Jump to content



OCZ XTC Memory Cooler


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

καλοοοοοο

απο εμφανηση σκιζει.πως "κουμπωνει" ομως πανω στις μνημες?γιατι αν καταλαβα καλα μαλλον απλα "κα8ετε" πανω.σωστα?

παντως η τιμουλα (~15 ευρα) αν αναλογηστει κανεις οτι για να κοτσαρει απο μονος του πατεντιαρικα και ομορφα 2 6αρακια 8α δωσει τα ιδια λεφτα (ισως και παραπανω).

αν μα8ουμε τιμουλα παιζει καμια ομαδικη αν εχει καποιος δια8εση να ασχολη8ει και να οργανωσει?? :):D

Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίο. Πολύ ωραίο, όμορφο :)

Αλλά νομίζω 2 καλά φτηνά αργόστροφα οχτάρια καλά τοποθετημένα με μόντα είναι καλύτερα από 2 "μπουκομένα*" 6αρια.

*το πλέγμα έχει πολύ μικρές τρύπες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1 [Σήμερα, στις 09:49]

Είναι ωραίο. Πολύ ωραίο, όμορφο :)

Αλλά νομίζω 2 καλά φτηνά αργόστροφα οχτάρια καλά τοποθετημένα με μόντα είναι καλύτερα από 2 "μπουκομένα*" 6αρια.

*το πλέγμα έχει πολύ μικρές τρύπες.

^^

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι ένα Crossflow σε όποιον έχει Stacker και το Memory Cooling της Supertalent που έχει το Πλαίσιο (πανομοιότυπο με το OTES της ABIT) είναι υπεραρκετά για τις σημερινές μνήμες.

Ίσως σε κάποιον xtreme bencher να μη φτάνουν ίσως πει κανείς. Δε νομίζω, το Crossflow στο full μαζί με το OTES είναι θεωρώ αρκετά ακόμα και για να ψύξουν τα TCCD στα 300MHz με καρασφιγμένα timmings (τα οποία μόνα τους σηκώναν κάτι 70-80άρια).

Καλή η λύση της OCZ αλλά όπως είπαν και τα παιδιά, ίσως οι μικρές τρύπες "μπουκώνουν" το σύστημα. Είναι σίγουρα όμως πολύ όμορφη + το ότι αν κάποιος έχει 4GB στο μέλλον, ίσως φανεί καλύτερη λύση από το OTES που δεν πιάνει και τα 4 dimm.

Link to comment
Share on other sites

:clap: :clap: :clap:

αμα το φερει οντως σε καμια βδομαδα - 10 μερες και ειδικα αν το εχει στα ~25 ευρω τοτε ειναι οκ :p

αραγε απο πλαισιο μπορει να γινει ομαδικη για καλυτερη τιμη ή υπερβολικα χλωμο (την φανταζομαι την απαντηση αλλα δεν ειν κακο να ρωτησω imo) :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

κιολας?τοσο γρηγορα????

εχει μιλησει κανεις με Πλαισιο να μας πει ποσυ ειναι η αυτη η αναμονη για την αγορα "κατοπην παραγγελειας"?

δλδ ειναι pre-order ή απλα δεν 8α το φερουνε μαζικα και οποιος το 8ελει 8α πρεπει να το παραγγειλει και να περιμενει Χ χρονο για να το παρει?

για πετε

Υ.Γ τελικα καποιοι μελετανε τα ελληνικα φορα πληροφορικης μου φενετε ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.