Jump to content



[hwbot] 3Dmark05 Ranking


Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Οι κάρτες stock... κάτι βρήκα να τις κλοκάρω, αλλά χωρίς να μπορώ να αλλάξω την τάση στις μνήμες... λίγο που δοκίμασα "βγάζουν" τον πυρήνα με 750 και αέρα...

αύριο τα καλύτερα, που θα έχω και λίγο χρόνο...

post-3050-1416072739,7223_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 00:13]

Χοχοχοχ......οποτε δεν θα ξενυχτησω σημερα....θα πεταξω αυριο το backup...:hehe:

Αλλα κατι μου λεει οτι θα ειμαι με single channel...:(

όποτε τσάμπα περίμενα σήμερα για κάνα σκορ!!!

’ντε να δούμε τι θα κάνεις αύριο :p

Link to comment
Share on other sites

[hwbot] 8703 - AMD X2 3800+ @ default - Albatron 7800GTX @ 506/1350 stock cooling [/hwbot]

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2175750

8703qt3.th.jpg

Sorry, αλλα πως γινεται παληκαρι με ιδιο επεξερταστη στην ιδια συχνοτητα, ιδια καρτα με χαμηλοτερα ρολογια (50mhz λιγοτερα σε μνημες) να εχει 1000++ παραπανω ποντους?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Χωρίς compare link τα score δεν μπορούν να μπουν στην λίστα.

frostako sorry, αλλα δεν ξερω πως γινεται...και επιπλεον εχω περασει σε register version... πως μπορω να το κανω publish?

ερωτηξης: τα scrshot γιατι δεν φτανουν? λες να παιζω με κανα photoshop?:p :p

Αρχική απάντηση από ΝTG

με τι ταση ο πυρηνας/μνημες αν επιτρεπεται?

νικολιο ειμαι με 1.3-2.02...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

frostako sorry, αλλα δεν ξερω πως γινεται...και επιπλεον εχω περασει σε register version... πως μπορω να το κανω publish?

ερωτηξης: τα scrshot γιατι δεν φτανουν? λες να παιζω με κανα photoshop?:p :p

Πατάς Online ResultBrouser όταν τελειώσει.

Το scrshot δεν φτάνει:

Κανόνες

- Μην χρησιμοποιείτε πολλαπλά usernames(η νέα έκδοση αυτόματα καλεί το username από το forum).

- Τα αποτελέσματα που καταχωρείτε θα πρέπει να είναι δικά σας και έγκυρα. Το σύστημα του hwbot επιτρέπει την αμφισβήτηση ενός αποτελέσματος από άλλο χρήστη, κάτι που αν αποδειχτεί θα σημαίνει και την απομάκρυνσή σας από το site. Μην ξεχνάτε ότι τα αποτελέσματα σας θα είναι διαθέσιμα σε όσους χρήστες ανά τον κόσμο παρακολουθούν το hwbot.

- Επιτρεπτή ανάλυση μόνο 1024x768x32bit.

- Να επισυνάπτετε compare link από την futuremark καθώς και screenshot του αποτελέσματος(δεν είναι υποχρεωτικό). Το thelab σας επιτρέπει την επισύναψη photos με διαστάσεις 800x800 max.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.