Jump to content



O HIPRO στο PC-WORLD.....


GoriLLakoS

Recommended Posts

Aντε αντε καιρος ηταν....!!!

Ο δικος μας hipro,παγκοσμια αναγνωρισμενος για ολα του τα κατορθωματα(wr σε fsb,pi,3d benches , mods , πατεντες :p ktl) μιλαει στο Pc world για την νεοτερη του κατασκευη , το Maximizer......!!!!!

Σελιδα 170...!!!:T:

Γιωργο , συγχαρητηρια και εις ανωτερα.....(αντε και πρωτος στο 2001 :p )..!!!!

PS. Αντε darksaga.....κανε παλι την καλη με το scanner.....:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arapis

ρε hipro,απο τον βασίλη πρέπει να τα μαθαίνουμε?κάνε καμμια ενημέρωση να πάρουμε το περιοδικό.Θα διαβάσω το άρθρο και αλίμονό σου εαν δεν έχεις αναφέρει την AMD POWA! :p

κάτσε και περίμενε....

ο άνθρωπος έχει κόλλημα λέμε...

επίσης ενημερώνω οτι ο επίσημος σκανερορουφιάνος (me) δε θα φωτοτσοπάρει πριν το μεσημέρι δεν έχω ούτε το τευχος ούτε το scanner εδώ....

ας με συγχωρήσουν οι αναγνώστες μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RagSoul [Σήμερα, στις 19:07]

PC-WORLD; Πότε το προλάβατε κιόλας βρε παιδιά;:) Ακόμα να ρθει καβάλα! Αυτόν τον καιρό το περιμένω.... Για να τσεκάρω!

Απο καβαλα το πηρα χθες ;)

Ψαξε λιγο καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 23:58]

θα σας απογοητεύσω....

το μαξιμαϊζερ το έχετε δει όλοι σε φωτό....

τι να ποστάρω ο Γιώργος δεν φαίνεται πουθενά

δεν πειραζει που δεν φαινεται......καλυτερα να μην πω(και δεν εννοω οτι ειναι ασχημαντρας) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από rip_noob

Απο καβαλα το πηρα χθες ;)

Ψαξε λιγο καλυτερα.

Τελικά σήμερα το βρήκα, και φυσικά τώρα είναι ολοδικό μου!:) Καβάλα έχουμε μερικές φορές κα8υστερήσεις σε κάποια περιοδικά. ’λλες φορές έρχονται νωρίς, και άλλες αργότερα.

Πολύ ενδιαφέρουσα κατασκεύη, οφείλω να πω ότι μου τράβηξε την περιέργεια. Από τι διάβασα θα βγει και σε παραγώγη... Ωραιά! :cool: Μπράβο hipro5!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.