Jump to content



Γκαντεμιά... !


HellhammeR

Recommended Posts

Φιλε μου κανενας δεν μεροληπτει υπερ κανενος Πλαισιου ,e-shop κτλ...

Αναφερουμε απλα στην συγκεκριμενη περιπτωση οτι η RMA πολιτικη του,ειναι εμφανως ανωτερη των υπολοιπων.

Το καλο ειναι οτι πλεον ,αρχιζουμε και καταλαβαινουμε οι πολλοι,ποσο τεραστιας σημασιας ειναι οταν ερθει η αναθεματισμενη στιγμη,που θα προσκομισουμε ελατωματικο προιον στο χ καταστημα,να εξυπηρετηθουμε ΑΜΕΣΑ και οχι μετα απο 1 μηνα.

Οπως οι εταιρειες θελουν να τους πληρωνεις για να αγορασεις κατι,την ιδια απαιτηση εχω και εγω σαν καταναλωτης....να εξυπηρετουμαι αμεσα ακομα και οταν δεν ειναι να τους δωσω λεφτα,αλλα για αντικατασταση...

:mad::getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από a$wto$

Ειναι το ιδιο τυχαιο με την διαφημιση που γινεται σ'ολοκληρο το TheLab υπερ του πλαισιου... :)

Φανταζομαι δεν αμφισβητεις τα οσα εγραψα γιατι πολυ απλα μπορει ο καθε ελευθερα σκεπτομενος ανθρωπος να τα διαπιστωσει και μονος του.

Κι εγω τυχαινει να ψωνισω απο πλαισιο,πολυ σπανια βεβαια αλλα τυχαινει.Πριν χρονια που ειμουν τακτικος πελατης ετυχα σ'ενα tvTuner που δεν δουλευε με το κομπιουτερ μου.Να μην τα πολυλογω δυο διαφορετικης εταιριας τιουνερ μου εδωσε το πλαισιο να δοκιμασω και δεν επαιζαν (εφταιγε η δορυφορικη καρτα που ειχα επισης και δεν επιτρεπει συνυπαρξη με tvTUNER οπως μου ειπε ο τεχνικος τους που εξετασε το PC μου ΔΩΡΕΑΝ ).

Τελικα μου ανοιξαν λογαριασμο πιστωσης και ξοδεψα το χρηματικο ποσο που κοστιζε η καρτα τιουνερ μερικες εβδομαδες αργοτερα σε κατι αλλο που χρειαζομουν.

Συμπερασμα:

στην περιπτωση μου αψογη εξυπηρετηση απ'το Πλαισιο.

Ομως... αυτο δεν αναιρει τα οσα εγραψα στα προηγουμενα 2 ποστ :flower:

.

Μου φαίνεται ότι με του που ήρθες θες να φύγεις και μάλιστα πετώντας ε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 18:36]

Μου φαίνεται ότι με του που ήρθες θες να φύγεις και μάλιστα πετώντας ε;

Κι εμενα μου φαινεται πως με απειλεις...

Για ποιον λογο αν επιτρεπεται? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από a$wto$ [Σήμερα, στις 21:38]

Κι εμενα μου φαινεται πως με απειλεις...

Για ποιον λογο αν επιτρεπεται? :)

Η επίσημη προειδοποίηση από Moderator είναι απειλή και πολύ σοβαρή μάλιστα.

Απαγορεύεται να κατηγορείς το thelab και τους mods για οποιοδήποτε λόγο.

Το TheLab βάζει μόνο πληρωμένες διαφημίσεις.

Δεν διαφημίζει δωρεάν κανένα κατάστημα.

Iσχυρίστηκες ότι το Πλαίσιο δεν αποδίδει το λεπτό.

Εμένα δεν μου έτυχε ποτέ.

Αλλά αν μου τύχαινε και με πείραζε (δεν με πειράζει), δεν θα κατηγορούσα την εταιρία αλλά τον συγκεκριμένο ταμία.

Κανείς ταμίας δεν κλέβει για λογαριασμό της εταιρίας.

Θα αποδώσει λογαριασμό στο τέλος, σύμφωνα με την αξία των προιόντων.

Από τα παραπάνω και από την παραδοχή σου ότι σπάνια ψωνίζεις από το Πλαίσιο, μου δημιουργείται η εντύπωση ότι κάτι δεν πάει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από a$wto$

Κι εμενα μου φαινεται πως με απειλεις...

Για ποιον λογο αν επιτρεπεται? :)

Αρχική απάντηση από mariosalice

Η επίσημη προειδοποίηση από Moderator είναι απειλή και πολύ σοβαρή μάλιστα.

Απαγορεύεται να κατηγορείς το thelab και τους mods για οποιοδήποτε λόγο.

Το TheLab βάζει μόνο πληρωμένες διαφημίσεις.

Δεν διαφημίζει δωρεάν κανένα κατάστημα.

Iσχυρίστηκες ότι το Πλαίσιο δεν αποδίδει το λεπτό.

Εμένα δεν μου έτυχε ποτέ.

Αλλά αν μου τύχαινε και με πείραζε (δεν με πειράζει), δεν θα κατηγορούσα την εταιρία αλλά τον συγκεκριμένο ταμία.

Κανείς ταμίας δεν κλέβει για λογαριασμό της εταιρίας.

Θα αποδώσει λογαριασμό στο τέλος, σύμφωνα με την αξία των προιόντων.

Από τα παραπάνω και από την παραδοχή σου ότι σπάνια ψωνίζεις από το Πλαίσιο, μου δημιουργείται η εντύπωση ότι κάτι δεν πάει καλά.

Το αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να πει κανείς...

Βγαίνει ο καθένας και λέει τη μ@λ@κία του,

και έχει και υποστηρικτές...

Ρε φίλε εσύ από το Ρέθυμνο, τα σκέφτεσε αυτά που γράφεις?

Εδώ ένα ολόκληρο φόρουμ χτυπιέται με τα καφριλίκια

που συμβαίνουν με το συγκεκριμένο (*&*^%^$) και

βγαίνει ο άλλος και λέει μ@λ@κίες για ένα και δύο cents

και εσύ τον υποστηρίζεις?

Τι να πει κανείς... :blink: :blink: :blink:

Τα ζητάει ο οργανισμός σας... :whip: :whip: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick2crete

Πω πω...αγριεψαν τα πραγματα...λιγο να διαφωνησεις με καποιους..εχεις φυγει ακλαφτος... :boxed:

Ναι έχουν αγριέψει τα πράγματα. Αλλά από τη μεριά των χρηστών, που νομίζουν ότι μπορούν να γράφουντο μακρύ και το κοντό τους χωρίς να λαβαίνουν υπόψη τις συνέπειες αυτών.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από a$wto$ [Σήμερα, στις 21:38]

Κι εμενα μου φαινεται πως με απειλεις...

Για ποιον λογο αν επιτρεπεται? :)

Όσο για 'σένα έχεις την εντύπωση ότι απευθύνεσαι σε ηλίθιους?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22 [Σήμερα, στις 23:38]

Τώρα τι να πει κανείς...

Βγαίνει ο καθένας και λέει τη μ@λ@κία του,

Αυτο ακριβως κανεις εσυ τωρα...αν το καταλαβες...

Ειμαστε σε ελευθερο φορουμ και εκφραζουμε τις αποψεις μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ στο μετρο που δεν θιγεται/προσβαλλεται κανεις...οκ?

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις οσα ειπε ο ασωτος πιο πανω....αα το φορουμ δεν θελει δικηγορο μεγαλε....οι φυλακες εχουν γνωση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick2crete

Αυτο ακριβως κανεις εσυ τωρα...αν το καταλαβες...

Ειμαστε σε ελευθερο φορουμ και εκφραζουμε τις αποψεις μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ στο μετρο που δεν θιγεται/προσβαλλεται κανεις...οκ?

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις οσα ειπε ο ασωτος πιο πανω....αα το φορουμ δεν θελει δικηγορο μεγαλε....οι φυλακες εχουν γνωση...

Συγνώμη, αλλά επειδή το φόρουμ ανήκει και σε κάποιους που πιστεύουνε πως θίγονται, μπορούν να σε κάνουνε ελεύθερα ban....

Αν έχουμε να πούμε κάτι πρέπει να το στηρίζουμε.Δε σου δίνω άδικο ή δίκιο, δε μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία καθόλου,αλλά τα αστήρικτα δεδομένα μπορεί να προσβάλουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick2crete

Ειμαστε σε ελευθερο φορουμ και εκφραζουμε τις αποψεις μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ στο μετρο που δεν θιγεται/προσβαλλεται κανεις...οκ?

Αφου την βλέπεις την κόκκινη γραμμή, γιατί δεν κοιτάς και ποιος την έχει πατήσει;

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες προσωπικα δεν εθιξα κανενα ουτε υπονοησα τιποτα...

Απο την αλλη γνωμη μου ειναι οτι ουτε ο <ασωτος> πιο πανω δεν εθιξε καποιον...κι οταν ελεγε...< το φορουμ>,νομιζω οτι εννοουσε το συνολο/πλειοψηφεια των χρηστων ΚΑΙ ΟΧΙ τους υπευθυνους...τουλαχιστον ετσι το καταλαβα εγω..

Τελος απο μενα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick2crete [Χθες, στις 23:50]

Αυτο ακριβως κανεις εσυ τωρα...αν το καταλαβες...

Ειμαστε σε ελευθερο φορουμ και εκφραζουμε τις αποψεις μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ στο μετρο που δεν θιγεται/προσβαλλεται κανεις...οκ?

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις οσα ειπε ο ασωτος πιο πανω....αα το φορουμ δεν θελει δικηγορο μεγαλε....οι φυλακες εχουν γνωση...

Η ελευθερία του καθενός, τελειώνει εκεί που αρχίζει του άλλου...

Δεν μπορεί ο καθένας να λέει ότι του γουστάρει, βαλτός ή όχι...

Όσο για τα δικηγορικά, τι να σου πω τώρα...

Αρχική απάντηση από nick2crete [Σήμερα, στις 00:08]

Μαγκες προσωπικα δεν εθιξα κανενα ουτε υπονοησα τιποτα...

Απο την αλλη γνωμη μου ειναι οτι ουτε ο <ασωτος> πιο πανω δεν εθιξε καποιον...κι οταν ελεγε...< το φορουμ>,νομιζω οτι εννοουσε το συνολο των χρηστων ΚΑΙ ΟΧΙ τους υπευθυνους...τουλαχιστον ετσι το καταλαβα εγω..

Τελος απο μενα...

Ο άσωτος είναι ένα μέλος με τέσσερις καταχωρίσεις, και εντελώς τυχαία κατηγορεί εμέσως πλην σαφώς ένα ολόκληρο φόρουμ για συνομοσία...

Τι θέλεις τώρα ανάλυση...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.