Jump to content



προβλημα με το ποντικι


def

Recommended Posts

παιδα για βοηθηστε λιγο την κατασταση εδω και 3 μερες οταν παιζω το FLIGHTSIM-X

και αφηνω το ποντικι καπου σταθερα το βελακι σιγα-σιγα κουνιεται προς τα αριστερα,τι επαθε?:(

Link to comment
Share on other sites

Def χρόνια πολλά! Εγώ είχα ένα παρόμοιο πρόβλημα με το παλιό μου ποντίκι. Όταν το άφηνα ακίνητο (είτε στην επιφάνεια εργασίας είτε σε παιχνίδια) το έβλεπα να κόβει βόλτες στην οθόνη...Τελικά το άλλαξα και τώρα έχω ηρεμήσει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Μπορεις να μας πεις τι ποντικι ειναι ??

Εχεις mouspad ??

Ειχα ενα τετοιο προβλημα με το Microsoft optical mouse 2.0

Που ειναι σετ με το πληκτρολογιο.....

ειναι σετ με το πληκτρολογιο LOGITECH MX3000

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 12:42]

παιδα για βοηθηστε λιγο την κατασταση εδω και 3 μερες οταν παιζω το FLIGHTSIM-X

και αφηνω το ποντικι καπου σταθερα το βελακι σιγα-σιγα κουνιεται προς τα αριστερα,τι επαθε?:(

Εμενα αυτο μου το εκανε το mx310 παλιοτερα οταν δεν διαβαζε καλα σε ενα γυαλινο mousepad http://www.corepad.com/index.php?pagina=artikel&id=8 επειδη ο αισθητηρας ητανε τοποθετημενος πολυ ψηλα λογω των skates http://www.corepad.com/index.php?pagina=artikel&id=21 που αντι να αντικαταστησουν τα αρχικα ποδια ητανε απο πανω τους

Την επιταχυνση αστην στο "καθολου" και την ταχυτητα δεικτη στην μεση ( ή αγνοησε τα αμα δεν παιζεις fps ) δοκιμασε να χρησιμοποιησεις για mousepad κατι που να εχει χρωμα μαυρο και να ΜΗΝ γυαλιζει, αμα συνεχυσει να στο κανει τοτε το ποντικι ειναι στα τελευταια του

Link to comment
Share on other sites

παιδα για βοηθηστε λιγο την κατασταση εδω και 3 μερες οταν παιζω το FLIGHTSIM-X

και αφηνω το ποντικι καπου σταθερα το βελακι σιγα-σιγα κουνιεται προς τα αριστερα,τι επαθε?

Αν στο κάνει μόνο στο flight-sim προφανώς είναι θέμα ρυθμίσεων του flight-sim .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 14:10]

καμια ρυθμιση απο δω που να εχει σχεση με το ποντικι?

ΔΕΝ ειναι θεμα ρυθμισης, 99% δεν διαβαζει καλα την επιφανεια που χρησιμοποιεις

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το δικό μου Μ$ optical 2.0 ποντίκι το έκανε αυτό όταν από τις δύο μπαταρίες η μία είχε εξαντληθεί.

Στο Logiteck μου το έκανε όταν είχε παρεμβολές (άλλαζα τη συχνότητα) και λάθος εγκατάσταση οδηγών (χαλασμένο αρχείο).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.