Jump to content



24 ώρες διωρία μέχρι το format... [ΛΥΘΗΚΕ]


gdp77

Recommended Posts

Απ'οτι κατάλαβα είναι κάποιο ποσό μνήμης που δεσμεύεται για server requests. Υποτίθεται ότι ρυθμίζεται δυναμικά από τα XP, εκτός από κάποιες περιπτώσεις, όπως η δικιά μου (Nvraid μάλλον υπεύθυνο), όπου πρέπει να το ρυθμίσεις manual.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω την εντυπωση οτι κανεις overcloking? αν ναι πηστευω οτι εχεις coruptet file system κοινως χτυπημενα αρχεια και θα εχεις προβληματα συνεχως ευχωμε να κανω λαθος, αλλα καλου κακου κανε και ενα backup ποτε δεν ξερεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αναγκη να εχουν χτυπησει ολλα τα αρχεια απλα μερικα και οχι γιατι δουλευεις stable αλλα γιατι προσπαθησες να βρεις τα ορια και τα ξεπερασες και κολουσες και μετα χαμηλωνες fsb για να εισαι stable, anyway δεν ξερω αν φταιει αυτο που λεω αλλα απλα σαν ιδεα το εριξα,ελπιζω και ευχωμε να το εχεις λυσει το προβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.