Jump to content



Silent Hunter 4


Occultist

Recommended Posts

Δε νομιζω να ειναι κατι το τοσο καινουργιο και πρωτοποριακο σε σχεση με το SH3 (οσο τουλαχιστο ηταν το 3 σε σχεση με το 2). Για να δουμε ...

εδω υπαρχει και ενα σχετικο forum

http://forums.ubi.com/eve/ubb.x/a/frm/f/857101043

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι, αλλά είναι νέο campaign, σε άλλο θέρετρο επιχειρήσεων, με καινούριο hardware υπό τον έλεγχό σου και με αρκετά βελτιωμένα γραφικά = πάω να ετοιμάσω τη στολή από τώρα:laughing:

ps. κρίμα μόνο που τα πολύ ωραία scenematic /360deg/free panning cameras κλπ. τρώνε τσεκούρι στο setting δυσκολίας που παίζουμε οι άρρωστοι με το είδος.:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. καλή χρονιά σε όλους κατ' αρχάς, μιας και είναι το πρώτο μου post για φέτος.

2. ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ???????????????

3. Παίζω - ή μάλλον, ξαναπαίζω - εδώ και δύο εβδομάδες το 3ο, είπα να ψάξω στο forum να δω μήπως υπάρχουν νεότερα για το 4ο και έπεσα πάνω σε αυτό το post.

Το ερώτημα είναι ένα : "πώς θα περάσει ο καιρός ώσπου να βγει στα ράφια;"

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν του μοιάζει κανένα από τα γνωστά;) Πάντως, για να το ευχαριστηθείς, πρέπει να παίξεις σε ανεβασμένο επίπεδο δυσκολίας και να έχεις και κάποια επαφή με τέτοια θέματα..imho...αλλιώς μπορεί και να μη σου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση...Αν όμως είσαι λάτρης του είδους θα σε αφήσει άφωνο...ενδεικτικά να σου πω ότι το σκάφος έχει αδράνεια και παίζει μεταφορά ορμής με τους κυμματισμούς...λαμβάνει υπ'οψιν το πυκνοκλινές...μείωση απόδοσης στον άξονα μετάδοσης κίνησης όταν φορτίζεις τους συσσωρευτές...και πολλά άλλα...:worship:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά μην ανησυχείς. Το έχω δει και σε μεγαλύτερες οθόνες και είναι κυριλέ. Παρεμπιπτόντως, έχει βγει και το 1.4 patch που έχει αρκετές διορθωσούλες και μικρο-προσθήκες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist [Σήμερα, στις 19:39]

Ευτυχώς δεν του μοιάζει κανένα από τα γνωστά;) Πάντως, για να το ευχαριστηθείς, πρέπει να παίξεις σε ανεβασμένο επίπεδο δυσκολίας και να έχεις και κάποια επαφή με τέτοια θέματα..imho...αλλιώς μπορεί και να μη σου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση...Αν όμως είσαι λάτρης του είδους θα σε αφήσει άφωνο...ενδεικτικά να σου πω ότι το σκάφος έχει αδράνεια και παίζει μεταφορά ορμής με τους κυμματισμούς...λαμβάνει υπ'οψιν το πυκνοκλινές...μείωση απόδοσης στον άξονα μετάδοσης κίνησης όταν φορτίζεις τους συσσωρευτές...και πολλά άλλα...:worship:

+1 kαι απο μενα σε δυσκολο βαθμο δυσκολιας το παιχνιδι ειναι πολυ καλυτερο οσο βαρετο ειναι στο ευκολο τοσο συναρπαστικο ειναι στο δυσκολο πολυ καλο και γραφικα καλα να μην ειχε παλι κατα με το gameplay ειναι φανταστικο ειδικα στα δυσκολα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL

Occultist Mε 2 γιγα ραμ και με την Χ850ΧΤ σε τι ανάλυση μπορώ να το παίξω? :worship:

Το παιχνίδι μόνο μία ανάλυση έχει. 1024*768. Αν σε αυτά που μου λές προσθέσεις και έναν 3άρη+ p4 ή α64 θα σου παίζει τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist

Το παιχνίδι μόνο μία ανάλυση έχει. 1024*768. Αν σε αυτά που μου λές προσθέσεις και έναν 3άρη+ p4 ή α64 θα σου παίζει τέλεια.

Σωστά έχω και έναν 3,2 οβερκλοκτ στα 4

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.