Jump to content


Πόσα "σκάσατε" για το pc τον τελευταίο χρόνο;


gdp77

Πόσα δώσατε για hardware τον τελευταίο χρόνο; (όχι επαγγελμ  

278 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

380 7800GTX

210 2X1024 DDR2 667

210 SEAGATE 2X320G

185 ARMOR CASE

100 AMD 3500+

90 ASUS M2N-E AM2

55 TAGAN PSU 480W

45 THERMALTAKE PSU 420W

Σύνολο : 1275!!!! επόμενη αγορα CONROE CPU+MOBO και σίγουρα μεταχειρισμένα απο δω μεσα αν κάτσει.....ελπίζω να τα σκοτώσετε όταν βγούνε οι 4πυρινοι :hehe: όπως σκοτώνετε τώρα κάτι 7900GX2 και 7950GX2 και Χ1900ΧΤΧ........... άντε να πάρουμε και μεις τίποτα που δεν έχουμε φράγκα!!!!:banging: Τα μισα απο αυτα που παρεθεσα τα πηρα μεταχειρισμένα! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Μια και ολοι ειπαμε το ποσα δωσαμε για PC και διαφορα αλλα συναφη του, να προσθεσω κι ενα ακομα θεματακι στο θεμα?

Ποια ειναι η χρηση του μηχανηματος που ξοδεψαμε τοσα χρηματα για ν αποκτησουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από μανος1980 [Σήμερα, στις 02:14]

για να βαζω ολα τα παιχνιδια για πεντε λεπτα για να βλεπω οτι τρεχουν αψογα μετα να το

κλεινω και να μιλαω στο msn.

πονεσε λιγακι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από defiant

Εδω και περιπου 1+ χρονο δεν εχω δωσει τιποτα και ειμαι χωρις κουτι :p

Καταραμενη φτωχεια :tomato:

LOL:rofl: :rofl::hehe: :hehe: :rofl: :happy2: :-O :computer:

Και εγω καπου στα 6-7 χιλιαδεσ δολαρια αυτο το χρονο χαλασα.Μονο ο CONROE εκανε 1100$ οταν προτοβγικε,plus 2300$ laptop κτλ...2007 ετιμαζομαι για yourkfield and new ATI crossfire or new nvidia SLI video cards!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από defiant

Εδω και περιπου 1+ χρονο δεν εχω δωσει τιποτα και ειμαι χωρις κουτι :p

Καταραμενη φτωχεια :tomato:

lol !!:laughing: Πάντως είναι πολύ πρωτότυπη ιδέα :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.