! Απλά κάποιοι είναι κοντόφλαμοι!!!

Εγώ έκανα report το post του!

Link to comment
Share on other sites

και μετα λετε οτι στα pc δεν υπαρχουν καγγκουρες με νεον λαμπες και τετοια και το CHIEFTEC αυτο αλα ακομα μαμα stock

δύστυχος η ευτιχος μας βρίσκεις όλους αντιθέτους με την άποψη σου

τα κοσμητικά και τα λοιπά να λιπουνε ιδικά αν δεν ξέρεις τον άλλον και ποιος είναι αυτός

Link to comment
Share on other sites

και μετα λετε οτι στα pc δεν υπαρχουν καγγκουρες με νεον λαμπες και τετοια και το CHIEFTEC αυτο αλα ακομα μαμα stock

Postαρες σε θέμα του 2005 για να πεις μόνο αυτό; Πιστεύεις ότι πραγματικά προσέφερες κάτι με αυτό το post?

Κι άμα δεν σου γουστάρει εσένα, ο άλλος είναι κάγκουρας;

Να προσέχουμε παρακαλώ πως μιλάμε για τους άλλους και τη δουλειά τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

φιλε αψογο!! και οντως στο συμαζεμα εισαι καταπληκτικος! μπορεισ ομως να μου πεισ που μπορω να βρω plexiglas? γτ θελω κι εγω να πειραματιστω λιγακι με το παλιο μ κουτι που ακομα δν εχει ουτε cpu!!! ειναι υπο κατασκευη για τα αδερφια μου!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.