Jump to content



Πόσα "σκάσατε" για το pc τον τελευταίο χρόνο;


gdp77

Πόσα δώσατε για hardware τον τελευταίο χρόνο; (όχι επαγγελμ  

278 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Όπως τα υπολόγισα γύρω στα 350φεύγα....μνήμες, dvd-rom, vga, mouse, χαζομαρίτσες περισσότερο δλδ, αλλά φασούλι του φασούλι λέει ο λαός...

Αναβάθμιση του χρόνου λέμεεε, αφού γλιτώσαμε την επέλαση των Conroe (αχ ακόμα στο τσακ είμαι...) - Going 4 Quad :turn: :drool:

Link to comment
Share on other sites

Αγορα συστηματος της υπογραφης μου βγηκε στα 1500 ευρω

Μετα βαλτε ψυκτρες, fanακια, w/c λαμπες και διαφορα αλλα θα εχουμε γυρω στα 1700-1900 ευρω.....

Και ας βαλουμε υποψην οτι ειμαι φτοχος αλλα τιμιος πολωνος :o :o

Υ.Γ ειναι και το laptop γυρω στα 1100 οποτε εχουμε περιπου 3000 ευρω.....

Link to comment
Share on other sites

για οσους δυσανασχετουν για τα ποσα που εδωσαν,η λυση ειναι μια

αρχιστε το WOW και δε θα σας απασχολει τπτ πια,σας μιλαω εκ πειρας

και ενω το 2005 αγορασα το συστημα της υπογραφης και καθε λογης χαζομαρα)μεχρι tv tuner,watercooling και καμμια ντουζινα ανεμιστηρες για να παιζουμε,πατεντες με ρακορ και σωληνακια μπλα μπλα μπλα) το 2006 νομιζω οτι δεν εχω αγορασει τπτ απολυτως

και ισως οταν εστηνα αυτο το συστημα οταν πρωτοβγηκαν οι X2 να ηταν σχετικα ακριβο η πιο δυνατο απο αυτο που χρειαζομουν,αλλα η ουσια ειναι οτι το εχω χαρει και με το παραπανω και δε μετανιωνω που το μηχανημα μου αυτη τη στιγμη πουλιεται στο 1/10 της τιμης που το αγορασα

ειναι ασυγκριτιτα καλυτερο απο το προηγουμενο μου με Athlon XP(το οποιο δεν ειχε κανενα προβλημα)δεν κολλαει ποτε και πουθενα,τραβαει απο χαμηλα :D και σε τελικη αναλυση οποιος κυκλοφορει σε αυτο το φορουμ ειναι κομπιουτερας,αυτο ειναι το χομπι του και καλα κανει και δινει οσα λεφτα δινει

υπαρχουν δεκαδες αλλα χομπι που επιβαλεται καθε λιγο καιρο να δινεις πολλα λεφτα για συντηρηση,εξοπλισμο,μαθηματα κλπ κλπ

απλα καλο θα ηταν να αναβαθμιζουμε με μετρο και μετα απο 1-2 γενιες για να αντιλαμβανομαστε πιο εντονα και την αυξηση επιδοσεων-δυνατοτητων

εμεις ειμαστε κομπιουτεραδες ,τι να κανουμε....

αυτα τα ολιγα και αποχωρω απο το φορουμ για σημερα γιατι δε θελει και πολυ να μου τη δωσει και αυριο να εχω 8800GTX,ετσι γιατι τη γουσταρω

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο PC, οπότε 2200 περιπου (αχ, conroe....):hehe

+ σούξου μούξου μανταλάκια, ανεμιστηράκια αλουμίνια κλπ, + ενας εξωτερικος.....

Mουμπλέ, Μουμπλέ.....

3000 πάνω κάτω :):D:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Χθες, στις 21:58]

αυτα τα ολιγα και αποχωρω απο το φορουμ για σημερα γιατι δε θελει και πολυ να μου τη δωσει και αυριο να εχω 8800GTX,ετσι γιατι τη γουσταρω

:hehe: lol !! :hehe: Το TheLab βλάπει σοβαρά την τσέπη μας. :upside:

Link to comment
Share on other sites

2100 το laptop (τα μισα τα πηρα πισω απο το παλιο+ΕΟΜΜΕΧ)

Eνας δισκος (240Ε), ενα case (200E) και μερικα ψιλα που δεν θυμαμαι τωρα.

Για την αναβαθμιση ομως που τελειωνω αυριο σε C2D, 8800GTX, ΧFi, Raptors κανα 1400-1500αρι(-550 τα παλια).

Ενταξει δεν ειναι τραγικο ποσο αν σκεφτω οτι θα εχω σχεδον οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη την εποχη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.