Jump to content



Πόσα "σκάσατε" για το pc τον τελευταίο χρόνο;


gdp77

Πόσα δώσατε για hardware τον τελευταίο χρόνο; (όχι επαγγελμ  

278 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

230 ευρα Μια καρτούλα γραφικών AGP 1950. Αλλά το μηχάνημα είναι παλιό 3,2 oc 3,6 πρέσκοτ 478 σοκετ με υδρό, 2 γίγα μνήμη, xfi την απλή,ένα ταγκα 480 και ψήκτρες στα μοσφετ και τρία ανεμιστείρια να τα φυσάνε και είμαι :cool:

Link to comment
Share on other sites

170ε για keyboard(Microsoft Wireless 7000)μαζι με mouse,40ε για Logitech X-230,αλλα140ε για την Radeon X1600 Pro,140ε για εξωτερικο κ τελος αλλα 70 για μια mobo MSI..συνολο 560Ε..χωρις τα λεφτα απο το νεο μηχανημα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι για φετος,εχω δωσει μονο 30 ευρω για το pc,παραξενευτηκα οταν το σκεφτηκα,η πρωτη φορα εδω και πολλα χρονια που δεν τα εχω "σταξει"....η αληθεια ειναι ομως οτι τωρα τελευταια με τρωει λιγο το χερι μου ειδικα μετα απο εναν 6000+ Χ2 που εφτιαξα για καποιον.

Link to comment
Share on other sites

Στα γρηγορα υπολογιζω 4Κ (κι ακομα εχουμε Σεπτεμβριο) αλλα αλλαξα οθονη και εστησα και δευτερο pc φετος.

Ευτυχως ή δυστυχως δεν πουλησα τιποτα απο τα παλια και απεφυγα και καποιες ασκοπες αγορες.Ακομα δεν εχω καταλαβει πως πηγε τοσο πανω ο "λογαριασμος" και ανετα εδινα αλλα 1000-1500Ε αυριο το πρωι,για 2-3 πραγματακια που "τα εχω αναγκη" :tomato:

Link to comment
Share on other sites

για να υπολογίσω wd 150gb raptor 236 ευρώ ψύκτρα tuniq 120-t 40 ευρώ, silenx 120mm 25 ευρώ, fan controller 50 ευρώ, 2*512 μνήμες 55 ευρώ, 4 ram cooper 28 ευρώ, πολυμηχάνημα 70 ευρώ, corsair dominator for ram 17 ευρώ, 1 gamepad 15 ευ

συνολο 543 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.