Jump to content



DX10 games


giorgos th.

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από sotiris

Η θάλασσα στο fs x είναι απίστευτη! Αν έχει και σωστά physics.... με βλέπω να παίρνω μάσκα για το pc!

ναι ναι..:D ...προσεξε τα ρευματα.....μη σε χασουμε..:p

κλασσικα ....gruntgr κοντα 7 ωρες πριν...

εδιτ για τον αποκατω μου...:p

νταξ δεν ειπα κατι κακο..συμφωνω...για αυτο και τα μικρα γραμματακια...

.......βεβαια τωρα που το λες ...:hmm: θα μπορουσε να παει στο gaming section...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

κλασσικα ....gruntgr κοντα 7 ωρες πριν...

τό χαμε δει κι αυτό αλλά καλύτερα στο νέο thread.

άλλο τα games άλλο η κάρτα :)

εδιτ για τον αποπάνω μου:

καλά εσένα γιατί δεν σε κάνουν mod?

αναβάθμιση τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

δε λεω,εντυπωσιακα τα SS,αλλα εχουμε δρομο ακομα..

να ηταν λεφτα μονο για νεα καρτα,παει κ ερχεται..

εδω θα θελουμε νεο διπυρηνο cpu( αν δεν εχουμε απο τωρα),νεα καρτα, νεο τροφοδοτικο, 2GB RAM μεχρι και ..VISTA !

και θα καταντησουμε να "παιζουμε ταινιες και να βλεπουμε games" και τουμπαλιν..

Link to comment
Share on other sites

Οποιος παρει PC τωρα, δυστυχως, δεν θα αποκτησει VISTA READY μηχανημα....

Οποιος αποκτησει VISTA READY οταν τα VISTA ειναι....READY μπορει να μην αποκτησει Direct-x 10 READY μηχανημα...

Διοτι δεν θα ειναι READY οι direct-X 10 καρτες γραφικων. και οταν ολα αυτα ειναι READY...

Μπορει να μην υπαρχουν αρκετα READY παιχνιδια για Direct-X 10 η απλως να μην ειναι οσο-ready-θα επρεπε-να-ειναι τσεπη μας....

ARE YOU READY ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Εγραψε παλι ο πολωνος πολυ εξυπνο. Παντως ειναι πολυ νωρις να μιλαμε για τα νεα παιχνιδια με Dx 10 την ωρα που οι καρτες δεν ειναι ακομα στα χερια μας. Ας βγουν πρωτα οι καρτες και μετα βλεπουμε. Παντως τα πρωτα δειγματα γραφικων ειναι πολυ εντυπωσιακα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 13:02]

ωρεε...το halo 2 δειχνει φοβερο..:woot:

Εμένα γιατί μου φαίνεται το λιγότερο εντυπωσιακό από σχεδόν όλα τα παιχνίδια της σελίδας? Δεν βλέπω από τα screenshots κάτι που δεν μπορεί να γίνει και αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και εντυπωσιακά τα γραφικά - ΕΙΚΌΝΕΣ, πιστεύω πως με τα pc που έχουμε έστω και με τις νέες κάρτες που θα υποστηρίζουν dx10, το όλο σύστημα σε full graphics options όπως είναι αυτές οι ΕΙΚΌΝΕΣ, πιθανόν να σέρνετε. Τι να τον κάνω εγώ τον φυσικό κυματισμό στο FX όταν θα βλέπω καρέ και σπασίματα? Εγώ με SLI και 3dmark05 = 12300 όταν τερματίζω τα graphics options στο doom, σε ανάλυση 1600 * 1200, ψιλοκαρεδιάζει για να μην πώ χοντροκαρεδιάζει..Τι θα γίνει δηλαδή ξαφνικά? Θα βάλω τις 8800 σε SLI και όλα τα παιχνίδια θα γονατίσουν μπροστά τους? Όπως είπε και ο sofix έχουμε δρόμο ακόμα.Και εμένα προσωπικά για να με πείσουν θα χρειαστεί επιπλέον χρόνος. Αυτές οι εντυπωσιακές εικόνες, παραμένουν ΕΙΚΟΝΕΣ! Ας μας πουν settings - fps, ας μας πουν hardware configuration..για να δούμε αν τελικά αξίζει, αποφεύγοντας να πέσουμε θύματα του marketing για άλλη μια φορά!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.