Jump to content



HL2: Episode One


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Ούτε 3,5 ώρες και μετά μου λέτε ότι αξίζει να το αγοράσεις;Εντάξει μπορεί να έχει ποιότητα, αλλά ρε παιδιά πολλά τα λεφτά για τόσο μα τόσο μικρή διάρκεια.Σαν ταινία είναι.Εντάξει τελευταία γουστάρω σύντομα παιχνίδια (δεν έχω καν τα κουράγια ν' αρχίσω παιχνίδια που κρατάνε πολύ), αλλά όχι και 3.5 ώρες.Ώρα και πεντάευρο! :woot:

Τελικά με την ’λις παίζεις;

Link to comment
Share on other sites

To ξεκινησα και γω...παλι καλα μια μικρη τζουρα απο καλο fps....γιατι εχω ξενερωσει ..τωρα τελευταια τιποτα καλο...αν εξαιρεσω μονο το Condemned...κατι εκανε..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Χθες, στις 21:00]

μεγαλη πατατα, με κουρασε συνεχεια με φακο και γυρω γυρω ολοι μεχρι να βρεις την πορτα....κατι ηξεραν και το εκαναν 3ωρο..

Απο το στομα μου το πηρες φιλε! Εχω κουραστει τρελα με το φακο-χανομαι συνεχεια στο σκοταδι.Μου ζητησαν κατι φιλοι μου να τους στειλω screenshots και τους εστειλα απο το lost coast,πραγματικα δεν ειχα τι να βγαλω απο το ψιλοαθλιο ως τωρα (lowlife? πιστα ειμαι) episode 1.Ελπιζω στη συνεχεια να δουμε και λιγο ηλιο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.