Jump to content



ολοκληρώθηκε η αγορά του αιώνα (C2D συνέχεια)


beez

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Παρε τον εναν και βαρα τον αλλο με τις γωνιες του πρωτου ........

Εαν θεωρειτε πεσιμο αυτο που εγραψα απαιτω τον μονιμο αποκλεισμο απο το φορουμ.

Εαν οχι ομως καλο ειναι να υπαρχει η αναλογη τιμωρια τοσο σε αυτο που μου επιτιθεται αλλα και του καθε λακε που ετρεξε να επεμβει και να βγαλει τα ακυρα συμπερασματα του.

Καλο ειναι απο πια αποψη και για ποιον λογο?:)

Ακομα βλεπω οτι με συμπαθεις πολυ και με καθε τροπο επιδιωκεις τον μονιμο αποκλεισμο μου απο το lab...:D Τι καλος που εισαι...:D

Aμα οι mod/admin κρινουν οτι πρεπει να bannaριστω μονιμα απο το φορουμ επειδη ειπα την προσωπικη μου γνωμη ας το κανουν....υπαρχει ζωη και εξω απο αυτο..το κεφι μας κανουμε...:T:

Να πω αλλη μια φορα την γνωμη μου ομως..σε βρισκω λιγο υπερβολικο...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Καλο ειναι απο πια αποψη και για ποιον λογο?:)

Ακομα βλεπω οτι με συμπαθεις πολυ και με καθε τροπο επιδιωκεις τον μονιμο αποκλεισμο μου απο το lab...:D Τι καλος που εισαι...:D

Aμα οι mod/admin κρινουν οτι πρεπει να bannaριστω μονιμα απο το φορουμ επειδη ειπα την προσωπικη μου γνωμη ας το κανουν....υπαρχει ζωη και εξω απο αυτο..το κεφι μας κανουμε...:T:

Να πω αλλη μια φορα την γνωμη μου ομως..σε βρισκω λιγο υπερβολικο...:D

Αγορι μου καλο δεν ειναι η προσωπικη γνωμη που ειπες αλλα το κυκλωμα λακεδων που υπαρχει.Το οποιο και δεν συμπαθω.Το στυλ του βασιλη καιλα σε καποιον αλλον οχι σε μενα.Η ουσια του θεματος , ενας ξεκινησε ενα ακυρο ποστ , το οποιο δεν πηγε στην μαυρη τρυπα απο την προς στιγμην ( γιατι αραγε ?) , δεχτηκα επιθεση ο αστρολαβος εκανε τα στραβα ματια ( αντιθετα οταν για την πλακα μας ανταλλαξαμε 2 κουβεντες με το doom το επαιξε ο ακριβοδικαιος ποκοπικος ) , η επιθεση συνεχιζεται και ερχεσαι εσυ να δωσεις την βοηθεια στο φιλαρακι σου που για μενα πηρε μετριο συστημα και οχι την αγορα του αιωνα να πεις τα δικα σου για προσωπικες εχθρες και 1002 παπαρολογιες οτι θελω τον μονιμο αποκλεισμο σου και να ζητησεις και τα ρεστα γιατι και πως.Και ερχομαι και σου λεω εφοσον υποκινουμε απο την προσωπικη εχθρα απεναντι σου καλο ειναι να γινει ο δικος μου μονιμος απκλεισμος απο το φορουμ και να τελειωνει εδω το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τί καραμέλα είναι αυτή? "μόνιμος αποκλεισμός" και μλκς? ποιόν απειλείτε? πότε πάψαμε να είμαστε μια παρέα όλοι? γιατί κάποιος να φύγει? και πάλι γιατί αυτό πρέπει να γίνει με "αποκλεισμό"? δλδ αν κάτι σε χαλάει δε θα θες να ποστάρεις αλλά θα το κάνεις? κ πρέπει να γίνει μέσω της εφαρμογής του φόρουμ?

αμαν πια με αυτές τις κόντρες για οτιδήποτε...

και προσωπικά όσο άκυρο μπορεί να θεωρηθεί το πρώτο ποστ, το ίδιο άκυρο είναι και το να ποστάρει κάποιος ότι είναι άκυρο... let it be...

και vag δε νομίζω να πιστεύεις ότι έχω πρόβλημα μαζί σου...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγώ ρε παιδιά ακόμα δεν κατάλαβα το "νόημα" του thread.

"Πήρα καινούργιο μηχάνημα"...ωραία και μετά; Ούτε κάτι το extra, ούτε μια φώτο, ούτε benches για να πούμε ότι κάτι είδαμε.

Mάλλον για το OFF TOPIC έιναι διότι κάτι σε "SEAT IBIZA 250PS την γνώμη σας" και " VW GOLF 1.4 140HP" και "Λαστιχα firestone....θελω γνωμες" μου κάνει. Αλλά ακόμα και σε αυτά τα θέματα οι χρήστες έχουν απορίες και ερωτήματα να θέσουν.

Ναι πολλοί ψάχνονται αλλά μάλλον ..δεν βοηθήθηκε κανείς ...ακόμα και μετά την παρότρυνση για αναγραφή των τιμών.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Αγορι μου καλο δεν ειναι η προσωπικη γνωμη που ειπες αλλα το κυκλωμα λακεδων που υπαρχει.Το οποιο και δεν συμπαθω.Το στυλ του βασιλη καιλα σε καποιον αλλον οχι σε μενα.Η ουσια του θεματος , ενας ξεκινησε ενα ακυρο ποστ , το οποιο δεν πηγε στην μαυρη τρυπα απο την προς στιγμην ( γιατι αραγε ?) , δεχτηκα επιθεση ο αστρολαβος εκανε τα στραβα ματια ( αντιθετα οταν για την πλακα μας ανταλλαξαμε 2 κουβεντες με το doom το επαιξε ο ακριβοδικαιος ποκοπικος ) , η επιθεση συνεχιζεται και ερχεσαι εσυ να δωσεις την βοηθεια στο φιλαρακι σου που για μενα πηρε μετριο συστημα και οχι την αγορα του αιωνα να πεις τα δικα σου για προσωπικες εχθρες και 1002 παπαρολογιες οτι θελω τον μονιμο αποκλεισμο σου και να ζητησεις και τα ρεστα γιατι και πως.Και ερχομαι και σου λεω εφοσον υποκινουμε απο την προσωπικη εχθρα απεναντι σου καλο ειναι να γινει ο δικος μου μονιμος απκλεισμος απο το φορουμ και να τελειωνει εδω το θεμα.

Vag εχεις καταντησει γραφικοτατος!:T::D

Και σε παρακαλω οι χαρακτηρισμοι βασιλακης καιλας,ποκοπικος,λακες στα φιλαρακια σου..:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [07-10-2006 19:20]

3)Τις ευχαριστιες σε οποιον μας βοηθησε σε κατι τις δειχνουμε κερνωντας καμια μπυρα καμια ταβερνα , στελνωντας του καμια καρτα.Τωρα μεσα απο το φορουμ χωρις να ποσταρεις ουτε μια φωτογραφια του συστηματος , ενα bench να μας πεις εντυπωσεις βρε αδερφε σε συγκριση απο το προηγουμενο συστημα σου να βγεις εχω αυτα και ευχαριστω τον xxx χρηστη το βρισκω ηλιθιο , ανωφελο και προπαντων ανουσιο.

Γιατί έχω την εντύπωση ότι από ΑΥΤΟ το πόστ και μετά άρχισαν όλα?......

Για να είμαστε δίκαιοι, εδώ βλέπουμε μία "προσωπική επίθεση" να αρχίζει - έτσι βέβαια το προσλαμβάνει ό ίδιος ο χρήστης του τόπικ - και ΟΧΙ σε μετέπειτα ποστς.....

Μπορεί να έχει ΔΙΚΙΟ ο Vagouras και συμφωνώ μαζί του 100% , αλλά ο ίδιος το άρχισε..... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.