Jump to content



otenet 2+2 μηνες και δωρο εκπληξη!!!


jpcupra

Recommended Posts

Σαν την kinder εκπληξη ενα πραγμα!!! :hehe:παω λοιπον σημερα ο ταλαιπωρος στον Γερμανο να δω τι θα κανω μιας και ληγει η συνδεση μου στις 9/2 και πρεπει να την ανανεωσω 'η να παρω αλλο πακετο...να την ανανεωσω δεν με συμφερει, οποτε και καταληγω σε πακετο.Ρωταω λοιπον ενα φιλαρακι μου που δουλευει εκει τι καλο εχει να μου δειξει... και τι μου δειχνει???πακετο της otenet για 2 μηνες με 2 μηνες επιπλεον δωρο και δωρο 'η ενα playstation2 'η ενα mp3 player 512mb(νομιζω)και μενω λαλακας!!!!:-O :-O :-O :-O η μονη προυποθεση ειναι να κανω συμβολαιο απο τον 5 μηνα μεχρι τον 12 με 25ευρω+ΦΠΑ=χοντρικα 30 τον μηνα φουλ κομπλε ολα αντι 59 που μου ζητανε εμενα τωρα για να την συνεχισω....νομιζω πως αξιζει και με το παραπανω!!!τι λετε???:jump: :jump:

οι τιμη αφορα το πακετο 512 της otenet το οποιο κοστιζει 99+ΦΠΑ= 117.81

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, μόνο που θα πρέπει να κόψεις τη γραμμή ADSL που έχεις τώρα και μετά να το ενεργοποιήσεις (και να περιμένεις να σου ξανακάνει ο ΟΤΕ τη γραμμή ADSL)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Ωραία, μόνο που θα πρέπει να κόψεις τη γραμμή ADSL που έχεις τώρα και μετά να το ενεργοποιήσεις (και να περιμένεις να σου ξανακάνει ο ΟΤΕ τη γραμμή ADSL)...

10 μερουλες ειναι αυτες!!!τοσο πολυ θα σας λειψω???:inlove: :inlove: :inlove: παντως αξιζει...ετσι δεν ειναι?

Αρχική απάντηση από Vadergr

στον πειραια....αν καταλαβα καλα 'η σημερα 'η αυριο θα γινει επισημη.επειδη ειναι το φιλαρακι μου εκει με σενιαρε και μου ειπε οτι θα μου κρατησει ενα κουτι...

Ειναι επισημη η προσφορα?Σε ποιον Γερμανο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dorian

πολύ καλή προσφορά, γενικά τεράστια διαφορά ανάμεσα στις αορίστου με τα πακέτα τον τελευταίο καιρό. Σε 384 στον γερμανό είχε καμία προσφορά;

το ιδιο ακριβως στα 89 ευρω μαζι με τα συναφη....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra [Χθες, στις 16:10]

Σαν την kinder εκπληξη ενα πραγμα!!! :hehe:παω λοιπον σημερα ο ταλαιπωρος στον Γερμανο να δω τι θα κανω μιας και ληγει η συνδεση μου στις 9/2 και πρεπει να την ανανεωσω 'η να παρω αλλο πακετο...να την ανανεωσω δεν με συμφερει, οποτε και καταληγω σε πακετο.Ρωταω λοιπον ενα φιλαρακι μου που δουλευει εκει τι καλο εχει να μου δειξει... και τι μου δειχνει???πακετο της otenet για 2 μηνες με 2 μηνες επιπλεον δωρο και δωρο 'η ενα playstation2 'η ενα mp3 player 512mb(νομιζω)και μενω λαλακας!!!!:-O :-O :-O :-O η μονη προυποθεση ειναι να κανω συμβολαιο απο τον 5 μηνα μεχρι τον 12 με 25ευρω+ΦΠΑ=χοντρικα 30 τον μηνα φουλ κομπλε ολα αντι 59 που μου ζητανε εμενα τωρα για να την συνεχισω....νομιζω πως αξιζει και με το παραπανω!!!τι λετε???:jump: :jump:

οι τιμη αφορα το πακετο 512 της otenet το οποιο κοστιζει 99+ΦΠΑ= 117.81

Φιλε μου προσεξε η τιμη για τους 4 μηνες ειναι καλη αλλα για μετα τα 30 ευρω που θα δινεις για το διαστημα 5-12 μηνες ειναι νομιζω μονο το παγιο της adsl και οχι και η συνδρομη μονο η γραμμη δηλαδη.Τουλαχιστον ετσι καταλαβα απο το site της otenet

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τους πηρα τηλεφωνο για να λυθει το μυστυριο, φαινεται οτι συμφερει...

5-10 εργασιμες για γραμμη.

99+φπα στην αρχη για τους 4 μηνες

24.9 +φπα / μηνα για τους υπολοιπους 8 (περιλαμβανει τα παντα μεσα, δηλ 50% εκπτωση απο την κανονικη τιμη αοριστου) οι οποιοι μπορουν να πληρωθουν με καταθεση/πιστωτικη/λογαριασμο οτε.

Μετα τους 12 μπορει να γινει διακοπη ειτε να συνεχιστει κανονικα ως συνδρομη αοριστου χρονου με την τοτε ισχυουσα τιμη.

Θα το παρω, εως ποτε ειναι η προσφορα και τι mp3 δινει??

Link to comment
Share on other sites

Για 384

μάλλον θα το πάρω και γω, η HOL έχει προσφορά 199+ΦΠΑ για 12 μήνες όπου βγαίνει κάτω από 20 ο μήνας 19,75 αλλά είναι όλα εφάπαξ, και δεν πρέπει να υπάρχει με δώρο πουθενά,

η forthnet 3+3 99+ΦΠΑ βγαίνει 19,65 ο μήνας με δώρο στο πλαίσιο το WoW αλλά με 129,71. Δεν αναφέρει τι γίνεται μετά τους 6 μήνες, λογικά πρέπει να μπεις σε πρόγραμμα.

οτενετ 69+ΦΠΑ για 4 άρα 20,53 ανά μήνα και 20,7 για τους υπόλοιπους 8 μήνες. Δώρο στο πλαίσιο 1γιγα flash μνήμη και αυτά που ανέφεραν τα παιδιά στο γερμανό. Νομίζω ότι στην Otenet μετά το τέλος μπορείς να κρατήσεις και τη γραμμή και να βάλεις όποια σύνδεση θελεις. οπότε μάλλον βγαίνει η καλύτερη. Ολες προσφορές είναι μέχρι 28/2 οπότε δεν προβλέπεται καμία δραματική αλλαγή και δεν πιστευω να πέσει η αορίστου+πάγιο γραμμής κάτω από 21 μέσα σε 12 μήνες. μάλλον ήρθε η ώρα για DSL.

Οftopic. Το ps2 παίζει τα 1:1 backup από alchohol cloneDVD χωρίς τσιπάκια και ιστορίες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει να δεσμευτείς σε μια εταιρία για 1 χρόνο , από την στιγμή που μπορεί να σου βγάλει πρόβλημα και να κλαις τα λεφτά σου

Έχει συμβεί και στο παρελθόν , ξέρετε για ποια μιλάω

Δεσμευτικά συμβόλαια μακριά

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αγοράσει κάποιος το πακέτο και να μην το ενεργοποιήσει τώρα; Εν ολίγοις, διαφέρει τίποτα το πακέτο OnDSL που δίνει ο Γερμανός με αυτά που πωλούνται στην αγορά (νομίζω σε όλα τα OnDSL είναι υποχρεωτική η 12μηνη σύνδεση);

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,πηγα σε 2 γερμανους.Και τα 2 μου ειπαν οτι προσφορα υπαρχει μονο για το ps2 και οχι για sony mp3 player.Το ενα μαγαζι δεν ειχε καθολου ps2 ,και το αλλο μου ειπε οτι ειχε αλλα στην παλια τιμη του πακετου (105ευρω τελικη αντι για τα 82ε που εχει τωρα).

Ισχυει αυτο η μου ειπαν μπαρουφες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

δεν ειναι υποχρεωτικη η 12μηνη...

Τελικα στον γερμανο μπορεις να διαλεξεις σαν δωρο μεταξυ ps2 και sony mp3?

ειναι και παρα ειναι!!!αλλιως δεν βλεπεις ps2 ουτε στα πιο τρελα σου ονειρα!!!αμ τι?ετσι χυμαδιο θα στα δινανε??? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.