Jump to content



Πόσα "σκάσατε" για το pc τον τελευταίο χρόνο;


gdp77

Πόσα δώσατε για hardware τον τελευταίο χρόνο; (όχι επαγγελμ  

278 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πολύ πάνω από 1000, στανταρ! Τώρα για το πόσα, ειλικρινά έχω χάσει τον λογαριασμό και δεν θέλω να το "σκαλίσω" - καλύτερα έτσι

μόνο psu, vgas, cpu έχουν τόσο..

Βέβαια φεύγουν πρώτα τα "παλιά" (τρομάρα μου - έχω "φτιάξει" πολύ κόσμο, γνωστούς κυρίως) οπότε μειώνεται λίγο το κόστος, αλλά και πάλι έχω δώσει παααρα πολλα, και δεν το μετανοιώνω και ας έχω φορτώσει τις πιστωτικές..

Και η κοπέλα μου αντί να με συγκρατήσει λίγο, με τσιτώνει κιόλας "άντε πάρτο, αφού γουστάρεις - θα σε βοηθήσω και εγώ" :T:

Δεν πρόκειται να σταματήσω να τα σκάω, το έχω χωνέψει για τα καλά..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

17 ευρώ για ένα turbo-x flash.

Δεν είναι μόνο τα λεφτά που έχω γλυτώσει που στο κάτω κάτω μπορεί να τα τρώω αλλού. Αλλά είναι οι ώρες που έχω κερδίσει απο την βλακεία το χαζοκούτι και την ανοησία της αναβάθμισης. Χαμένος χρόνος ότι και αν λέτε.

MMORPG, BF2 και τα soooo realistic Games Παναίαμ....(για τον έξυπνο τον GruntGR), O/C, ποδόσφαιρο, μπάσκετ, αυτοκίντητα, μόδα, και έχεις το κοπάδι εκεί που το θες. :alien:

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 500 ευρω και εχω ενα τερας με

E8500 / 4870 / DFI P45 / 4GB Ram / 1TB Caviar Black / X-FI Platinum μεσα σε ενα CM Stacker 831 και τα Sennheiser HD555 / LG 2252TQ / Logitech G15 / Razer Deathadder στο γραφειο...

Ο λογος που τα εχω ολα τοσο φτηνα ειναι συνεχεις αγοραπωλησιες μεσα απο αγγελιες αυτου και αλλων forums... υπαρχουν χρυσες ευκαιριες και τα προιοντα ειναι σχεδον καινουργια με full εγγυηση :hug::hug:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.