Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

απο τα 2 dvi οταν βαζω στο ενα το monitor φενεται κανονικα αλλα οταν το δοκιμαζω στο 2ο τοτε τα χρωματα ειναι αποχρωση του μπλε, ειναι λογικο? λογο drivers ?

Link to comment
Share on other sites

με αφορμη που δοκιμασα να δω γιατι ειχα αυτο με το dvi, εβαλα την 3850 ως single και τελικα η 3870 εχει ενα χαλασμενο dvi, παει για rma, μετα ειχα bsod με την 3850 ως main και μολις πριν λιγο εκανα νεο OS Install

σε λιγο θα σε πω

Link to comment
Share on other sites

ετρεξα 3dmark vantage και το 06 και ειδα ελαχιστες διαφορες, με συστημα τωρα vista x86 και 1 dimm mem , αλλα ας το δουμε καλυτερα αυριο οπως ειπα και ποιο πανω που θα εχω τα νεα hardwares

Link to comment
Share on other sites

:OT:Μην βγαινουμε εκτος θεματος , δεν ειναι σωστο νομιζω, μπορεις να μου στειλεις ενα ΠΜ να τα πουμε.

Παρομοια φωτογραφια υπαρχει και στο manual της καρτας που κρατας στα χερια σου.

Τελος μ αυτο....

Καλά ντε, μην βαράς, σιγά το ΟΤ δλδ.

Με pm δεν γίνεται δουλειά, γι αυτό τα έχουμε τα φορα.

Αν δεν θες να μας πληροφορήσεις παραπάνω, ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καμμια ενημερωση ακομα για το ποτε θα βγουν επισημα οι 8.5 αλλα "φημες" λενε για μεχρι την προσεχη Τεταρτη.

Εκτος των αλλων "εληφθει" και..... but if I can tell you: just wait a few days for 8.5 to come out.

Because will fix ALL THE PROBLEMS and they'll be without any doubt THE BEST DRIVER SUITE EVER RELEASED, yes yes....κι αν κρινουμε απο τους beta που εχω ανεβασει , μαλλον πρεπει να εχουν δικιο.

Link to comment
Share on other sites

Καμμια ενημερωση ακομα για το ποτε θα βγουν επισημα οι 8.5 αλλα "φημες" λενε για μεχρι την προσεχη Τεταρτη.

Εκτος των αλλων "εληφθει" και..... but if I can tell you: just wait a few days for 8.5 to come out.

Because will fix ALL THE PROBLEMS and they'll be without any doubt THE BEST DRIVER SUITE EVER RELEASED, yes yes....κι αν κρινουμε απο τους beta που εχω ανεβασει , μαλλον πρεπει να εχουν δικιο.

αυτό απο που "εληφθει" ?

απο το www.phoronix.com/forums/ ?

απο τον user Matiee που μολις μπηκε στο forum

και ζηταει βοηθεια εδώ...???

http://www.phoronix.com/forums/showpost.php?p=29713&postcount=51

και εδώ ζηταει συγνωμη γιατι μπερδευτηκε

και παρακατω λεει την γνωμη του???

http://www.phoronix.com/forums/showpost.php?p=32090&postcount=65

αναμεσα στο "Because" και στο "will fix" λειπει το "I (δλδ ο Matiee) believe that ATI"

το λέω γιατι έτσι οπως το δωσες δεν βγαινει νοημα στα αγγλικα.

.

Link to comment
Share on other sites

Dem εχεις ΠΜ, για να μην βγουμε εκτος θεματος και για να καταλαβεις τι διαβασες στο http://www.phoronix.com/forums/ .

Επειδη υπονοείς ότι δεν καταλαβα τι διαβασα...

Δεν βλέπω τον λόγο να μην δειξεις στον κοσμο το ΠΜ που μου εστειλες

για να καταλαβουν ολοι.

Να το ποσταρω εδώ?

το post #692 ειναι ontopic αναμεσα στα άλλα γινεται και συζητηση για τους drivers-

το λέω για να μην παει σε καμια μαυρη τρυπα- θερμη παρακληση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.