Jump to content



Logitech Z-5500 Digital THX Speaker System MANY PHOTOS (56k beware!)


Recommended Posts

Γράφτηκα στο site τους. Δε καίγομαι γιατί ευτυχώς έχω ηχεία, αλλιώς θα τα είχα πάρει!!... Σιγά- σιγά μάλλον θα το κάνω. Για όποιον ενδιαφέρετε, η εικόνα είναι αυτή...

post-7343-1416077985,4636_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες αμα στο πανελ αντί για 6 channel επιλέξω το 1-3 στέρεο θα μπορώ να έχω 2.1 ήχο? Θέλω να μειώσω των αριθμό των ηχείων λόγω χώρου αλλά δεν ξέρω πώς να πάρω το βέλτιστο αποτέλεσμα.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αμα στο πανελ αντί για 6 channel επιλέξω το 1-3 στέρεο θα μπορώ να έχω 2.1 ήχο? Θέλω να μειώσω των αριθμό των ηχείων λόγω χώρου αλλά δεν ξέρω πώς να πάρω το βέλτιστο αποτέλεσμα.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

To stereo x2 λες?

Γιατι εμενα δεν εχει 1-3 στερεο επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Το 1-3 το επιλέγεις νομίζω οταν έχεις καλώδιο από 1 jack σε 3 jack.

Επέλεξε στέρεο,απο την καρτα ήχου σου 2.1 και αποσύνδεσε τα ηχεία.

Edit: και με το 1-3 μπορείς να έχεις 2.1/4.1 αλλά δεν ξέρω αν κάνει το decoding ο dac των ηχειων και όχι η καρτα ήχου.

Έγινε επεξεργασία από rory
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αγοράσεις δικό σου καλώδιο ήχου όπως το θες φαντάζομαι.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Το ξερω αυτο, αλλα τι προδιαγραφες εχουν τα καλωδια των z-5500 ωστε να παρω αντιστοιχα σε ασπρο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω κάτι ιδιαίτερο ρε συ. Το πάχος δες να μην είναι κανα γαϊδούρι. Με ohm και τέτοια δεν νομίζω να μπλέξεις ώστε να κοιτάξεις τέτοια specs.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα δικά μου είχα βάλει άλλα με 5μ μήκος γιατί ήταν μακριά το pc(βέβαια όσο πιο κοντά,τόσο το καλύτερο) και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Μην δώσεις ένα σωρό λεφτά για καλά καλώδια γιατί δεν θα δεις και διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

kalispera sthn parea . paidia nomizw oti exw ena provlima . agorasa mia karta yxoy blaster recon 3d kai syndesa me optiki ina ta yxeia ta z 5500 . gmt moy polh mpoykoma den to goystaro etsi . katarxhn den moy vgazei to stereo x2 kai tis alles ri8misis paizei mono sto input direct . ean kserei kapoios as voi8isi eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.