Jump to content



Η UPS μου χτύπησε την πόρτα......


hipro5

Recommended Posts

......κι εγώ έλειπα...... :D

Βρίσκω που λέτε ένα ειδοποιητήριο της UPS ότι ήρθαν λέει και δε με βρήκαν για μία αποστολή από Taiwan..... :)

Λέω κι εγώ θα είναι οι Taiwan-οί που είχαν ξεχάσει να μας βάλουν το τιμολόγιο μέσα στο δέμα με τις πλακέτες που μας έστειλαν και το έστειλαν τώρα με UPS..... ;)

Το αφήνω.....

Τώρα τ'απόγευμα τους παίρνω τηλέφωνο για το πότε θα γίνει η παράδοση και μου λένε τη Δευτέρα.....

Δε βαριέσαι λέω ας πεταχτώ να το πάρω τώρα εγώ από κει να πάρω και λίγο αέρα.....

Φτάνω και παραλαμβάνω.....

.......μόνο που το δέμα ήταν λίγο μεγαλύτερο από φάκελο..... :confused::blink::boxed::hmm::o

abit_package.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 19:29]

αυτή εδώ έχει διαφορετικά χρώματα αλλά είναι το ίδιο?

http://www2.abit.com.tw/page/uk/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=AW9D-MAX&fMTYPE=LGA775

Ναι η ίδια είναι και στη τελική της μορφή είναι με τα μπλέ χρωματάκια για να θυμίζει και λίγο IC7..... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Ναι η ίδια είναι και στη τελική της μορφή είναι με τα μπλέ χρωματάκια για να θυμίζει και λίγο IC7..... ;):D

ωχ καταλαβα.....παει για ξενουνιασμα και αυτη....

(προσεχως.....across νετ...Απο δευτερα ολα τα mod...-χρεη φωτορεπορτερ ο esdee)

:p

Να ρωτησω κατι αδιακριτο???

Την ζητησες ή στην εστειλαν??

Ελπιζω να καταλαβεις τη διαφορα στο ερωτημα!...θα μου αρεσε να ακουγα το δευτερο)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 21:31]

ωχ καταλαβα.....παει για ξενουνιασμα και αυτη....

(προσεχως.....across νετ...Απο δευτερα ολα τα mod...-χρεη φωτορεπορτερ ο esdee)

:p

Να ρωτησω κατι αδιακριτο???

Την ζητησες ή στην εστειλαν??

Ελπιζω να καταλαβεις τη διαφορα στο ερωτημα!...θα μου αρεσε να ακουγα το δευτερο)

Μου έστειλαν πριν κανα δυό βδομάδες μια ΑΜ2 ......μπλιααααχχχχ........ΕΜΕΝΑ ΑΜ2...... :D

Παραπονέθηκα τελικά στο φόρουμ ότι δηλαδή τι σόι beta testers είμαστε αν εμείς δεν παίρνουμε τίποτα και παίρνουν πρώτοι οι reviewers....ΠΩΣ θα γίνει το beta testing έτσι?.......ΚΑΙ ΝΑ.......ΞΑΦΝΙΚΑ....... :D

Αρχικές παρατηρήσεις.......Νομίζω ότι βρήκα τη "χαμένη' μου IC7....... ;):)

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πολλά υποσχόμενη , αν κρίνει κανείς από τους πυκνωτές αλουμινίου

Αρχική απάντηση από FrOsT

’σε τα σάπια και μολόγα τι fsb πιάνει αμοντάριστη, μονταρισμένη, ρεύματα, κλπ? ξέρεις τώρα δεν χρειάζεται να στα λέω :p

χ2 :D

(έχει που έχει η κακόμοιρη μόλις 1 PCI , στην φωτό είναι κρυμμένη και αυτή :p)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη! όμορφη είναι αλλά θέλει μερικές hipro-τροποποιήσεις. :D

μερικά links:

http://www.nordichardware.com/Reviews/?page=1&skrivelse=489

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=113633&highlight=aw9d

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2829&p=7

http://www.bit-tech.net/hardware/2006/09/01/first_look___abit_aw9d_max/1.html

"Our preview of the Abit AW9D-MAX now shows a motherboard capable of living up to its heritage. In fact, this is probably the best performing Abit board we have tested since the IC7-MAX3 board that was one of our all time favorite Intel 875 boards."

Xονδρικά από τα links, 460Mhz FSB. Φαίνεται πιο γρήγορη από την P5W-DH στο anandtech.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 22:34]

Μου έστειλαν πριν κανα δυό βδομάδες μια ΑΜ2 ......μπλιααααχχχχ........ΕΜΕΝΑ ΑΜ2...... :D

Παραπονέθηκα τελικά στο φόρουμ ότι δηλαδή τι σόι beta testers είμαστε αν εμείς δεν παίρνουμε τίποτα και παίρνουν πρώτοι οι reviewers....ΠΩΣ θα γίνει το beta testing έτσι?.......ΚΑΙ ΝΑ.......ΞΑΦΝΙΚΑ....... :D

Αρχικές παρατηρήσεις.......Νομίζω ότι βρήκα τη "χαμένη' μου IC7....... ;):)

Μεγειές φίλε μου.

Υπέροχο παιχνίδι. :inlove:

Δώσε της να καταλάβει.

Αλήθεια ξέρεις αν υπάρχουν άλλοι beta testers (της Abit?) στην Ελλάδα?

Ή είσαι μοναδικός?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι τωρα μιλαμε για ξεκινημα της ενθουσιαστ αγορας για κονροε μομπος.......σιχαθηκα να βλεπω μονο ασους και γιγαμπαητ στα ραφια.........

ελα και μια δφι λανπαρτυ και ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ:hehe:

:

:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:23]

νομιζω οτι τωρα μιλαμε για ξεκινημα της ενθουσιαστ αγορας για κονροε μομπος.......σιχαθηκα να βλεπω μονο ασους και γιγαμπαητ στα ραφια.........

ελα και μια δφι λανπαρτυ και ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ:hehe:

:

:

Μην το κάνεις ρε συ να ακούγεται τόσο άσχημο,κατα βάθος θα χτυπήσουμε τον εγωισμό της AMD έτσι ώστε να έχει ένα κίνητρο παραπάνω για να βγάλει κάτι που θα ξεπεράσει τους c2d :hehe: :hehe: :tw:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.